Puntenestafette 2014

Onovertroffen LAAC-happening, met dit jaar Elly c.s. als winnaar (zie onderaan deze pagina).

ESTAFETTELOOP 24 JUNI 2014
Groepen / deelnemers Tijd Tijd Tijd
geschat Totaal werkelijk verschil PL.
Groep 1 Naam: oranje girls
1e Ellie Bijen 0:30:00 0:29:27 0:29:27
2e Antoinette Galje 0:31:00 1:00:45 0:31:18
3e Ellen Kemerink 0:30:00 1:29:20 0:28:35
4e Renate van den Ham 0:27:00 1:56:07 0:26:47
Totaal resultaat Groep 1 1:58:00 1:56:07 0:01:53 6e
Groep 2 Naam: jong en oud
1e Ans Waleczek 0:30:00 0:28:41 0:28:41
2e Ria Meijerink 0:27:00 0:58:32 0:29:51
3e Kristel Vreeswijk 0:28:00 1:20:40 0:22:08
4e samen 0:28:20 1:48:12 0:27:32
Totaal resultaat Groep 2 1:53:20 1:48:12 0:05:08 12e
Groep 3 Naam: Het beste van Borne
1e Hans G. 0:27:30 0:26:14 0:26:14
2e Hans te Nijenhuis 0:21:00 0:47:22 0:21:08
3e Gerry Visser 0:27:30 1:13:58 0:26:36
4e Ron Hofte 0:24:00 1:38:12 0:24:14
Totaal resultaat Groep 3 1:40:00 1:38:12 0:01:48 4e
Groep 4 Naam: het beste van Twente
1e Dick Ramerman 0:21:21 0:20:46 0:20:46
2e Ben Nijland 0:21:00 0:40:25 0:19:39
3e Herbert van Wijnberg 0:21:30 1:02:57 0:22:32
4e Paulino Pallas 0:22:10 1:25:02 0:22:05
Totaal resultaat Groep 4 1:26:01 1:25:02 0:00:59 3e
Groep 5 Naam: Dolle Dries en stieven Hendrik
1e Marcel van Wilpe 0:21:30 0:20:52 0:20:52
2e Hans Gerritsen 0:21:00 0:42:18 0:21:26
3e Marcel van Wilpe 0:21:30 1:03:09 0:20:51
4e Hans Gerritsen 0:21:10 1:24:31 0:21:22
Totaal resultaat Groep 5 1:25:10 1:24:31 0:00:39 2e
Groep 6 Naam: Running Beauties
1e Renate Jansen 0:27:00 0:26:21 0:26:21
2e Monique van Olfen 0:27:00 0:51:33 0:25:12
3e Maureen Onclin 0:27:30 1:17:50 0:26:17
4e Edith Mulder 0:27:15 1:43:43 0:25:53
Totaal resultaat Groep 6 1:48:45 1:43:43 0:05:02 10e
Groep 7 Naam: Deurninger Deerntjes
1e Harriet Bruggink 0:29:00 0:28:26 0:28:26
2e Bernadette Neijenhuis 0:29:00 0:53:56 0:25:30
3e Gerda Koedijk 0:29:00 1:21:02 0:27:06
4e Bianca Menderink 0:29:00 1:51:05 0:30:03
Totaal resultaat Groep 7 1:56:00 1:51:05 0:04:55 9e
Groep 8 Naam: Boeskooltjes
1e Daniel Visser 0:26:00 0:23:57 0:23:57
2e Paul Poorthuis 0:26:00 0:46:59 0:23:02
3e Paulino Pallas 0:25:00 1:13:37 0:26:38
4e Paul Poorthuis 0:27:30 1:40:31 0:26:54
Totaal resultaat Groep 8 1:44:30 1:40:31 0:03:59 7e
Groep 9 Naam: De toppers
1e Anniek o Scholtenhuis 0:30:00 0:28:22 0:28:22
2e Marijke Loohuis 0:30:00 0:54:29 0:26:07
3e Mailou Velthus 0:30:00 1:22:09 0:27:40
4e Kirsty 0:30:00 1:52:17 0:30:08
Totaal resultaat Groep 9 2:00:00 1:52:17 0:07:43 13e
Groep 10 Naam: Laaaaczaam
1e Tim Bergboer 0:25:00 0:23:58 0:23:58
2e Nick Bergboer 0:25:00 0:46:39 0:22:41
3e Tim Bergboer 0:25:00 1:10:45 0:24:06
4e Maarten ten Roord 0:25:00 1:33:59 0:23:14
Totaal resultaat Groep 10 1:40:00 1:33:59 0:06:01 11e
Groep 11 Naam: Het Lucyteam
1e Lucy 0:32:00 0:30:10 0:30:10
2e Isabelle 0:33:00 1:02:40 0:32:30
3e Betsy 0:28:00 1:30:58 0:28:18
4e Irene 0:30:00 2:01:10 0:30:12
Totaal resultaat Groep 11 2:03:00 2:01:10 0:01:50 5e
Groep 12 Naam: Sportivo
1e Stef olde Scholtenhuis 0:23:20 0:21:50 0:21:50
2e Gerrit de Klein 0:26:30 0:52:37 0:30:47
3e Miranda 0:22:53 1:16:56 0:24:19
4e Wim Molenberg 0:25:30 1:42:50 0:25:54
Totaal resultaat Groep 12 1:38:13 1:42:50 0:04:37 8e
Groep 13 Naam: Elly
1e Elly 0:25:00 0:23:48 0:23:48
2e Richard 0:25:00 0:48:30 0:24:42
3e Hans 0:27:00 1:16:01 0:27:31
4e Elly 0:25:00 1:41:42 0:25:41
Totaal resultaat Groep 13 1:42:00 1:41:42 0:00:18 1e