Huttenkloasloop 2015 - 5 km

Plts Naam Vereniging/Woonplaats Uitsl. Cat. Bruto Netto StNr
1 Wouter de Boer TION 1e M 16:11 16:10 1622
2 Thomas Doesburg NSAV 't Haasje 2e M 16:42 16:40 1603
3 Robin Klamer LAAC Twente 3e M 16:42 16:41 1588
4 Jelle Johannink Noord-Deurningen 4e M 16:44 16:43 1687
5 Arne te Nijenhuis Marathon Pim Mulier 5e M 17:13 17:13 1659
6 Niels te Pas Running Center Enschede 6e M 17:18 17:16 61
7 Boike Damhuis Running Center Enschede 7e M 17:46 17:45 60
8 Frank Pol Marathon Pim Mulier 8e M 17:51 17:51 1666
9 Koen Wiggers Marathon Pim Mulier 9e M 17:55 17:54 1554
10 Mark Hammink Almelo 10e M 17:59 17:56 1662
11 Remko Siers Geofoxx 11e M 18:05 18:04 39
12 Remon van der Aa Hengelo Ov 12e M 18:19 18:17 1649
13 Ellen van der Kolk TION 1e V 18:38 18:37 1833
14 Stijn Jansen Running Center Enschede 13e M 18:46 18:42 63
15 Thijs Wiggers Marathon Pim Mulier 14e M 18:45 18:44 1555
16 Bart Damveld Oldenzaal 15e M 18:46 18:44 1585
17 Ren? Bos LAAC Twente 16e M 18:50 18:47 1645
18 Pavel Palyanov Marathon Pim Mulier 17e M 18:55 18:53 1552
19 Hans Rawee Triathlon 18e M 18:59 18:58 1664
20 Jens Hoeben Nederland 19e M 19:09 19:07 1545
21 Anatoliy Palyanov Marathon Pim Mulier 20e M 19:10 19:08 1553
22 Rob Lanting Marathon Pim Mulier 21e M 19:26 19:23 1690
23 Mart Rozema Enschede 22e M 19:30 19:26 1609
24 Jouke Bakker Enschede 23e M 19:38 19:35 1692
25 Ruben Benter Siers Groep Oldenzaal B.V 24e M 19:37 19:36 10
26 Martijn Pol Hengelo 25e M 19:51 19:50 1665
27 Rene Stegge Geofoxx 26e M 20:00 19:55 40
28 Pascal Fisscher Hengelo Ov 27e M 19:59 19:57 1583
29 Vanessa Lorkeers Atletics Nijverdal 2e V 20:01 19:59 1824
30 Jorrik Albers Denekamp 28e M 20:02 20:00 1686
31 Stefan Rorink Oldenzaal 29e M 20:06 20:00 1684
32 Casper Vossebeld Holten 30e M 20:04 20:02 1614
33 Lisanne Wiggers Marathon Pim Mulier 3e V 20:09 20:08 1730
34 Tjitse Ozinga Oldenzaal 31e M 20:10 20:08 1675
35 Guus Benneker Siers Groep Oldenzaal B.V 32e M 20:20 20:16 13
36 Rutger Tuller Marathon Pim Mulier 33e M 20:24 20:22 1551
37 Ratio Snrotje Ootmarsum 34e M 20:40 20:39 1672
38 Nikki Olde Monnihof LAAC Twente 4e V 20:41 20:39 1832
39 Floor Vrinte Losser 35e M 20:54 20:44 1537
40 Sam Wennink Hengelo 5e V 20:51 20:49 1855
41 Erik Kamerling SISU 36e M 20:58 20:54 1661
42 Abele Reitsma Enschede 37e M 21:25 21:14 1688
43 Marcel IJland Denekamp 38e M 21:20 21:17 1673
44 Teun Biglaar Westerhaar-Vriezenv Wijk 39e M 21:24 21:19 1567
45 Matthijs Meinders Oldenzaal 40e M 21:37 21:25 1658
46 Quinten Mulder Enschede 41e M 21:57 21:47 1617
47 Ruud Terhuurne LAAC Twente 42e M 22:06 21:58 1668
48 Tom Brunink Oldenzaal 43e M 22:10 21:58 1674
49 William Molenaar Rijssen 44e M 22:01 21:59 1663
50 Joost Lenselink Oldenzaal 45e M 22:36 22:10 1581
51 Colin Siers Oldenzaal 46e M 22:15 22:10 1615
52 Mart Blokhuis Hekman-Suelmann 47e M 22:24 22:12 73
53 Mick Oude engberink Oldenzaal 48e M 22:48 22:13 1641
54 Guus Wolters Oldenzaal 49e M 22:19 22:14 1624
55 Wilco Grote Ganseij Siers Groep Oldenzaal B.V 50e M 22:24 22:18 11
56 Martijn van de Tonnekreek Goor 51e M 22:29 22:19 1558
57 Bennie Nordkamp Oldenzaal 52e M 22:22 22:19 1602
58 Bart Buurman Siers Groep Oldenzaal B.V 53e M 22:30 22:21 19
59 Philip Whale TION 54e M 22:48 22:22 1605
60 Erwin Hamer Siers Groep Oldenzaal B.V 55e M 22:36 22:29 15
61 Theo Oude Hesselink Reef Infra B.V. 56e M 22:39 22:34 59
62 Ronnie Stroot Geofoxx 57e M 22:39 22:35 41
63 Jesper Mensink Oldenzaal 58e M 22:42 22:38 1604
64 Bart uit het Broek Oldenzaal 59e M 23:16 22:39 1650
65 Quinten Wissink Oldenzaal 60e M 23:00 22:46 1654
66 Yanniek de Lat Weerselo 61e M 23:00 22:46 1655
67 Peter Klinkhamer Hengelo 62e M 22:58 22:47 1533
68 Niels Heideman Oldenzaal 63e M 22:58 22:48 1536
69 Karin van Gils Hengelo 6e V 23:05 22:52 1861
70 Stefan Hutten Nederland 64e M 23:17 23:01 1669
71 Daan Stegge Hekman-Suelmann 65e M 23:15 23:02 76
72 Toon Eppink LAAC Twente 66e M 23:08 23:05 1595
73 Gerard Veldscholten Vernay Europa BV 67e M 23:14 23:08 32
74 Sanne Bauwhuis Hengelo 7e V 23:21 23:11 1722
75 Thijs Bruins Enschede 68e M 23:25 23:15 1616
76 Pascal Postma Oldenzaal 69e M 23:38 23:19 1634
77 Stan Boerrigter Oldenzaal 70e M 23:30 23:29 1591
78 Jef van Bentem Hekman-Suelmann 71e M 23:43 23:31 74
79 Tom Nordkamp Siers Groep Oldenzaal B.V 72e M 23:41 23:32 18
80 Wouter Kerkhoven Vernay Europa BV 73e M 23:47 23:40 31
81 Roy den Turk Hengelo 74e M 23:51 23:40 1534
82 Ivo Kolstee Oldenzaal 75e M 23:41 23:40 1608
83 Jurgen Rouing Hekman-Suelmann 76e M 23:50 23:45 75
84 Miranda Bruins Siers Groep Oldenzaal B.V 8e V 23:54 23:50 14
85 Wes Segerink Oldenzaal 77e M 24:00 23:50 1538
86 Gerrit Aarnink Nutter 78e M 24:05 23:54 1689
87 Edwin van der Horst Oldenzaal 79e M 24:05 23:58 1618
88 Sabine Selbach VIRO 9e V 24:13 23:59 37
89 Steffan Wisznewski Oldenzaal 80e M 24:10 23:59 1589
90 Jorik Jonker TION 81e M 24:04 23:59 1620
91 Olivier Bijland Oldenzaal 82e M 24:11 23:59 1648
92 Honny de Gucht Gemeente Oldenzaal 83e M 24:25 24:01 48
93 William Segerink Oldenzaal 84e M 24:14 24:03 1532
94 Sjef Olde Scholtenhuis LAAC Twente 85e M 24:18 24:13 1626
95 Remko Telman Enschede 86e M 24:45 24:16 1576
96 Benno Benneker Siers Groep Oldenzaal B.V 87e M 24:33 24:18 16
97 Sylvester Niemeyer Hengelo Ov 88e M 24:36 24:19 1611
98 Mark Ekelhof Oldenzaal 89e M 24:59 24:23 1627
99 Manfred Korbt Nijverdal 90e M 24:33 24:24 1680
100 Carel van Leeuwen TION 91e M 24:41 24:28 1574
101 Babette van Heeren Reef Infra B.V. 10e V 24:36 24:35 57
102 Anke Tuinman Ahaus Alstatte 11e V 24:42 24:36 1844
103 Maarten Kuipers Sylva Bouw 92e M 24:38 24:38 50
104 Christel Wisznewski Oldenzaal 12e V 24:51 24:40 1791
105 Thijs Tijman Oldenzaal 93e M 25:16 24:43 1682
106 Gerwin Gerritsen Hengelo Ov 94e M 25:01 24:43 1642
107 Jord Loohuis Oldenzaal 95e M 25:21 24:49 1632
108 Berdien Schotveld Oldenzaal 13e V 24:59 24:53 1828
109 Bjorn ter Haar Oldenzaal 96e M 24:59 24:55 1621
110 RensHevink Enschde 97e M 25:11 24:59 1693
111 Frank Wolbers Nederland 98e M 25:21 25:03 1550
112 Limke Schopman Nederland 14e V 25:21 25:07 1727
113 Hajo Bijland Oldenzaal 99e M 25:21 25:08 1647
114 Joop Boerekamps Wierden 100e M 25:18 25:10 1681
115 Leonie Brummer Almelo 15e V 25:22 25:17 1751
116 Jeroen van Bentem Hekman-Suelmann 101e M 25:30 25:18 72
117 Marion ten Dam Hengelo Ov 16e V 25:36 25:19 1830
118 Iris Weijenborg Oldenzaal 17e V 25:30 25:23 1841
119 Nick Bakker Enschede 102e M 25:32 25:23 1638
120 Ren? ter Horst Enschede 103e M 25:33 25:26 1677
121 Jochen Tulp Siers Groep Oldenzaal B.V 104e M 25:38 25:29 21
122 Sonja Klein Gunnewiek Gemeente Oldenzaal 18e V 25:44 25:31 44
123 Rick Levink KroeseWevers BV 105e M 26:00 25:31 4
124 Ruud Haarman Weerselo 106e M 25:38 25:33 1652
125 Bob Roza Hengelo Ov 107e M 25:51 25:35 1610
126 Rona Meijer Lutten 19e V 25:53 25:46 1810
127 Monique van Olffen LAAC Twente 20e V 25:57 25:49 1761
128 Fleur Sommer Nederland 21e V 26:07 25:49 1729
129 Laurens Geurtz Hengelo Ov 108e M 26:15 25:58 1607
130 Judith Huttenhuis Oldenzaal 22e V 26:11 25:58 1746
131 Anouk Veldhuis VIRO 23e V 26:15 26:00 35
132 Jop Bruins Oldenzaal 109e M 26:09 26:04 1586
133 Rob ter Horst Enschede 110e M 26:40 26:07 1580
134 Elke Nordkamp Assen 24e V 26:11 26:08 1796
135 Harm Visser Enter 111e M 26:54 26:16 1556
136 Deborah Sanders Geofoxx 25e V 26:22 26:17 42
137 Janneau Wieffer Hengelo 112e M 26:28 26:18 1535
138 Patty Wind VIRO 26e V 26:39 26:23 38
139 Thies Hamer Siers Groep Oldenzaal B.V 113e M 26:35 26:28 12
140 Lieke Siemonsma Oldenzaal 27e V 26:40 26:29 1758
141 Eloy de Koning Siers Groep Oldenzaal B.V 114e M 26:40 26:32 17
142 Thomas Witsenboer Utrecht 115e M 26:32 26:32 1571
143 Jesper Kotte Oldenzaal 116e M 27:06 26:33 1635
144 Ineke Hagemeier Enschede 28e V 26:39 26:34 1850
145 Anita Brok Delden 29e V 26:53 26:36 1769
146 Anton Scholten Oldenzaal 117e M 27:09 26:36 1559
147 Berthon Meen Fleringen 118e M 26:45 26:37 1676
148 Kees R?del Oldenzaal 119e M 27:13 26:40 1651
149 Robert-Jan Zwiers Enschede 120e M 26:59 26:47 1593
150 Nieke Reuver Oldenzaal 30e V 27:08 26:49 1829
151 Nicky Wekking Oldenzaal 31e V 27:06 26:50 1779
152 Marjolein Bossink Oldenzaal 32e V 27:07 26:50 1789
153 Marloes Klumpers AV Haaksbergen 33e V 26:59 26:52 1775
154 Piet Mol Oldenzaal 121e M 27:14 26:54 1660
155 Kirsten Postma Almelo 34e V 27:17 26:55 1821
156 Irma Droste Ootmarsum 35e V 27:17 26:57 1804
157 Huib te Riet Oldenzaal 122e M 27:30 26:58 1856
158 Astrid Atta Oldenzaal 36e V 27:09 27:01 1797
159 Hanneke Bakker Oldenzaal 37e V 27:16 27:06 1814
160 Erik Maseland Nederland 123e M 27:18 27:12 1544
161 Pim Loohuis Oldenzaal 124e M 27:48 27:17 1631
162 Vincent B?kkerink Delden 125e M 27:40 27:22 1572
163 Annemiek Lucas Utrecht 38e V 27:45 27:24 1767
164 Ruben Bas Oldenzaal 126e M 28:04 27:30 1683
165 Laurens Smit Oldenzaal 127e M 28:03 27:32 1564
166 Dick van der Sar Hengelo 128e M 27:47 27:34 1667
167 Karin Nijhuis Marathon Pim Mulier 39e V 27:50 27:35 1732
168 Marcel Eenjes Oldenzaal 129e M 27:47 27:40 1643
169 Linda Wisselo Delft 40e V 28:19 27:44 1853
170 Fiona Olthof Hengelo 41e V 27:48 27:44 1846
171 Milou Kempers buro BAM! 42e V 28:08 27:45 25
172 Jos Bvand Oldenzaal 130e M 28:01 27:47 1695
173 Edwin Postma Oldenzaal 131e M 28:11 27:50 1646
174 Irma Aarnink Nutter 43e V 28:04 27:52 1857
175 Janneke van Benthem Sylva Bouw 44e V 28:48 27:57 56
176 Veronique Ligtenberg Enschede 45e V 28:24 28:04 1795
177 Henk Benter Siers Groep Oldenzaal B.V 132e M 28:14 28:06 20
178 Antonio Mallogi Gemeente Oldenzaal 133e M 28:32 28:06 45
179 Anja Koers Oldenzaal 46e V 28:18 28:07 1741
180 Wilfried ter Braak KroeseWevers BV 134e M 28:41 28:11 3
181 Niels Schepers Saasveld 135e M 28:46 28:12 1570
182 Monique Ipskamp Losser 47e V 28:33 28:14 1835
183 Jennifer Linderman Oldenzaal 48e V 28:33 28:15 1764
184 Hannie Kattier Oldenzaal 49e V 28:33 28:16 1780
185 Lucky Korvemaker Hengelo 50e V 28:30 28:18 1848
186 Hedy zum Grotenhof Deurningen 51e V 28:38 28:20 1818
187 Marcel Bouwhuis Raalte 136e M 28:27 28:22 1561
188 Vincent te Brake Almelo 137e M 28:53 28:23 1601
189 Lieke Hesselink Denekamp 52e V 28:27 28:23 1748
190 Marlou Velthuis Oldenzaal 53e V 28:56 28:25 1817
191 Gerald kattier Oldenzaal 138e M 28:40 28:26 1584
192 Bert Loohuis Oldenzaal 139e M 28:54 28:26 1633
193 Erik Nieuwerth GOOR 140e M 29:10 28:30 1530
194 Yvonne Schr?der KroeseWevers BV 54e V 29:00 28:30 5
195 Wesley Boonstra Enschede 141e M 28:59 28:30 1612
196 Marc Oomens Sylva Bouw 142e M 29:21 28:31 49
197 Robert oude Engberink Oldenzaal 143e M 29:02 28:32 1640
198 Hans Nekkers Oldenzaal 144e M 29:04 28:33 1691
199 Dennie Middag Van Gelder KLM B.V. 145e M 29:00 28:37 8
200 Arne Ravesteijn Van Gelder KLM B.V. 146e M 29:00 28:37 7
201 Robert Smoors Van Gelder KLM B.V. 147e M 29:00 28:37 9
202 Sjoerd te Hennepe Van Gelder KLM B.V. 148e M 29:09 28:38 6
203 Norman Halink Denekamp 149e M 28:42 28:38 1671
204 Ren? Kroes TION 150e M 29:23 28:41 1623
205 Lotte Huijsman Siers Groep Oldenzaal B.V 55e V 28:56 28:42 23
206 Herbert Schr?der Oldenzaal 151e M 29:02 28:42 1566
207 Mieke Memelink Oldenzaal 56e V 29:03 28:43 1845
208 Peter Wolters Oldenzaal 152e M 29:01 28:43 1685
209 Anouk Olde Veldhuis Oldenzaal 57e V 29:02 28:44 1823
210 Albertine K?gging Oldenzaal 58e V 29:19 28:45 1753
211 Gert Rewinkel Almelo 153e M 28:57 28:49 1656
212 Marthe Beld Almelo 59e V 28:57 28:49 1840
213 Marieke Deppenbroek Enschede 60e V 29:32 28:51 1822
214 Ren? ten Brinke Sylva Bouw 154e M 29:42 28:51 52
215 Denice Coenraad Hengelo Ov 61e V 29:12 28:52 1736
216 Inge de Haan Hengelo Ov 62e V 29:13 28:53 1807
217 Debby Hoffmann Oldenzaal 63e V 29:17 28:57 1838
218 Nicole Koehorst Oldenzaal 64e V 29:04 28:59 1812
219 Lobke Hoekstra Hengelo Ov 65e V 29:48 28:59 1825
220 Joyce Breuker 's-Hertogenbosch 66e V 29:14 29:00 1826
221 Remon Posthuma Enschede 155e M 29:12 29:01 1562
222 Ruud Ellermann Oldenzaal 156e M 29:34 29:05 1563
223 Puck Hilverink Oldenzaal 67e V 29:19 29:08 1723
224 Erik Kotte Oldenzaal 157e M 29:43 29:15 1636
225 Nicole Boerten Gemeente Oldenzaal 68e V 29:41 29:16 46
226 Marlijn Meinders Oldenzaal 69e V 29:38 29:18 1843
227 Kellij Cuppers Oldenzaal 70e V 29:38 29:19 1839
228 Daphne Grundel Losser 71e V 30:14 29:23 1816
229 Bjorn Markerink Siers Groep Oldenzaal B.V 158e M 29:39 29:24 22
230 Melanie Struijk Oldenzaal 72e V 29:45 29:25 1858
231 Lyke Rozendaal Siers Groep Oldenzaal B.V 73e V 29:39 29:26 24
232 Paul Wolbers Weerselo 159e M 29:49 29:31 1582
233 Marijke de Ruyter Vernay Europa BV 74e V 29:43 29:35 30
234 Monique Bazen Gemeente Oldenzaal 75e V 30:09 29:41 47
235 Joeri Teggeler Oldenzaal 160e M 30:34 29:44 1657
236 Sebastian Oldengarm Hengelo Ov 161e M 30:15 29:44 1579
237 Annet de Haar Rugenbrink GOOR 76e V 30:32 29:45 1717
238 Heidi Borghuis Markelo 77e V 30:28 29:45 1802
239 Marianne Klein Lankhhorst MARKELO 78e V 30:40 29:54 1709
240 Annemiek Maijvis Wierden 79e V 30:22 29:59 1808
241 Thyra Froberg Enschede 80e V 30:43 29:59 1784
242 Rianne Rutten Hengelo Ov 81e V 30:05 30:00 1762
243 Tom Olde Boerrigter Nederland 162e M 30:36 30:00 1548
244 Vincent van Mulken Hengelo Ov 163e M 30:37 30:02 1577
245 Henri Engeman Oldenzaal 164e M 30:31 30:02 1644
246 Marcel ten Thije Sylva Bouw 165e M 30:57 30:05 54
247 Carla Wevers Dutch Runners 82e V 30:53 30:05 1806
248 Hester Gervink VIRO 83e V 30:38 30:07 36
249 Corine Demmer Oldenzaal 84e V 30:44 30:09 1755
250 Evelien Moser-Nijman KroeseWevers BV 85e V 30:42 30:11 2
251 Saskia Holthuis Losser 86e V 30:45 30:12 1776
252 Talitha Huiskes Oldenzaal 87e V 30:53 30:14 1790
253 Joyce Raanhuis Hengelo Ov 88e V 30:43 30:15 1773
254 Elise Bats Enschede 89e V 30:25 30:16 1724
255 Inge Lotgerink-Bruinenberg Nederland 90e V 30:34 30:21 1726
256 Jos Lotgerink-Bruinenberg Nederland 166e M 30:34 30:21 1547
257 Jolanda Nijhuis Hengelo Ov 91e V 30:33 30:22 1749
258 Nicole Boudrie Oldenzaal 92e V 30:48 30:26 1859
259 Frank Kole De Lutte 167e M 31:03 30:28 1630
260 Boudewijn van Nus Voorburg 168e M 30:50 30:30 1587
261 Bert Wijkens Hengelo Ov 169e M 31:09 30:39 1599
262 Dani?lle Struik Almelo 93e V 31:32 30:43 1834
263 Anita Spit Oldenzaal 94e V 31:23 30:43 1735
264 Judith Versteeg Bentelo 95e V 31:00 30:44 1771
265 Ilone Siers Geofoxx 96e V 30:59 30:44 43
266 Jaco van Holland Oldenzaal 170e M 31:22 30:44 1598
267 Roy Hofstee Enschede 171e M 31:22 30:44 1597
268 St?fanie Taal Reef Infra B.V. 97e V 31:26 30:47 58
269 Rob Maathuis buro BAM! 172e M 31:10 30:48 29
270 Sabrina masseling Denekamp 98e V 31:02 30:53 1754
271 Bram van Dooren Alstatte 173e M 31:14 30:55 1679
272 Lotte Bolk Weerselo 99e V 31:29 30:55 1766
273 Lisette Hekman Nederland 100e V 31:11 30:56 1728
274 Andr? Rook Hengelo Ov 174e M 31:21 30:56 1613
275 Kiezebrink - Warlich Hengelo Ov 101e V 31:21 30:57 1811
276 Loes Klieverik Oldenzaal 102e V 31:12 30:58 1827
277 Danielle Eertman Oldenzaal 103e V 31:23 31:00 1783
278 Maurice Krabbenborg Enschede 175e M 31:28 31:03 1637
279 Myrthe Nijman Losser 104e V 31:42 31:08 1782
280 Yvonne Kok GOOR 105e V 31:55 31:09 1708
281 Maijke Bergman Enschede 106e V 31:37 31:12 1852
282 Hanneke Ruegebrink Zutphen 107e V 32:03 31:12 1820
283 Raymon Blankestijn Zutphen 176e M 32:03 31:12 1629
284 Monique Lenferink Oldenzaal 108e V 31:32 31:17 1738
285 Caroline de Jager-de Haas Zwolle 109e V 31:24 31:18 1809
286 Leonie Lettink Hengelo Ov 110e V 31:30 31:21 1763
287 Ruth Wissink Oldenzaal 111e V 31:46 31:24 1815
288 Kitty Leibbrand Oldenzaal 112e V 31:45 31:24 1768
289 Mechteld pots Oldenzaal 113e V 31:44 31:24 1831
290 Miranda Siemerink Oldenzaal 114e V 31:46 31:24 1800
291 Ans Kip Oldenzaal 115e V 31:46 31:29 1743
292 Ellen Siemonsma Oldenzaal 116e V 31:46 31:29 1742
293 Erik van Dooren Alstatte 177e M 31:56 31:36 1678
294 Betty Bodeker Bentelo 117e V 31:53 31:37 1770
295 Sara Braakhuis Oldenzaal 118e V 31:59 31:47 1851
296 Han Koning ter Heege Domijn 178e M 32:35 31:53 70
297 Erwin Neijs Enschede 179e M 32:32 31:57 1592
298 Sake Oost Oldenzaal 180e M 32:28 31:59 1606
299 Douwe IJntema Hengelo 181e M 32:15 32:02 1670
300 Tonnie Hillebrand Delden 182e M 32:25 32:09 1573
301 Jhb Aveskamp Denekamp 183e M 32:49 32:10 1590
302 Emiel Reef Goor 184e M 33:02 32:13 1594
303 Maaike van Praag Domijn 119e V 32:50 32:14 71
304 An van der Wal Almelo 120e V 32:25 32:17 1778
305 Carla Blockhuis Oldenzaal 121e V 32:55 32:22 1772
306 Yoke Bruinsma Marathon Pim Mulier 122e V 32:31 32:24 1731
307 Lucia Ruiter Oldenzaal 123e V 32:55 32:25 1757
308 Joyce kleine Enschede 124e V 32:43 32:27 1805
309 Maaike Lansink Ootmarsum 125e V 33:22 32:32 1813
310 Peter Brouwer Hengelo Ov 185e M 33:12 32:36 1557
311 Emmy Hulsink Oldenzaal 126e V 33:18 32:39 1860
312 Herma Diele Almelo 127e V 32:57 32:43 1847
313 Petra Oude Weernink Weerselo 128e V 32:54 32:45 1837
314 Gert Hogenkamp Oldenzaal 186e M 33:43 33:04 1653
315 Michael Poelarends Hengelo Ov 187e M 33:48 33:18 1578
316 Eddie Bruins Enschede 188e M 34:04 33:22 1619
317 Anne Wigbold Deurningen 129e V 34:33 33:42 1752
318 Kyra van Dijk Oldenzaal 130e V 34:35 33:42 1756
319 Sandra de Lange Enschede 131e V 34:33 33:43 1801
320 Lauraine Versteeg Hengelo Ov 132e V 33:49 33:49 1774
321 Debbie Ruver Oldenzaal 133e V 34:31 33:55 1854
322 Susanne Gelevert basisschool de Bongerd 134e V 34:30 33:56 68
323 Melinda Nijland Oldenzaal 135e V 34:30 33:57 1842
324 Francien Roelofs basisschool de Bongerd 136e V 34:30 33:57 66
325 Ellis Veltman basisschool de Bongerd 137e V 34:30 33:58 67
326 Marijke Egbers basisschool de Bongerd 138e V 34:30 33:58 64
327 Bep Witsenboer buro BAM! 139e V 34:28 34:06 26
328 Pauline Poort Oldenzaal 140e V 34:31 34:11 1786
329 Akkie Bos Oldenzaal 141e V 34:26 34:11 1744
330 Marieke Waanders GOOR 142e V 35:08 34:28 1706
331 Kirsten Dijksen GOOR 143e V 35:08 34:28 1707
332 Lucia Winkeler basisschool de Bongerd 144e V 34:30 34:30 65
333 Laurens Snierders Sylva Bouw 189e M 35:26 34:35 53
334 Linda Haafkes GOOR 145e V 35:21 34:40 1715
335 Hetty Klein snakenburg GOOR 146e V 35:21 34:41 1720
336 Petra Strijker Enschede 147e V 35:16 34:56 1849
337 Sieger Post Hengelo Ov 190e M 35:50 35:11 1639
338 Judith Scheurink Oldenzaal 148e V 35:32 35:15 1740
339 Ellen hoek Goor 149e V 36:11 35:22 1803
340 Imke Plat GOOR 150e V 36:05 35:24 1716
341 Myrthe Nol GOOR 151e V 36:06 35:26 1704
342 Inge Wesselink HENGEVELDE 152e V 36:09 35:26 1710
343 Ilse Nol GOOR 153e V 36:05 35:28 1718
344 Nina Oude Bos Oldenzaal 154e V 35:47 35:30 1737
345 Monique Dalhoeven Oldenzaal 155e V 35:47 35:30 1739
346 An Fiselier Tubbergen 156e V 35:47 35:38 1819
347 Marit Olijve Oldenzaal 157e V 36:25 35:46 1792
348 Mariska Oltwater GOOR 158e V 36:26 35:48 1711
349 Maria Smith Gildehaus 159e V 36:32 35:55 1734
350 Merel de Wit GOOR 160e V 37:05 36:25 1712
351 Corina Zwiers buro BAM! 161e V 37:42 37:19 27
352 Irene van de Tonnekreek Goor 162e V 37:33 37:24 1745
353 Amber ter Horst Enschede 163e V 38:03 37:30 1781
354 Ella Struijs Enschede 164e V 37:56 37:39 1750
355 Heleen Beltman Hennink GOOR 165e V 38:47 38:01 1713
356 Monique Uiterwijk Hengelo Ov 166e V 38:40 38:03 1733
357 Edith R?ntgen GOOR 167e V 39:00 38:18 1703
358 Evelien Haas GOOR 168e V 39:00 38:18 1719
359 Renate Bolster Haaksbergen 169e V 38:53 38:19 1759
360 Monique ter Heurne buro BAM! 170e V 38:45 38:23 28
361 Monique Lankhorst GOOR 171e V 39:35 38:51 1721
362 Nicole Lulofs Boomkamp GOOR 172e V 39:34 38:52 1714
363 Vera Draaijer Wierden 173e V 40:44 40:13 1794
364 Tom Volmer Oldenzaal 191e M 41:41 41:11 1600