Uitslagen Hulsbeekcross 2019

Zondag 20 januari 2019

12 km Msen —————————————— ————
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Daan Jacobs Enschede 42:10
2 Wouter Doesburg LAAC Twente 42:34
3 Caimin Stevens LAAC Twente 43:20
4 Sven van Munster TION 43:58
5 Harald Derks LAAC Twente 44:39
6 Lars Duistermaat Archeus 44:41
7 Tim Jongman Nederlandse Triathlonbond 45:22
8 Nico klein Poelhuis TION 45:37
9 Lars Davina Oldenzaal 45:39
10 Willem Tuinte Hengelo Ov 46:43
11 Berjan Bolks Hengelo Ov 47:02
12 Michiel Snuverink Marathon Pim Mulier 47:22
13 Edwin van der Ham TION 47:59
14 Edwin Wentink TION 48:35
15 Rick Brunninkhuis Enschede 50:10
16 Peter-Paul Slot LAAC Twente 50:20
17 Jouke Bakker Enschede 50:33
18 Ewoud Roest Kronos 50:33
19 Dèmy Oonk Haaksbergen 50:46
20 Joris Weersink Oldenzaal 50:52
21 Huub Koster Oldenzaal 51:47
22 Bob Egberink Oldenzaal 52:43
23 Richard Grashof Oldenzaal 53:29
24 Stef Migchelbrink Enschede 53:34
25 Rob Heuvels Denekamp 54:36
26 Alex Kamphuis TION 55:07
27 Stijn van der Linden Enschede 55:19
28 Wouter de Jong Oldenzaal 56:34
29 Sem Veenendaal Iphitos 56:45
30 Jurgen Wolthuis Haaksbergen 1:02:59
31 Tom Mekenkamp Hengelo Ov 1:03:29
32 Marc Kamphuis Hengelo 1:08:24
12 km M40 —————————————— ————
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Arnold Klieverik LAAC Twente 42:54
2 Mark Saathof Nijverdal 44:22
3 R Zeeman Losser 47:18
4 R Leusink Beltrum 47:51
5 Olav Seliger Enschede 50:47
6 Marcel Spek Boekelo 51:35
7 Mark Boerrigter Oldenzaal 54:39
8 Mark Oude Aarninkhof Deurningen 58:40
9 Rene Kuiper Oldenzaal 59:09
10 Patrick Lansink Haaksbergen 59:15
11 Patrick Ketterink Eibergen 1:01:10
12 Dennis Tolhuis Hengelo 1:01:57
13 Gerbrand Wilbrink Hengelo Ov 1:02:42
14 René Verdam Enschede 1:03:04
15 Gijs Brefeld Haaksbergen 1:03:23
16 Mark Nijmeijer Enschede 1:06:00
17 Dolf van den Maagdenberg Oldenzaal 1:08:53
18 Robert Loman Hengelo 1:10:12
19 Wouter Zürcher Enschede 1:13:34
20 Bart Sachse Enschede 1:15:24
12 km M50 —————————————— ————
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Edwin Veenstra TION 47:34
2 Joop Vriend LAAC Twente 48:23
3 Simon Engelberts TION 50:00
4 Ron Hofte LAAC Twente 50:08
5 Louis Groot Rouwen Oldenzaal 50:59
6 Bas Noordkamp Iphitos 51:09
7 Tasos Tzinoudis Iphitos 52:12
8 Clemens Meuleman LAAC Twente 53:05
9 André Bosgraaf LAAC Twente 53:47
10 Bart Vos LAAC Twente 55:11
11 René Roelofs LAAC Twente 57:47
12 Robert Schulte Haaksbergen 58:43
13 Paul vd Vegt TION 58:50
14 John Hagemeier TION 58:50
15 Ruud Haarman Weerselo 1:03:22
16 Bob Vos Oldenzaal 1:04:34
17 Gerrit Bultman LAAC Twente 1:07:25
18 Peter de Zeeuw Borne 1:11:22
19 Alex Tiehuis Enschede 1:14:18
12 km M60 —————————————— ————
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Harry Dijk TION 50:34
2 Frans Wijlens Iphitos 56:49
3 Harry Bossink LAAC Twente 1:01:26
4 Otger Hullegie LAAC Twente 1:02:42
5 Bé Meerman LAAC Twente 1:02:43
6 Tjm Weegerink LAAC Twente 1:02:52
7 Aert Bakker Enschede 1:02:56
8 Cees van Reemst TION 1:03:15
9 Vincent Exterkate AV Haaksbergen 1:07:50
12 km Vsen —————————————— ————
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Titia van der Stelt Enschede 55:04
2 Simone van der Stelt Enschede 58:44
3 Carlijn Huiskes LAAC Twente 1:02:21
4 Susanne Wentink-Nijhuis TION 1:02:23
12 km V35 —————————————— ————
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Claudia Hilboldt Hengelo Ov 53:00
2 Petra Meinen Archeus 58:17
3 Chantal Lansink AV Haaksbergen 59:36
4 Tessa Schurink Enschede 59:43
5 Miranda Bruins LAAC Twente 1:04:03
6 Rianne Vossers LAAC Twente 1:06:38
7 Ineke Hagemeier TION 1:07:31
8 Erica Rompelman TION 1:08:17
9 Martha Hettema Borne 1:11:22
10 Susanne Wannée LAAC Twente 1:11:32
11 Martine Wilbrink Hengelo Ov 1:14:03
12 Angelique Karperien Borne 1:14:27
13 Monique Loman Hengelo 1:17:39
12 km V50 —————————————— ————
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Jet Klomp Haaksbergen 1:02:13
2 Elizabeth Mulder Lionitas 1:04:29
3 Gerda Koedijk-Paus LAAC Twente 1:14:41
6 km Msen —————————————— ————
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Seb Wiggemans Daventria 20:29
2 Dave Pauelsen TION 20:53
3 Ruud Schurink LAAC Twente 21:13
4 Mark Jansonius AV '34 21:16
5 Boy Foks AV Haaksbergen 22:10
6 Mark Vlutters Iphitos 22:20
7 Connor Kluivers Voshaar Outdoor SEC 22:32
8 Jasper Haselager Iphitos 23:12
9 Evert teunis Vriezenveen 23:17
10 Rene Bos LAAC Twente 23:30
11 Wim Westerveld LAAC Twente 23:35
12 Rolf Schootman ASV 24:39
13 Thijs Coppelmans Enschede 25:28
14 Ronald Snippers Iphitos 25:45
15 Alexander Sibon Hengelo Ov 25:47
16 Bram Mensink Enschede 25:58
17 Jeroen Scholten Enschede 26:55
18 Dennis Meijer Oldenzaal 27:00
19 Caminde Smit Almelo 27:58
20 Thijs Westerbeek Oldenzaal 28:09
21 Michel van 't Klooster Enschede 28:52
22 Daniel de Jong TION 30:46
23 Thomas Bekkedam Almelo 31:53
24 Antoine Dekker Road Runners 32:39
25 Benjamin Stephan Oer-Erkenschwick 34:40
26 Quinten Bourguignon Enschede 35:44
27 Gert - Jan van der Beek Enschede 36:54
28 Phillip Villiger Oldenzaal 38:48
6 km M40 —————————————— ————
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Bob Gosemeijer LAAC Twente 21:10
2 Dennis Maats Daventria 21:54
3 Jan Luttikhedde Haaksbergen 23:35
4 Daniele Arseni Enschede 23:46
5 Harold Fraterman Losser 24:58
6 Arjan van de Haar Goor '75 25:50
7 Joost Rinket Iphitos 28:02
8 Bob van Es TION 31:12
9 Marc Woesthuis TION 31:21
10 Erik Horsthuis Oldenzaal 34:25
11 Dick van der Sar Hengelo 34:32
12 Robert-Jan Van Scherpenzeel Enschede 35:46
13 Michel Nienkemper Enschede 36:18
14 Fred van Schoonhoven Hengelo 37:00
6 km M50 —————————————— ————
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Robert Leussenkamp ASV 23:11
2 Marcel Klamer LAAC Twente 23:25
3 Erik Nijhof Marathon Pim Mulier 25:36
4 Wim Kuiper TION 26:02
5 Bert Boer Daventria 26:07
6 Frank Maasdam Enschede 26:27
7 Jan Wullink Vasse 27:24
8 Henk Aalpol Enschede 27:51
9 Henrie Denneboom TION 27:58
10 Ronald Teeuw Enschede 29:00
11 Gerrit Meutstege Enschede 29:06
12 Edwin van Eijk Enschede 30:05
13 Jos Keulstra TION 32:02
14 Henk Haverkate Ambt-Delden 32:29
15 André Bijker Enschede 32:29
16 Douwe Intema Hengelo 40:15
6 km M60 —————————————— ————
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Ronald Rumawatine Marathon Pim Mulier 26:19
2 Theo Schootman ASV 27:05
3 Bert Nijkamp Almelo 28:03
4 Marcel Vlutters Losser 28:27
5 Cor Kuiper TION 29:02
6 Gert Jan Foks AV Haaksbergen 30:22
7 Eddy van Essen LAAC Twente 32:23
8 Henk Laarman Loopmaatjes 32:41
9 Wim Delmte Loopmaatjes 36:08
10 Hans Klomp LAAC Twente 37:53
6 km Vsen —————————————— ————
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Leonie Glazenborg Daventria 23:51
2 Lisa Bielevelt AV Haaksbergen 24:33
3 Gemma Frances TION 24:38
4 Anouk Visscher TION 26:02
5 Nadinja Schonewille SISU 26:38
6 Hasse Keulstra TION 29:10
7 Ester Scholten Hengelo Ov 29:36
8 Kirsten Pondman Enschede 29:42
9 Susan Booijink Agelo 29:59
10 Debby Heithuis LAAC Twente 31:01
11 Roxanne van der Laan LAAC Twente 33:20
12 Marie-Claire Ottenhof Enschede 34:14
13 Nienke Koopmans Enschede 35:56
14 Josien van Engers Enschede 36:54
15 Josien Bröcker Barchem 37:56
16 Karin Smit Hengelo Ov 41:37
6 km V35 —————————————— ————
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Saskia Bekhuis Vasse 26:43
2 Sandra Trouw Marathon Pim Mulier 28:16
3 Margot Damhof Borne 28:31
4 Bertine Luttikhedde Haaksbergen 29:34
5 Marijke Kenkhuis TION 30:07
6 Mirthe Niehoff Enchede 30:08
7 Enith Bouwmeesters TION 31:37
8 Kim Baas Enschede 31:56
9 Saskia Sanders Oldenzaal 32:32
10 Nienke Visser Enschede 32:46
11 Helen Wissink Vreden 33:15
12 Dorien Boonstra TION 34:17
13 Kim Seyger Oldenzaal 34:31
14 Kirsten Weldink Enschede 35:36
15 Nathalie Randazzo Enschede 35:36
16 Sefanja Baake-Orsel Borne 35:37
17 Rienke Boersma TION 35:43
18 Talitha Huiskes-Faber LAAC Twente 36:44
19 Monique Greftenhuis LAAC Twente 37:00
20 Judith Rinsema Enschede 38:33
21 Monique Wijma Enschede 38:33
22 Mirjam Orsel Hengelo Ov 38:34
23 Susanne Hageman Hengelo Ov 38:55
24 Ilse Roes Oldenzaal 39:14
25 Patricia Kaspers Enschede 40:33
26 Mylanda Conradie Enschede 42:03
6 km V50 —————————————— ————
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Brigit Landewe TION 24:42
2 Diana Luijrink LAAC Twente 28:28
3 Monique Kropmans LAAC Twente 29:58
4 Ineke Visser LAAC Twente 31:18
5 Hedy Hempe Enschede 33:01
6 Ellen Aarninkhof Hengelo Ov 33:59
7 Marjan Traas Hengelo Ov 34:03
8 Barbara van der Woning Hengelo Ov 35:34
9 Gera Weber Loopgroep RUN&FUN Twente 35:39
10 Mereke Foks AV Haaksbergen 37:07
11 Herma Diele SISU 38:51
12 Monique Kerkhoffs TION 40:22
6 km Jongens Junioren A —————————————— ————
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Sven Westerop Enschede 23:10
2 Max Vrijkorte SISU 28:07
3 km Meisjes Junioren A —————————————— ————
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Emma Trouw Marathon Pim Mulier 12:38
2 Mariska Lensink ASV 13:32
3 Daphne de Koning Archeus 13:37
4 Laura Bomers ASV 13:38
3 km Jongens Junioren B —————————————— ————
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Bram Klein Poelhuis TION 10:47
2 Luc Kappert Daventria 10:50
3 Niels Haverkate ambt-delden 11:37
4 Joep Schmitz AV Haaksbergen 12:07
5 Luc ter Linde TION 12:59
6 Casper Boer Daventria 13:26
3 km Meisjes Junioren B —————————————— ————
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Maren de Koning Archeus 14:44
2 Lena Nijhof Marathon Pim Mulier 16:49
3 km Jongens Junioren C —————————————— ————
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Milan Veenstra TION 10:55
2 Douwe Bentsink Archeus 10:57
3 Steven Luttikhedde Buurse 11:46
4 Luke Hiddink Archeus 11:59
5 Ezra Somers Archeus 12:30
6 Tijn Lansink AV Haaksbergen 12:56
7 Jesse Olde Riekerink Losser 13:26
8 Cars Bennink TION 13:40
9 Mitch Michorius AV Haaksbergen 14:02
10 Rubens Halink Oldenzaal 16:10
11 Ruben Olde Riekerink Iphitos 16:11
2 km Meisjes Junioren C —————————————— ————
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Iris Wilms Marathon Pim Mulier 9:36
2 Janne Nijhof Marathon Pim Mulier 9:56
3 Anne Hovinga Archeus 10:23
4 Koos Gesemeijer Oldenzaal 10:49
5 Cato Vervelde ASV 10:58
2 km Jongens Junioren D —————————————— ————
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Lars van Kempen Iphitos 8:44
2 Leon Wiedemeijer Marathon Pim Mulier 8:47
3 Quido Damhof Marathon Pim Mulier 8:58
4 Mika ten Doeschot Marathon Pim Mulier 9:03
5 Marijn Klein Poelhuis TION 9:07
6 Bas Knaap Oldenzaal 9:16
7 Sven Kosters Marathon Pim Mulier 9:22
8 Dani Martens TION 9:23
9 Henrik Boomkamp ASV 9:40
10 Brian Luttikhedde Buurse 9:40
11 Lennert van der Wal Marathon Pim Mulier 10:08
12 Christiaan Righart Iphitos 10:32
13 Fabian Bos Iphitos 10:34
14 Bas Rinket Enschede 11:49
15 Bas van Eijk TION 13:49
2 km Meisjes Junioren D —————————————— ————
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Feline Wierdsma Iphitos 9:58
2 Nadia de Jong Archeus 10:08
3 Emma Knaap Oldenzaal 10:25
4 Sannah Damhof Marathon Pim Mulier 10:49
5 Sam Schra SISU 10:53
6 Saskia de Jong Archeus 10:59
7 Emma de Koning Archeus 11:39
8 Dani Hiddink Winterswijk 11:48
1 km Jongens Pupillen A —————————————— ————
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Ruben Luttikhedde AV Haaksbergen 4:55
2 Lars Jansen Goor '75 5:17
3 Bram van Kempen Enschede 5:19
4 Maarten de Olde Almelo 5:20
5 Delany Reurink Archeus 5:21
6 Sieb Heuvels Denekamp 5:21
7 Marnix Boerrigter Oldenzaal 5:27
8 Toon Gosemeijer Oldenzaal 5:48
9 Matthijs Righart Iphitos 6:16
10 Sem Smidt Iphitos 9:07
1 km Meisjes Pupillen A —————————————— ————
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Liz Ekelhof Iphitos 5:04
2 Taynah Halink Oldenzaal 5:28
3 Lobke Schmnitz AV Haaksbergen 5:53
4 Chelsey Timme ASV 6:02
5 Kim ten Doeschot Hengelo Ov 6:07
6 Gwen Wiedemeijer Marathon Pim Mulier 6:18
7 Vivienne van Leeuwen TION 6:48
8 Isis Schinkel TION 7:07
1 km Jongens Pupillen B —————————————— ————
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Jorrit van Rooijen TION 5:23
2 Roan Meester TION 5:45
3 Thijmen Bos Iphitos 5:47
4 Tobias Righart Iphitos 5:58
1 km Meisjes Pupillen B —————————————— ————
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Noek Ekelhof Iphitos 5:43
2 Esmee Kosters Marathon Pim Mulier 5:46
3 Zoe Meinen Archeus 5:54
4 Jetske de Jonge TION 6:23
5 Claire Smidt Iphitos 6:58
1 km Jongens Pupillen C —————————————— ————
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Tom Spek Boekelo 5:48
2 Bart-Jan Pietersen Archeus 5:53
3 Mats Ekelhof Iphitos 6:12
4 Kamiel Schulte Enschede 6:45
5 Aleksander kromhof Enschede 8:03
6 Siem Schulte Enschede 8:07
7 Paul Louis Katzur Nordhorn 10:05
1 km Meisjes Pupillen C —————————————— ————
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Lotte van Kempen Iphitos 7:05
2 Evi ten Doeschot Marathon Pim Mulier 7:07
3 Kim Jansen Goor '75 7:54
9 km Mannen —————————————— ————
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Tjalling de Vries TION 34:36
2 Bas Leenders LAAC Twente 35:52
3 Niek van Stralen Enschede 37:27
4 Sander Roesink Hengelo Ov 38:51
5 Dick Ramerman LAAC Twente 39:10
6 Bas Eertman Ootmarsum 39:21
7 Daan Akkerman Enschede 40:11
8 Freek Dokter LAAC Twente 40:11
9 Mark van Stralen Enschede 40:19
10 Stan Boerrigter Oldenzaal 40:35
11 Robert Davina Enschede 41:23
12 Niek Veenendaal Losser 42:09
13 Frans Overmaat Almelo 43:05
14 Thijs venema Oldenzaal 43:31
15 Jeff Florentinus Enschede 43:35
16 Richard Olde Hanter Loopgroep De Lutte 44:01
17 Wilfried Kroeze LAAC Twente 44:16
18 Erwin Leusink ASV 44:17
19 Rikko Wielink Enschede 45:11
20 Jaap Hiestand Oldenzaal 45:18
21 RM Looijestijn LAAC Twente 45:50
22 Tom Scheffer Losser 45:52
23 Tonny Markerink Hengelo 48:32
24 Hugo Kok LAAC Twente 49:37
25 Joop Tiehuis LAAC Twente 49:59
26 Jeroen Euving Enschede 53:01
27 Rob van Hest LAAC Twente 53:42
28 B. Harens Hengelo 57:10
9 km Vrouwen —————————————— ————
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Rian ottenhof LAAC Twente 41:51
2 Susan Siemerink LAAC Twente 42:40
3 Merlissa Olde Hanhoff Oldenzaal 49:56
4 Kjersti Bugge LAAC Twente 50:06
5 Odile Elshout LAAC Twente 50:06
6 Myra van den Maagdenberg Oldenzaal 50:15
7 Laura van Velzen Enschede 50:56
8 Linda Mateboer Delden 52:05
3 km Canicross Mannen —————————————— ————
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Ruben Postma Athlos 10:02
2 Bas reith Hengelo Ov 11:43
3 Remy van der beek Enschede 12:16
4 Mark Bannink Raalte 12:30
5 Guillaume van Vossen Oldenzaal 12:47
6 Rob Reith Hengelo Ov 15:02
3 km Canicross Vrouwen —————————————— ————
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Lucienne Sönnichsen Gladbeck 11:32
2 Sabrina Steinmeyer Bremen 12:15
3 Alies ten Brinke - Dijkstra Schuinesloot 14:43
4 Ellis Lansink Oldenzaal 15:40
5 Erna Schepers Vroomshoop 17:37
6 Anoeska Haakman Kroes Lutten 17:45
7 Bianca weusthof Weerselo 17:54
8 Nicole Timmerman Hengelo Ov 17:56
9 Lisa van Weersel Oldenzaal 19:54
10 Rianne Vossers LAAC Twente 23:48
6 km Canicross Mannen —————————————— ————
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Bart Boomars LAAC Twente 16:45
2 Renzo Wassing Voshaar Outdoor SEC 23:59
3 Thijs Reith Hengelo Ov 26:01
4 Niek Velthuis Oldenzaal 26:03
5 Rolf woldberg Haaksbergen 26:36
6 Gerhard Rohof Vriezenveen 27:53
7 Rick Westervoorde Enschede 27:58
8 Team Maarten en Vinn Oldenzaal 28:07
9 Nico Langeslag LAAC Twente 28:49
10 Remco Slot Markelo 29:22
11 Ramon Pouwel Reutum 33:09
6 km Canicross Vrouwen —————————————— ————
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Vera Mensink Voshaar Outdoor SEC 24:06
2 Laura Tuller Enschede 26:55
3 Haike Nillesen Loopgroep Aart Stigter 28:06
4 Lia en Kaya Enschede 28:48
5 Rianne blokhuis Enschede 30:13
6 Terry-Rose Bruggink Rossum Ov 30:51
7 Marcia Veldboer Oldenzaal 30:58
8 Mirthe Sterk Enschede 33:20
9 Rita Doesburg LAAC Twente 36:44
10 Nicole Nijland Borne 37:40
11 Carmen van Braak Lichtenvoorde 42:52
12 Yvette Heusinkveld Aalten 43:03