Clubrecords mannen

Opmerkingen, aanvulling en nieuwe clubrecords melden bij wedstrijden@laactwente.nl.

Lijst is bijgewerkt op 27 mei 2018.

CATEGORIE ONDERDEEL NAAM TIJD DATUM PLAATS
JUNIOREN D
Baan: 800 m Sander Veenstra 02:34,7 18-05-1995 Hengelo
1000 m Bart Damveld 03:22,5 08-06-1995 Hengelo
1500 m Bart Damveld 05:03,4 06-07-1995 Hengelo
3000 m Bart Damveld 11:23,2 06-06-1996 Hengelo
Weg: 5 km Bart Damveld 19:58 22-06-1996 De Lutte
JUNIOREN C
Baan: 800 m Remi de Olde 02:08,1 24-07-1996 Nijmegen
1000 m Remi de Olde 02:45,0 06-10-1996 Gendringen
1500 m Remi de Olde 04:15,23 08-06-1996 Zwolle
3000 m Remi de Olde 09:27 15-06-1996 Ede
5000 m Dennis Weustink 18:53,2 06-06-1996 Hengelo
Weg: 3 km Remi de Olde 10:14 15-09-1996 Oldenzaal
5 km Robin Klamer 16:32 13-06-2014 Rijssen
10 km Bart Damveld 38:46,6 29-09-1996 Haaksbergen
JUNIOREN B
Indoor: 1500 m Remi de Olde 04:17,55 25-01-1997 Zwolle
Baan: 800 m Remi de Olde 02:06,7 27-08-1997 Hengelo
1000 m Robin Klamer 02:38,5 23-06-2016 Hengelo
1500 m Remi de Olde 04:12,1 11-09-1997 Hengelo
3000 m Robin Klamer 09:04,4 06-05-2016 Rijssen
5000 m Joost Somsen 18:26,46 23-06-2016 Hengelo
10000 m Sander Veenstra 37:28,0 10-09-1998 Hengelo
Weg: 5 km Robin Klamer 15:51 17-04-2016 Enschede
10 km Robin Klamer 37:50 08-02-2015 Schoorl
JUNIOREN A
Baan: 1000 m Wouter Doesburg 02:43,6 10-06-2010 Hengelo
1500 m Kevin Schaap 04:44,7 29-09-2005 Hengelo
3000 m Robin Klamer 09:11,38 26-05-2017 Rijssen
5000 m Robin Klamer 15:25,26 16-06-2017 Wageningen
Weg: 5 km Robin Klamer 15:23 23-04-2017 Enschede
10 km Kevin Schaap 39:40 08-05-2005 Enschede
SENIOREN
Indoor: 800 m Martijn Klaus 01:52,11 15-02-1992 NK
1500 m Gerben Franke 04:22,01 2005 NSK Münster
3000 m Herman Moelard 10:06,1 1991 Dortmund
Baan: 60 m Wouter Doesburg 8,82 25-05-2017 Hengelo
100 m Martijn Klaus 11,9 30-06-1993 Losser
200 m Martijn Klaus 23,8 30-06-1993 Losser
400 m Martijn Klaus 50,26 22-05-1993 Zevenaar
800 m Martijn Klaus 01:50,25 1992 Bestenlijst KNAU
1000 m Martijn Klaus 02:23,46 08-06-1992 Hilversum
1500 m Martijn Klaus 03:56,7 08-07-1992 Hengelo
1 EM Ruud Vlutters 04:29,6 13-07-1989 Hengelo
3000 m Simon Bell 08:40,0 04-06-1990 Arnhem
5000 m Richard v.d. Weijden 14:55,1 18-06-1995 Apeldoorn
10000 m Ruud Onland 31:15,1 14-09-1989 Apeldoorn
6 uur Herwin Westrate 58.106 m 28-12-2013 Epe
Weg: 10 km Harry uit het Broek 30:35 21-06-1990 Goor
15 km Ruud Onland 46:58 06-07-1986 Goor
10 EM Ruud Onland 50:17 06-11-1988 Den Haag
20 km Ruud Onland 1:03:50 14-03-1987 Alphen a/d Rijn
Halve marathon Ruud Onland 1:05:43 21-08-1988 Oldenzaal
25 km Ruud Onland 1:22:16 30-05-1987 Oldenzaal
30 km Harry uit het Broek 1:41:26 17-05-1992 Oldenzaal
Marathon Ruud Onland 2:21:29 01-11-1989 Berlijn
50 km Herwin Weststrate 5:48:31 09-03-2013 Nijverdal
60 km Herwin Westrate 7:52:36 12-10-2013 Berg en Dal
100 km Rudie v.d. Walle 8:18:53 04-09-1993 Rheine
1 uur Arie Visser 16.064 m 05-09-1990 Schoonhoven
12 uur Herwin Westrate 86.654 m 22-12-2017 Deventer
24 uur Frans Bergsma 176.473 m 21-05-1993 Apeldoorn
4 x 100 m Rudi Oude Veldhuis
Bart Damveld
Robert Jan Lassche
Hans Damveld
56,06 24-06-1999 Hengelo
4 x 15 km Gerritjan van Alst
Ben Platier
Harry Pot
Ruud Vlutters
3:28:21 04-10-1992 Utrecht
Ekiden Marcel Vlutters
Richard v.d. Weijden
Ruud Vlutters
Harry Pot
Theo Weda
Gerritjan van Alst
2:19:39 20-03-1994 Vught
MASTERS
40 - 49
Baan: 60 m Erik Derkink 8,1 23-06-2005 Hengelo
100 m Johan Almekinders 14,41 26-05-2017 Hengelo
200 m Johan Almekinders 28,72 27-05-2017 Hengelo
400 m Johan Almekinders 01:02,91 25-05-2017 Hengelo
800 m Gerhard Buning 02:10,02 28-08-2002 Hengelo
1000 m Gerhard Buning 02:50,0 20-06-2002 Hengelo
1500 m Gerhard Buning 04:23,4 26-09-2002 Hengelo
2.000 m steeple Gerhard Buning 06:48,81 26-06-2003 Hengelo
3000 m Arnold Klieverik 09:07,86 11-05-2018 Rijssen
3.000 m steeple Gerhard Buning 10:34,99 12-06-2004 Vught
5000 m Ruud Onland 15:10,23 08-06-1997 Emmen
10000 m Theo Weegerink 32:40,0 11-06-1986 Ipswich (G.B.)
6 uur Ron Sloof 69.479 m 30-12-2008 Heerde
Weg: 10 km Ruud Onland 31:06 12-04-1997 Sliedrecht
15 km Theo Weegerink 48:20 08-06-1985 Rijssen
10 EM Theo Weegerink 54:11 17-08-1985 Borgholzhausen
20 km Ruud Onland 1:05:06 08-03-1997 Dordrecht
Halve marathon Ruud Onland 1:09:38 31-03-1997 Barendrecht
25 km Johan Nijhuis 1:27:19 06-09-1986 Dulmen
30 km Theo Weegerink 1:46:56 15-06-1985 Aalten
Johan Nijhuis 1:46:56 28-03-1987 Heerde
Marathon Johan Nijhuis 2:32:12 26-10-1986 Herzlake
50 km Ron Höfte 3:57:54 12-05-2012 Spakenburg
60 km Ad Voortman 5:38:13 01-05-2000 Gistel
100 km Frans Bergsma 9:12:55 02-04-1994 Duitsland
1 uur Dick Keizer 16.476,5 m 14-04-1990 Schoonhoven
6 uur Frans Bergsma 68.547 m 16-10-1994 Geldrop
12 uur Frans Bergsma 100.176 m 17-08-1996 Geldrop
24 uur Frans Bergsma 200.663 m 13-05-1994 Apeldoorn
4 x 15 km Ben Hummelink
Johan Nijhuis
Rinus de Schipper
Theo Weegerink
3:31:04 06-10-1985 Utrecht
Ekiden Hans van den Brink
Dick Keizer
Hans Damveld
Gerrit Telgenhof
Gerrit de Klein
George Klomp
2:33:45 20-03-1994 Vught
MASTERS
50 - 59
Baan: 800 m Alex Stienstra 02:11,98 04-04-2012 Jyvaskyla (Fin.)
1000 m Alex Stienstra 02:46,1 23-06-2011 Hengelo
1500 m Alex Stienstra 04:20,15 20-07-2012 Wageningen
1 EM Alex Stienstra 04:45,9 21-09-2012 Wageningen
2000 m Alex Stienstra 05:55,5 07-09-2012 Zaandam
3000 m Alex Stienstra 09:05,31 20-07-2012 Utrecht
5000 m Alex Stienstra 15:45,63 30-05-2012 Wageningen
10000 m Alex Stienstra 33:20,74 17-05-2012 Emmeloord
6 uur Herman Holterman 55.157 m 27-12-2003 Epe
Weg: 2 EM Alex Stienstra 09:45 24-05-2012 Hengelo
3 EM Alex Stienstra 15:59 26-05-2011 Enschede
4 EM Alex Stienstra 20:51 14-10-2012 Groningen
5 EM Alex Stienstra 26:31 25-03-2012 Haaksbergen
10 km Alex Stienstra 32:26 29-01-2012 Hengelo
15 km Alex Stienstra 53:17 27-11-2016 Oldenzaal/
Enschede
10 EM Dick Ramerman 58:11 17-04-2004 Eibergen
20 km Ben Hummelink 1:13:58 09-12-1990 Oldenzaal
Halve marathon Dick Ramerman 1:16:05 16-05-2004 Enschede
25 km George Klomp 1:34:56 28-05-1988 Oldenzaal
30 km Gerrit de Klein 1:59:07 17-05-1992 Oldenzaal
Marathon George Klomp 2:48:32 09-10-1988 Berlijn
50 km Ron Höfte 3:48:40 17-05-2014 Gieten
60 km Ron Höfte 5:14:08 17-04-2017 Texel
100 km Ron Höfte 9:12:19 09-09-2017 Winschoten
6 uur Ron Höfte 65.405 m 09-03-2014 Stein
12 uur Herman Holterman 95.771 m 18-06-2005 Den Haag
MASTERS
60 - 69
Baan: 60 m Herman Holterman 11,97 25-05-2017 Hengelo
100 m Herman Holterman 19,32 26-05-2017 Hengelo
200 m Herman Holterman 41,32 27-05-2017 Hengelo
400 m Herman Holterman 01:31,26 25-05-2017 Hengelo
800 m Herman Holterman 03:31,56 26-05-2017 Hengelo
1000 m Eddy van Essen 03:50,87 25-06-2015 Hengelo
1500 m George Klomp 05:37,1 07-09-2000 Hengelo
3000 m Dick Ramerman 11:33,97 24-09-2016 Hengelo
5000 m George Klomp 18:52 04-06-1998 Hengelo
10000 m George Klomp 38:07,0 11-09-1997 Hengelo
6 uur Herman Holterman 51.299 m 28-12-2016 Deventer
Weg: 5 EM Dick Ramerman 33:19 11-09-2016 Enschede
10 km George Klomp 38:30 14-11-1999 Oldenzaal
15 km George Klomp 1:00:36 15-04-1994 Oldenzaal
10 EM George Klomp 1:04:41 22-03-1998 Haaksbergen
20 km Alex Aman 1:39:27 13-11-1988 Oldenzaal
Halve marathon George Klomp 1:25:57 05-09-1998 Warnsveld
25 km George Klomp 1:51:46 07-04-2002 Losser
30 km Gerrit Eefting 2:13:27 16-05-1993 Oldenzaal
Marathon George Klomp 3:04:16 11-10-1998 Eindhoven
50 km Menno de Jager 4:25:46 20-08-2011 Assen
6 uur Menno de Jager 61.771 m 03-03-2013 Stein
100 km Gerrit Eefting 9:42:32 18-09-1993 Winschoten
12 uur Herman Holterman 91.130 m 22-12-2017 Deventer
24 uur Gerrit Eefting 173.393 m 13-05-1994 Apeldoorn
MASTERS
70 - 79
Baan: 400 m Gerrit de Klein 01:30,7 23-06-2011 Hengelo
1000 m Gerrit de Klein 04:19,8 23-06-2011 Hengelo
1500 m Gerrit de Klein 06:52,5 22-09-2011 Hengelo
5000 m George Klomp 22:41 19-06-2008 Hengelo
Weg: 5 km Gerrit de Klein 29:27 20-05-2017 Schüttorf
10 km Theo Weegerink 47:48 10-01-2016 Hengelo
15 km Theo Weegerink 1:14:53 22-11-2015 Enschede
10 EM Theo Weegerink 1:17:30 20-03-2016 Haaksbergen
Halve marathon Gerrit de Klein 1:48:08 22-04-2012 Enschede
Marathon Gerrit de Klein 3:50:01 17-04-2011 Enschede