Huttenkloasloop 2014 - 1 km

Plts Bruto Netto Naam Vereniging/Woonplts Uitsl. Cat. StNr
1 00:03:32 00:03:32 Florian Kok Oldenzaal 1e J-9 499
2 00:03:43 00:03:41 Rens Gosselink Ahaus 2e J-9 528
3 00:03:57 00:03:55 Stan Kooiker Drieeenheid 3e J-9 463
4 00:03:58 00:03:56 Celine Spinder Eibergen 1e M-9 755
5 00:03:59 00:03:58 Jur Lassche Franciscusschool 4e J-9 299
6 00:04:03 00:04:02 Maria Palyanova Hengelo Ov 2e M-9 741
7 00:04:07 00:04:05 Lucas Vennegoor of Hessel Drieeenheid 5e J-9 455
8 00:04:07 00:03:59 Brian Luttikhedde Buurse 6e J-9 3189
9 00:04:10 00:04:09 Mats Boerssen De Bongerd 7e J-9 398
10 00:04:11 00:04:05 Lars Steinmeijer Drieeenheid 8e J-9 460
11 00:04:12 00:04:01 Joris Assen Nutsschool 9e J-9 350
12 00:04:13 00:04:08 Bas Knaap Drieeenheid 10e J-9 483
13 00:04:13 00:04:05 Joran Alberts De Bongerd 11e J-9 361
14 00:04:13 00:04:08 Eva oude Elberink Franciscusschool 3e M-9 583
15 00:04:16 00:04:12 Wesley Teggeler Drieeenheid 12e J-9 491
16 00:04:17 00:04:10 Kjel Veldhuis Franciscusschool 13e J-9 304
17 00:04:17 00:04:10 Wisse Asbreuk Nutsschool 14e J-9 323
18 00:04:18 00:04:17 Renske Oude Egbrink De Maten 4e M-9 555
19 00:04:20 00:04:19 Toon Hulsink Drieeenheid 15e J-9 449
20 00:04:20 00:04:17 Noes Weierink Franciscusschool 5e M-9 592
21 00:04:21 00:04:15 Friso Wuijster De Bongerd 16e J-9 384
22 00:04:23 00:04:09 Lennart Olde Weghuis De Maten 17e J-9 267
23 00:04:23 00:04:17 Koen Schaepers De Wendakker 18e J-9 291
24 00:04:25 00:04:23 Keano Herrlett De Linde 19e J-9 413
25 00:04:25 00:04:24 Floris Wesseling De Bongerd 20e J-9 357
26 00:04:26 00:04:16 Maxime Korver De Bongerd 21e J-9 364
27 00:04:26 00:04:23 Temuwani Mulder Oldenzaal 22e J-9 3192
28 00:04:26 00:04:24 Bram Fransen Drieeenheid 23e J-9 453
29 00:04:27 00:04:26 Anne-Fleur van der Lied De Linde 6e M-9 652
30 00:04:28 00:04:23 Carlijn Kotte Drieeenheid 7e M-9 709
31 00:04:30 00:04:11 Bickel Slijkhuis Nutsschool 24e J-9 348
32 00:04:31 00:04:27 Jort Oude Lashof De Esch 25e J-9 509
33 00:04:32 00:04:30 Pelle Huisken Drieeenheid 26e J-9 474
34 00:04:33 00:04:26 Cato Meenderink De Bongerd 8e M-9 643
35 00:04:33 00:04:30 Dylan Peters Nutsschool 27e J-9 328
36 00:04:33 00:04:32 Wout Luttikhuis De Bongerd 28e J-9 397
37 00:04:36 00:04:34 Luka Siemerink De Bongerd 29e J-9 388
38 00:04:36 00:04:33 Stefan de Ruiter De Bongerd 30e J-9 366
39 00:04:37 00:04:32 Guus van Leijenhorst Oldenzaal 31e J-9 3188
40 00:04:37 00:04:33 Totte Olde Kalter Drieeenheid 32e J-9 481
41 00:04:38 00:04:31 Bram te Riet De Wendakker 33e J-9 288
42 00:04:38 00:04:31 Cars Nordkamp De Bongerd 34e J-9 363
43 00:04:39 00:04:37 Niek Tijdhof De Linde 35e J-9 515
44 00:04:39 00:04:38 Milan Wesseling De Bongerd 36e J-9 389
45 00:04:39 00:04:32 Onbekend 518
46 00:04:40 00:04:33 Cas Veenhuis Oldenzaal 37e J-9 3187
47 00:04:41 00:04:39 Kristina Palyanova Hengelo Ov 9e M-9 752
48 00:04:42 00:04:36 Stef van Olffen Franciscusschool 38e J-9 297
49 00:04:42 00:04:40 Thom Maathuis De Bongerd 39e J-9 399
50 00:04:43 00:04:42 Rubens Halink Drieeenheid 40e J-9 3193
51 00:04:43 00:04:40 Stijn Hulzink Drieeenheid 41e J-9 459
52 00:04:45 00:04:37 Kai Lankamp Drieeenheid 42e J-9 907
53 00:04:45 00:04:42 Merle Engbers Drieeenheid 10e M-9 695
54 00:04:46 00:04:31 Kris Fictoor De Wendakker 43e J-9 278
55 00:04:46 00:04:36 Jim Ikink 77 Nutsschool 44e J-9 354
56 00:04:46 00:04:40 Sandro Steenbeeke Oldenzaal 45e J-9 522
57 00:04:47 00:04:39 Guus Ensink De Bongerd 46e J-9 395
58 00:04:48 00:04:46 Viggo Ruiter Drieeenheid 47e J-9 507
59 00:04:48 00:04:40 Dirk Seinen De Maten 48e J-9 270
60 00:04:48 00:04:24 Stan oude Nijhuis Franciscusschool 49e J-9 315
61 00:04:49 00:04:41 Glenn Wolters De Bongerd 50e J-9 365
62 00:04:49 00:04:25 Luuk Kosters Franciscusschool 51e J-9 311
63 00:04:50 00:04:42 Hugo Stegge De Bongerd 52e J-9 359
64 00:04:51 00:04:41 Lieke Kok (groep 4) De Linde 11e M-9 660
65 00:04:51 00:04:48 Max Frijters Drieeenheid 53e J-9 452
66 00:04:51 00:04:43 Dillen Brand Drieeenheid 54e J-9 456
67 00:04:52 00:04:52 Marieke Wisselo De Maten 55e J-9 268
68 00:04:53 00:04:41 Floris van Asperen De Wendakker 56e J-9 292
69 00:04:53 00:04:45 Nick Nijmeijer Nutsschool 57e J-9 352
70 00:04:54 00:04:47 Duuk Breukink Oldenzaal 58e J-9 521
71 00:04:55 00:04:46 Morten van Hal De Bongerd 59e J-9 362
72 00:04:55 00:04:53 Nout Boerssen De Bongerd 60e J-9 386
73 00:04:55 00:04:41 Mats Bramer Franciscusschool 61e J-9 321
74 00:04:56 00:04:52 Youri Post (groep 4) De Linde 62e J-9 421
75 00:04:56 00:04:54 Tjeerd Vleggert Drieeenheid 63e J-9 451
76 00:04:57 00:04:35 Lode Engelbertink Franciscusschool 64e J-9 295
77 00:04:57 00:04:42 Friso van den Top Drieeenheid 65e J-9 448
78 00:04:58 00:04:55 Lucas Christenhsz De Windroos 66e J-9 494
79 00:04:58 00:04:51 Pepijn Bolscher Drieeenheid 67e J-9 461
80 00:04:59 00:04:57 Senne Peters Drieeenheid 12e M-9 698
81 00:05:00 00:04:46 Job oude Veldhuis Franciscusschool 68e J-9 296
82 00:05:01 00:04:53 Crijn Elzinga Nutsschool 69e J-9 327
83 00:05:01 00:04:53 Daan Klievik De Bongerd 70e J-9 360
84 00:05:02 00:05:00 Line Ankone De Bongerd 13e M-9 629
85 00:05:02 00:04:52 Lisa Lenderink De Bongerd 14e M-9 640
86 00:05:02 00:04:40 Timo Hageman Nutsschool 71e J-9 337
87 00:05:02 00:04:58 Arne van Gils De Maten 72e J-9 274
88 00:05:02 00:04:59 Duuk Platvoet Drieeenheid 73e J-9 472
89 00:05:03 00:04:58 Lars Frons Drieeenheid 74e J-9 470
90 00:05:03 00:04:56 Benthe Heidkamp De Bongerd 15e M-9 754
91 00:05:04 00:04:49 Jens Notenboom Franciscusschool 75e J-9 298
92 00:05:04 00:04:52 Jurre van Nederpelt Franciscusschool 76e J-9 314
93 00:05:04 00:04:46 Kas Damink De Wendakker 77e J-9 287
94 00:05:05 00:04:56 Sep Asbreuk Nutsschool 78e J-9 342
95 00:05:05 00:04:59 Jesse Bloemen (groep 4) De Linde 79e J-9 418
96 00:05:05 00:04:58 Quinten Beernink (groep 3 De Linde 80e J-9 426
97 00:05:05 00:04:57 Timo Wiggemans Drieeenheid 81e J-9 458
98 00:05:07 00:04:51 Tim de Vries Franciscusschool 82e J-9 313
99 00:05:07 00:04:48 Nikki Spoek Nutsschool 16e M-9 601
100 00:05:08 00:04:58 Marte Kotte Drieeenheid 17e M-9 719
101 00:05:09 00:04:47 Pim Hageman Nutsschool 83e J-9 336
102 00:05:09 00:05:02 Ties Oude Nijhuis De Bongerd 84e J-9 358
103 00:05:10 00:05:04 Luuk Geerlings (groep 3) De Linde 85e J-9 422
104 00:05:11 00:05:09 Ali Abdulahi De Linde 86e J-9 416
105 00:05:11 00:04:57 Bram Egbers Oldenzaal 87e J-9 3191
106 00:05:12 00:05:07 Lenn Copeland Drieeenheid 88e J-9 477
107 00:05:13 00:05:10 Goos van der Aa Drieeenheid 89e J-9 473
108 00:05:13 00:05:08 Nikolay Palyanor Hengelo 90e J-9 3186
109 00:05:13 00:05:00 Mies Nijhuis Drieeenheid 18e M-9 724
110 00:05:13 00:05:04 Joep Steinebach Nutsschool 91e J-9 324
111 00:05:14 00:05:09 Ruben Kooistra De Bongerd 92e J-9 372
112 00:05:15 00:05:09 Seth Wissink Drieeenheid 93e J-9 447
113 00:05:15 00:05:05 Bas Achterweust De Maten 94e J-9 263
114 00:05:15 00:05:07 Pepijn Kamphuis De Bongerd 95e J-9 375
115 00:05:16 00:04:58 Loet Linderman Franciscusschool 96e J-9 309
116 00:05:16 00:05:13 Silke Quank (groep 5) De Linde 19e M-9 656
117 00:05:16 00:05:06 Suze Oude Damink (groep 4 De Linde 20e M-9 674
118 00:05:16 00:04:53 Teun Vogelsang Nutsschool 97e J-9 333
119 00:05:17 00:05:14 Iris Rijshouwer (groep 5) De Linde 21e M-9 657
120 00:05:17 00:05:10 Floor Immink Drieeenheid 22e M-9 697
121 00:05:18 00:05:05 Mikki Zinkweg Drieeenheid 23e M-9 693
122 00:05:19 00:05:16 Mees Horstman De Maten 98e J-9 269
123 00:05:19 00:05:16 Lef Hoffmann De Esch 99e J-9 519
124 00:05:19 00:05:18 Eline Grondman Oldenzaal 24e M-9 770
125 00:05:19 00:05:18 Loek Slot Nutsschool 100e J-9 329
126 00:05:20 00:05:12 Dido Nijhuis De Esch 25e M-9 748
127 00:05:20 00:05:14 Emma Knaap Drieeenheid 26e M-9 720
128 00:05:21 00:05:10 Twan Oude Lashof De Bongerd 101e J-9 368
129 00:05:22 00:04:54 Maartje van der Weide De Bongerd 27e M-9 627
130 00:05:23 00:05:12 Thijmen oude Elberink Franciscusschool 102e J-9 303
131 00:05:23 00:05:16 Jesper Leus De Esch 103e J-9 520
132 00:05:23 00:05:07 Stijn Wijbrands De Esch 104e J-9 440
133 00:05:23 00:04:57 Norwin Elzinga Nutsschool 105e J-9 326
134 00:05:24 00:05:14 Kiek Luttikhuis Drieeenheid 28e M-9 703
135 00:05:25 00:05:13 Wout Visschedijk De Wendakker 106e J-9 290
136 00:05:25 00:05:15 Esmee Weldink Drieeenheid 29e M-9 710
137 00:05:25 00:05:19 Joep Groeneveld Drieeenheid 107e J-9 490
138 00:05:25 00:05:11 Luka Wouda Weerselo 108e J-9 525
139 00:05:25 00:05:15 Tijn Schopman De Maten 109e J-9 261
140 00:05:26 00:05:17 Pim Rijshouwer De Linde 110e J-9 516
141 00:05:26 00:05:22 Fenne Tulp Drieeenheid 30e M-9 696
142 00:05:27 00:04:57 Naud oude Alink De Bongerd 111e J-9 369
143 00:05:27 00:05:15 Tobias Hengelo 112e J-9 3197
144 00:05:28 00:04:56 Teun Donker De Esch 113e J-9 444
145 00:05:28 00:05:12 Hinke Schuurman De Maten 31e M-9 551
146 00:05:28 00:05:13 Ferre Meinders De Esch 114e J-9 438
147 00:05:29 00:05:25 Cas Oude Spraakst Drieeenheid 115e J-9 457
148 00:05:30 00:05:10 Teun Tigcheler Nutsschool 116e J-9 346
149 00:05:31 00:05:22 Luna Loohuis De Wendakker 32e M-9 763
150 00:05:31 00:05:17 Emm Tenniglo Oldenzaal 33e M-9 775
151 00:05:32 00:05:22 Yoep Roes De Maten 117e J-9 265
152 00:05:32 00:05:28 Julian Tanke Drieeenheid 118e J-9 492
153 00:05:32 00:05:13 Merle Tijman op Smeijers Drieeenheid 34e M-9 717
154 00:05:32 00:05:30 Daan Bennes De Linde 119e J-9 411
155 00:05:33 00:05:24 Rowan Steenkamp De Linde 120e J-9 498
156 00:05:33 00:05:26 Valentijn van der Lied De Linde 121e J-9 406
157 00:05:33 00:05:29 Nynke Brunink Drieeenheid 35e M-9 699
158 00:05:33 00:05:18 Skip Vrijkorte Drieeenheid 122e J-9 493
159 00:05:34 00:05:16 Mette Teunissen De Maten 36e M-9 556
160 00:05:34 00:05:10 Arnoud van den Top Drieeenheid 123e J-9 468
161 00:05:34 00:05:31 Nout Bennes De Linde 124e J-9 403
162 00:05:34 00:05:25 Loet Hanst De Bongerd 125e J-9 380
163 00:05:35 00:05:27 Benjamin Meinders (groep De Linde 126e J-9 425
164 00:05:35 00:05:11 Jay Spoek Nutsschool 127e J-9 331
165 00:05:35 00:05:19 Guus van Rijn Franciscusschool 128e J-9 301
166 00:05:35 00:05:07 Ruben Kuis Nutsschool 129e J-9 338
167 00:05:36 00:05:10 Wiep Ikink Nutsschool 37e M-9 615
168 00:05:36 00:05:06 Sem Groenewold De Bongerd 130e J-9 402
169 00:05:37 00:05:13 Sam Blokhuis Nutsschool 131e J-9 343
170 00:05:37 00:05:30 Sophie Leverink Franciscusschool 38e M-9 595
171 00:05:38 00:05:07 Rinse Gervink De Esch 132e J-9 446
172 00:05:39 00:05:28 Wesley van Domselaar De Maten 133e J-9 260
173 00:05:39 00:05:20 Daan Schukkink Nutsschool 134e J-9 332
174 00:05:39 00:05:29 Sofie Hulsink Drieeenheid 39e M-9 747
175 00:05:39 00:05:27 Olav Meinders Franciscusschool 135e J-9 319
176 00:05:39 00:05:16 Tygo Kroon De Linde 136e J-9 414
177 00:05:40 00:05:14 Jelle Postma Drieeenheid 137e J-9 487
178 00:05:40 00:05:26 Jelte Vrijkorte Drieeenheid 138e J-9 469
179 00:05:41 00:05:27 Max Stenvers Franciscusschool 139e J-9 308
180 00:05:41 00:05:29 Sen ter Laak Drieeenheid 140e J-9 486
181 00:05:41 00:05:31 Tobias Wolfsteller Weerselo 141e J-9 500
182 00:05:42 00:05:23 Bonne van Vilsteren Franciscusschool 142e J-9 307
183 00:05:42 00:05:27 Noah Boers De Linde 143e J-9 410
184 00:05:42 00:05:22 Lars Meijer Nutsschool 144e J-9 325
185 00:05:42 00:05:36 Max Genang Drieeenheid 145e J-9 488
186 00:05:43 00:05:33 Lars Nijhuis De Wendakker 146e J-9 286
187 00:05:43 00:05:30 Malte Oonk Drieeenheid 147e J-9 484
188 00:05:43 00:05:21 Moritz Postma Oldenzaal 148e J-9 527
189 00:05:43 00:05:30 Juul Hoomans Drieeenheid 149e J-9 489
190 00:05:43 00:05:26 Zillah Janssen De Maten 40e M-9 554
191 00:05:44 00:05:37 Koen Korstanje De Bongerd 150e J-9 387
192 00:05:44 00:05:16 Melle Busscher De Wendakker 151e J-9 282
193 00:05:44 00:05:19 Jayden Evers Nutsschool 152e J-9 355
194 00:05:45 00:05:36 Ferran Maseland De Bongerd 153e J-9 382
195 00:05:45 00:05:38 Sep Wiggers (groep 3) De Linde 154e J-9 424
196 00:05:45 00:05:37 Mauro Bredschneijder (gro De Linde 155e J-9 419
197 00:05:45 00:05:30 Noortje Ziemerink Franciscusschool 41e M-9 581
198 00:05:45 00:05:17 Mees Wevers Drieeenheid 42e M-9 708
199 00:05:45 00:05:24 Fien de Zeeuw De Maten 43e M-9 538
200 00:05:45 00:05:35 Lise Gerstenkorn (groep 4 De Linde 44e M-9 659
201 00:05:45 00:05:27 Hidde van den Top Drieeenheid 156e J-9 466
202 00:05:46 00:05:39 Sieb Lassche Franciscusschool 157e J-9 300
203 00:05:47 00:05:39 Sharon Weustink Drieeenheid 45e M-9 715
204 00:05:47 00:05:22 Douwe Poort Nutsschool 158e J-9 345
205 00:05:47 00:05:28 Max Tenfelde De Wendakker 159e J-9 281
206 00:05:47 00:05:38 Thijmen Achttien De Bongerd 160e J-9 381
207 00:05:47 00:05:33 Frans-Joseph Drieeenheid 161e J-9 476
208 00:05:47 00:05:27 Tim Kok Drieeenheid 162e J-9 462
209 00:05:47 00:05:43 Femke Frons Drieeenheid 46e M-9 690
210 00:05:47 00:05:29 Bente Nijland Drieeenheid 47e M-9 718
211 00:05:48 00:05:32 Joep Hagemeier De Wendakker 163e J-9 283
212 00:05:48 00:05:31 Emma Meijer De Maten 48e M-9 548
213 00:05:48 00:05:47 Evi Weghorst De Bongerd 49e M-9 628
214 00:05:49 00:05:38 Rune Vrielink Drieeenheid 164e J-9 485
215 00:05:49 00:05:29 Charlie Caunter Nutsschool 50e M-9 602
216 00:05:50 00:05:24 Jip Davina Franciscusschool 165e J-9 320
217 00:05:50 00:05:44 Enis Kitapci De Linde 166e J-9 408
218 00:05:51 00:05:21 Tim Veltmaat De Esch 167e J-9 442
219 00:05:52 00:05:43 Lenn Croes 9groep 4) De Linde 168e J-9 420
220 00:05:52 00:05:22 Carlijn Roord Nutsschool 51e M-9 604
221 00:05:52 00:05:27 Senna Ankone Franciscusschool 52e M-9 591
222 00:05:52 00:05:25 Jade Loohuis De Linde 53e M-9 653
223 00:05:52 00:05:20 Tijn Damen De Bongerd 169e J-9 378
224 00:05:53 00:05:27 Esmee Derksen De Bongerd 54e M-9 621
225 00:05:54 00:05:35 Lisette Wilke De Maten 55e M-9 549
226 00:05:54 00:05:44 Luisa Vennegoor of Hessel Drieeenheid 56e M-9 732
227 00:05:54 00:05:50 Cas Oude Booynk (groep 3) De Linde 170e J-9 423
228 00:05:54 00:05:50 Lars Benneker (groep 3) De Linde 171e J-9 666
229 00:05:54 00:05:44 Taynah Halink Drieeenheid 57e M-9 730
230 00:05:55 00:05:38 Yfke Wissink De Wendakker 58e M-9 569
231 00:05:55 00:05:40 Sara Tijhuis Oldenzaal 59e M-9 3200
232 00:05:56 00:05:27 Joep Spit De Leemstee 172e J-9 513
233 00:05:57 00:05:39 Suus Vogelzang Drieeenheid 60e M-9 700
234 00:05:57 00:05:29 Iris Engelbertink Drieeenheid 61e M-9 706
235 00:05:57 00:05:40 Anouk Wigbels De Wendakker 62e M-9 564
236 00:05:57 00:05:40 Sam van den Maagdenberg Drieeenheid 173e J-9 450
237 00:05:57 00:05:42 Jesse Tijhuis De Esch 174e J-9 506
238 00:05:59 00:05:34 Thomas Davids Franciscusschool 175e J-9 317
239 00:05:59 00:05:48 Sven Evelo Franciscusschool 176e J-9 310
240 00:05:59 00:05:32 Fien van der Aa Drieeenheid 63e M-9 701
241 00:06:00 00:05:40 Mik Kemna Drieeenheid 177e J-9 464
242 00:06:00 00:05:57 Bryan van Benthem De Linde 178e J-9 415
243 00:06:00 00:05:43 Max oude Engberink Franciscusschool 179e J-9 305
244 00:06:00 00:05:45 Isa Jansink Oldenzaal 64e M-9 771
245 00:06:00 00:05:51 Sterre voost Weerselo 65e M-9 749
246 00:06:01 00:05:43 Pleun Steinebach Nutsschool 66e M-9 598
247 00:06:02 00:05:34 Milene Bolscher Drieeenheid 67e M-9 704
248 00:06:02 00:05:43 Milou Olde Daalhuis Nutsschool 68e M-9 611
249 00:06:03 00:05:38 Boet Koehorst Franciscusschool 180e J-9 316
250 00:06:03 00:05:51 Naomi Yarburg De Bongerd 69e M-9 645
251 00:06:04 00:05:52 Tabea Budak De Bongerd 70e M-9 633
252 00:06:04 00:05:25 Sam Platvoet De Bongerd 181e J-9 396
253 00:06:05 00:05:54 Milan Slim De Wendakker 182e J-9 289
254 00:06:05 00:05:35 Fedde Gervink De Esch 183e J-9 445
255 00:06:05 00:05:39 Tygo Eenink De Esch 184e J-9 443
256 00:06:05 00:05:52 Zo? Huisken Drieeenheid 71e M-9 721
257 00:06:06 00:05:54 Merel ten Dam Drieeenheid 72e M-9 702
258 00:06:06 00:05:46 Marnix Boerrigter Nutsschool 185e J-9 344
259 00:06:06 00:05:37 Buck Hilgenberg Nutsschool 186e J-9 330
260 00:06:07 00:05:49 Niels Vos Drieeenheid 187e J-9 467
261 00:06:07 00:06:02 Juli?t Wolsink De Bongerd 73e M-9 634
262 00:06:07 00:05:44 Saar Schepers De Wendakker 74e M-9 566
263 00:06:07 00:05:55 Marijn oude Elberink Franciscusschool 188e J-9 322
264 00:06:08 00:06:03 Evelien Gosselink Ahaus 75e M-9 765
265 00:06:09 00:05:57 Melinda de Boer Drieeenheid 76e M-9 692
266 00:06:10 00:05:57 Lieke Steenbekke De Maten 77e M-9 547
267 00:06:10 00:05:50 Thijn Eekers Drieeenheid 189e J-9 465
268 00:06:11 00:05:43 Mart Elzinga Nutsschool 190e J-9 353
269 00:06:12 00:05:50 Ties Jorna Drieeenheid 191e J-9 471
270 00:06:12 00:06:03 Joep ter Riet De Bongerd 192e J-9 373
271 00:06:12 00:06:08 Lisanne Kruizinga De Maten 78e M-9 553
272 00:06:13 00:05:44 Lucas van der Weide De Bongerd 193e J-9 367
273 00:06:14 00:05:49 Jade Ankone Franciscusschool 79e M-9 587
274 00:06:14 00:05:52 Siem de Zeeuw De Maten 194e J-9 257
275 00:06:14 00:05:54 Jort Wilke (groep 3) De Linde 195e J-9 428
276 00:06:14 00:06:06 Stijn Lenderink De Bongerd 196e J-9 394
277 00:06:14 00:06:03 Sarah Assen Nutsschool 80e M-9 610
278 00:06:14 00:05:54 Eva Hemma De Bongerd 81e M-9 646
279 00:06:15 00:05:58 pim wolters De Bongerd 197e J-9 390
280 00:06:15 00:05:50 Sam Reuver De Bongerd 82e M-9 623
281 00:06:16 00:05:58 gijs kamphuis De Bongerd 83e M-9 638
282 00:06:16 00:05:57 Sander Harberink (groep 3 De Linde 198e J-9 429
283 00:06:17 00:05:46 Wout olde Daalhuis De Esch 199e J-9 437
284 00:06:18 00:05:54 Isa oude Nijhuis Franciscusschool 84e M-9 588
285 00:06:18 00:05:59 Maud Wargers Nutsschool 85e M-9 603
286 00:06:18 00:05:45 Xanthe Janssen De Maten 86e M-9 542
287 00:06:19 00:05:59 Rens Wilke (groep 3) De Linde 200e J-9 427
288 00:06:19 00:05:54 Sien Dalhoeven De Maten 87e M-9 540
289 00:06:19 00:05:46 Damon Rautle De Windroos 201e J-9 495
290 00:06:20 00:06:06 Sep Huisken Drieeenheid 202e J-9 475
291 00:06:20 00:06:04 Anne Gr?nefeld Franciscusschool 88e M-9 586
292 00:06:21 00:06:04 Ids van der Meer De Maten 203e J-9 252
293 00:06:21 00:06:05 Ricardo De Maten 204e J-9 253
294 00:06:21 00:05:53 Mert Yildrim Nutsschool 205e J-9 349
295 00:06:22 00:06:17 Amely Bolscher Drieeenheid 89e M-9 705
296 00:06:23 00:05:57 Duncan van der Meer Oldenzaal 206e J-9 514
297 00:06:23 00:06:12 Stef Bult Drieeenheid 207e J-9 517
298 00:06:24 00:05:51 Lynn Vastert (groep 4) De Linde 90e M-9 661
299 00:06:24 00:05:49 Isa Oostendorp (groep 3) De Linde 91e M-9 665
300 00:06:24 00:06:02 Jet Dalhoeven De Maten 92e M-9 552
301 00:06:25 00:06:18 Boukje Loohuis Drieeenheid 93e M-9 712
302 00:06:25 00:06:20 Mart Bloemen (groep 2) De Linde 208e J-9 430
303 00:06:26 00:06:04 Bas Engelbertink De Maten 209e J-9 262
304 00:06:27 00:05:52 Desi van Ierssel Drieeenheid 94e M-9 731
305 00:06:27 00:06:16 Naut Bazen Drieeenheid 210e J-9 523
306 00:06:27 00:06:19 Bridget Kroeze Oldenzaal 95e M-9 766
307 00:06:27 00:06:00 Isa Brunink Oldenzaal 96e M-9 764
308 00:06:28 00:06:15 Tess Bossink Oldenzaal 97e M-9 774
309 00:06:28 00:06:11 Esther Vennegoor De Wendakker 98e M-9 557
310 00:06:28 00:05:53 Lieke Vlutters (groep 3) De Linde 99e M-9 668
311 00:06:28 00:06:09 Oscar Jansen De Maten 211e J-9 271
312 00:06:29 00:06:05 Sem Smidt Nutsschool 212e J-9 505
313 00:06:29 00:05:56 Job Olde Daalhuis Nutsschool 213e J-9 351
314 00:06:29 00:06:13 Eva Helthuis De Wendakker 100e M-9 577
315 00:06:29 00:06:01 Pien olde Monnickhof De Bongerd 101e M-9 632
316 00:06:29 00:06:00 Cem Yildirim Nutsschool 214e J-9 340
317 00:06:30 00:06:06 Thomas te Boekhorst De Wendakker 215e J-9 279
318 00:06:31 00:06:14 Nouck Stroink De Wendakker 102e M-9 560
319 00:06:31 00:06:10 Minthe Lentfert Oldenzaal 103e M-9 769
320 00:06:31 00:06:20 Alize Liebrand De Maten 104e M-9 535
321 00:06:31 00:06:10 Merel Kamp De Bongerd 105e M-9 617
322 00:06:31 00:06:17 Sophie Nolten Drieeenheid 106e M-9 694
323 00:06:32 00:06:18 Ank Wolbert Drieeenheid 107e M-9 711
324 00:06:32 00:06:00 Scout Bruins De Esch 216e J-9 441
325 00:06:33 00:06:08 Ruben Kristens Nutsschool 217e J-9 339
326 00:06:33 00:06:16 Pien Bakker Drieeenheid 108e M-9 726
327 00:06:34 00:06:20 Siep Masseling Drieeenheid 218e J-9 478
328 00:06:34 00:06:14 Pien Velthuis Nutsschool 109e M-9 612
329 00:06:35 00:06:16 Jelle Kooistra De Bongerd 219e J-9 400
330 00:06:35 00:06:16 Maura Onderweegs Drieeenheid 110e M-9 736
331 00:06:35 00:06:05 Joep Scholten Nutsschool 220e J-9 347
332 00:06:35 00:06:21 Pim Jonkers Drieeenheid 221e J-9 480
333 00:06:36 00:06:05 Merel Kamst De Wendakker 111e M-9 562
334 00:06:36 00:06:18 Marleen van Gils De Maten 112e M-9 541
335 00:06:36 00:06:15 Britt Engbers Drieeenheid 113e M-9 723
336 00:06:36 00:06:08 tooske brunink De Bongerd 114e M-9 635
337 00:06:36 00:06:31 Babet Steinebach Drieeenheid 115e M-9 713
338 00:06:37 00:06:15 Marthe Shamoun De Maten 116e M-9 550
339 00:06:38 00:06:17 Lynn Schasfoort Drieeenheid 117e M-9 728
340 00:06:38 00:06:03 Liz Ekelhof (groep 3) De Linde 118e M-9 667
341 00:06:38 00:06:27 Janneke Groot Rouwen De Bongerd 119e M-9 630
342 00:06:38 00:06:17 Pien van der Lied Drieeenheid 120e M-9 725
343 00:06:39 00:05:58 Merle Kip De Leemstee 121e M-9 740
344 00:06:39 00:05:58 Jesper Kip De Leemstee 222e J-9 502
345 00:06:39 00:06:27 Alisha Frijters Drieeenheid 122e M-9 733
346 00:06:39 00:06:26 Maud Notkamp De Maten 123e M-9 537
347 00:06:40 00:06:12 Jhinty dos Santos (groep De Linde 124e M-9 662
348 00:06:40 00:06:21 Anne Steinmeijer Drieeenheid 125e M-9 735
349 00:06:40 00:06:11 Pien Vloon De Bongerd 126e M-9 637
350 00:06:40 00:06:12 Indy Bijker Almelo 127e M-9 746
351 00:06:43 00:06:21 Lucas Alan De Wendakker 223e J-9 285
352 00:06:43 00:06:20 Siz Hendriks Drieeenheid 128e M-9 734
353 00:06:43 00:06:12 Merle Jansink De Esch 129e M-9 758
354 00:06:44 00:06:15 Jesper van der Vijver Oldenzaal 224e J-9 3190
355 00:06:44 00:06:19 Sam Tenfelde De Wendakker 225e J-9 277
356 00:06:44 00:06:14 Minke Roelofs De Esch 130e M-9 688
357 00:06:46 00:06:37 Tess Spanjer De Bongerd 131e M-9 641
358 00:06:47 00:06:37 Amke Luttikhuis De Bongerd 132e M-9 639
359 00:06:49 00:06:12 Linde Kamst De Wendakker 133e M-9 576
360 00:06:50 00:06:32 Stijn van Bentheim Franciscusschool 226e J-9 302
361 00:06:50 00:06:09 Bram van Kempen Enschede 227e J-9 511
362 00:06:50 00:06:38 Anna Scholten Drieeenheid 134e M-9 691
363 00:06:50 00:06:09 Anne Tijink De Maten 135e M-9 545
364 00:06:51 00:06:15 Eline Riteco Franciscusschool 136e M-9 582
365 00:06:51 00:06:36 Anouk Hekman 137e M-9 737
366 00:06:52 00:06:18 Chevayo Nijhuis De Windroos 228e J-9 497
367 00:06:52 00:06:31 Lise Heithuis De Bongerd 138e M-9 644
368 00:06:52 00:06:15 Wout P?tgens De Bongerd 229e J-9 377
369 00:06:53 00:06:32 Cato van der Moolen De Bongerd 139e M-9 620
370 00:06:53 00:06:16 Teun Bult De Bongerd 230e J-9 376
371 00:06:54 00:06:38 Femke Hofste op Bruinink Nutsschool 140e M-9 599
372 00:06:54 00:06:20 Britt Nijhof (groep 3) De Linde 141e M-9 669
373 00:06:54 00:06:42 Roan Grote Beverborg De Linde 231e J-9 405
374 00:06:55 00:06:29 Sebastian Grote Beverborg cULEMBORG 232e J-9 530
375 00:06:55 00:06:40 Julia Hofste op Bruinink Nutsschool 142e M-9 600
376 00:06:55 00:06:28 Diego Grote Beverborg Culemborg 233e J-9 529
377 00:06:55 00:06:10 Huub Dammen Oldenzaal 234e J-9 3198
378 00:06:56 00:06:21 Noek Ekelhof (groep !) De Linde 235e J-9 431
379 00:06:57 00:06:35 Lara Los De Wendakker 143e M-9 561
380 00:06:57 00:06:35 Fabian de Jong De Wendakker 236e J-9 293
381 00:06:57 00:06:48 Tijn Heithuis De Bongerd 237e J-9 374
382 00:06:57 00:06:33 Amber Entius De Bongerd 144e M-9 626
383 00:06:58 00:06:30 Nanne Busscher De Wendakker 238e J-9 526
384 00:06:58 00:06:34 Noa Druiventak De Bongerd 145e M-9 647
385 00:06:58 00:06:51 Nikki B?nhke Franciscusschool 146e M-9 593
386 00:06:59 00:06:25 Catalina Ramirez De Esch 147e M-9 685
387 00:06:59 00:06:48 Julius Oge De Maten 239e J-9 258
388 00:06:59 00:06:36 Mees Huiskes De Wendakker 240e J-9 280
389 00:06:59 00:06:37 Meis Davina Franciscusschool 148e M-9 597
390 00:07:00 00:06:33 Lori Wissink Franciscusschool 149e M-9 579
391 00:07:00 00:06:27 Rowena Bakker De Windroos 150e M-9 751
392 00:07:01 00:06:48 Joep Bloemen De Maten 241e J-9 259
393 00:07:01 00:06:44 Lars Wigbels De Wendakker 242e J-9 294
394 00:07:02 00:06:28 Laurie Huusken De Esch 151e M-9 687
395 00:07:02 00:06:35 Femke Harmsen Franciscusschool 152e M-9 580
396 00:07:02 00:06:32 Toon Gosemeijer De Bongerd 243e J-9 370
397 00:07:02 00:06:20 Gijs Tijink De Maten 244e J-9 255
398 00:07:03 00:06:37 Stije Bijvank (groep 2) De Linde 245e J-9 432
399 00:07:03 00:06:30 Jorian Kuijpers De Linde 246e J-9 409
400 00:07:04 00:06:48 Bas oude Griep De Windroos 247e J-9 496
401 00:07:05 00:06:45 Ellen van Spal (groep 4) De Linde 153e M-9 664
402 00:07:05 00:06:42 Floris Reenalda Hengelo Ov 248e J-9 512
403 00:07:06 00:06:24 Wout Tijink De Maten 249e J-9 256
404 00:07:06 00:06:39 Lot Hommels De Bongerd 154e M-9 631
405 00:07:07 00:06:39 sam heijne De Bongerd 155e M-9 636
406 00:07:07 00:06:47 Lieke de Greef (groep 4) De Linde 156e M-9 675
407 00:07:07 00:06:55 Suus Damink De Wendakker 157e M-9 572
408 00:07:08 00:06:49 Wes Velthuis De Wendakker 250e J-9 284
409 00:07:08 00:06:47 Lisa Hoffmann Nutsschool 158e M-9 616
410 00:07:09 00:06:39 Fiep Horsthuis De Maten 159e M-9 544
411 00:07:10 00:06:55 Daan Jonkman Hengelo Ov 251e J-9 504
412 00:07:11 00:06:40 Chimene schasfoort De Maten 160e M-9 546
413 00:07:12 00:06:55 Esme? Augustijn (groep 5) De Linde 161e M-9 671
414 00:07:12 00:07:00 Maud te Nijenhuis De Wendakker 162e M-9 573
415 00:07:13 00:06:35 Thomas Oost Oldenzaal 252e J-9 524
416 00:07:13 00:06:48 Martijn van der Aa Drieeenheid 253e J-9 482
417 00:07:14 00:06:42 Amber Veltmaat Oldenzaal 1e M-11 1145
418 00:07:14 00:06:50 Myrthe Oude Ophuis Oldenzaal 163e M-9 773
419 00:07:14 00:06:46 Anne Olde Weghuis De Bongerd 164e M-9 642
420 00:07:16 00:06:43 Kim Riesthuis De Esch 165e M-9 686
421 00:07:16 00:06:49 Stan Reuver Nutsschool 254e J-9 341
422 00:07:16 00:07:00 Pien Gerstenkorn (groep 4 De Linde 166e M-9 658
423 00:07:16 00:06:47 Isabelle van der Vijver Oldenzaal 167e M-9 768
424 00:07:17 00:06:52 Julia van der Aa Drieeenheid 168e M-9 727
425 00:07:17 00:06:51 Dieuwke Postma Nutsschool 169e M-9 605
426 00:07:17 00:06:54 Maud Oude Hilbert Oldenzaal 170e M-9 772
427 00:07:17 00:07:01 Hanne Verbeek (groep 4) De Linde 171e M-9 663
428 00:07:19 00:07:12 Stan Luyckx De Linde 255e J-9 412
429 00:07:19 00:06:53 Rory Grote Beverborg De Linde 256e J-9 417
430 00:07:20 00:06:50 Laurie van der Linde De Bongerd 172e M-9 619
431 00:07:21 00:06:51 Hielke van Benthem De Esch 173e M-9 689
432 00:07:21 00:07:10 Daan Groot Rouwen De Bongerd 257e J-9 379
433 00:07:22 00:06:59 Lorelai Visscher De Linde 174e M-9 654
434 00:07:22 00:06:59 Esmee Visscher De Linde 175e M-9 650
435 00:07:22 00:07:13 Lotte Steinmeijer Drieeenheid 176e M-9 707
436 00:07:22 00:07:12 Dewy Weustink Drieeenheid 177e M-9 714
437 00:07:24 00:07:23 Tristan Sabido-Ponce De Bongerd 258e J-9 385
438 00:07:25 00:06:53 Laura Kuipers Oldenzaal 178e M-9 757
439 00:07:25 00:07:15 Chiel oude Luttikhuis De Maten 259e J-9 264
440 00:07:26 00:06:56 Roos Scholten Nutsschool 179e M-9 606
441 00:07:26 00:06:56 Pien Drosten Almelo 180e M-9 742
442 00:07:26 00:07:18 Wessel Alink Drieeenheid 260e J-9 479
443 00:07:28 00:07:02 Cas Vrijkotte Nutsschool 261e J-9 334
444 00:07:29 00:06:55 Vera Kosten (groep 3) De Linde 181e M-9 670
445 00:07:32 00:07:02 Tijn Fictoor De Wendakker 262e J-9 276
446 00:07:32 00:07:28 Pim Van Kuik De Bongerd 263e J-9 401
447 00:07:33 00:07:22 Sarah Barsom De Maten 182e M-9 539
448 00:07:34 00:07:16 Sandee Kemerink op Schiph De Wendakker 183e M-9 558
449 00:07:34 00:06:56 Lynn Vlutters (groep 3) De Linde 184e M-9 682
450 00:07:34 00:06:56 Isabel Oude Hilbert (groe De Linde 185e M-9 683
451 00:07:34 00:07:11 Frederique Bik Franciscusschool 186e M-9 596
452 00:07:35 00:07:09 Jolijn Olde Daalhuis Nutsschool 187e M-9 609
453 00:07:35 00:07:10 Nina Brandenbarg Nutsschool 188e M-9 614
454 00:07:35 00:06:55 Eva Oude Egbrink De Maten 189e M-9 532
455 00:07:36 00:07:09 Lotti Vastert Nutsschool 190e M-9 608
456 00:07:37 00:07:01 Kayleigh Cameron De Wendakker 191e M-9 575
457 00:07:38 00:07:19 Tessy van Essen De Wendakker 192e M-9 565
458 00:07:39 00:07:16 Marcel Sabido Ponce Oldenzaal 264e J-9 3196
459 00:07:39 00:07:17 Elisa Marini De Wendakker 193e M-9 570
460 00:07:41 00:06:57 Lot Veldhuis De Wendakker 194e M-9 761
461 00:07:42 00:06:58 Fenne Velthuis Oldenzaal 195e M-9 759
462 00:07:43 00:07:18 Sena Engin De Maten 196e M-9 536
463 00:07:43 00:07:07 Evie Vos Franciscusschool 197e M-9 744
464 00:07:44 00:07:11 Mary Piek De Windroos 198e M-9 738
465 00:07:45 00:07:00 Fleur Zwerus De Wendakker 199e M-9 739
466 00:07:45 00:07:15 Lisa Diepenmaat Oldenzaal 200e M-9 756
467 00:07:46 00:07:29 Femke Rijsman De Maten 201e M-9 543
468 00:07:48 00:06:54 Joris Scholten Drieeenheid 265e J-9 510
469 00:07:48 00:07:30 Sanne Rensink De Linde 202e M-9 651
470 00:07:48 00:07:30 Tessa Rensink De Linde 203e M-9 648
471 00:07:50 00:07:24 Lotte Liedenbaum De Bongerd 204e M-9 622
472 00:07:50 00:07:18 Ireen Horsthuis De Wendakker 205e M-9 762
473 00:07:52 00:07:18 Gijs Vastert (groep 2) De Linde 266e J-9 435
474 00:07:52 00:07:18 Elin Kok (groep 2) De Linde 206e M-9 677
475 00:07:53 00:07:32 Vera Loohuis De Wendakker 207e M-9 760
476 00:07:54 00:07:31 Mirthe Nomden De Wendakker 208e M-9 753
477 00:07:54 00:07:32 Nienke Nijmeijer Franciscusschool 209e M-9 584
478 00:07:55 00:07:11 Chiara Heurman (groep 5) De Linde 210e M-9 684
479 00:07:55 00:07:39 kees van der vall De Bongerd 267e J-9 391
480 00:07:56 00:07:36 Lukas van Spall (groep 2) De Linde 268e J-9 434
481 00:07:57 00:07:15 Nigel Ankone De Maten 269e J-9 251
482 00:07:58 00:07:42 Cheyene in 't Veld Nutsschool 211e M-9 607
483 00:07:58 00:07:37 Tinka Los De Wendakker 212e M-9 568
484 00:07:59 00:07:59 Elin Steinebach Drieeenheid 213e M-9 750
485 00:07:59 00:07:26 Marel Breukers De Maten 214e M-9 533
486 00:08:01 00:07:38 Lot oude Elberink Franciscusschool 215e M-9 578
487 00:08:02 00:07:51 Nick Nijmeijer Franciscusschool 270e J-9 306
488 00:08:03 00:07:40 Jolijn v/d Aa De Wendakker 216e M-9 559
489 00:08:03 00:07:41 Sophie v/d Aa De Wendakker 217e M-9 567
490 00:08:04 00:07:41 Pien Riemersma De Wendakker 218e M-9 563
491 00:08:04 00:07:57 Lilou B?nhke Franciscusschool 219e M-9 594
492 00:08:05 00:07:32 Lot Polman De Maten 220e M-9 534
493 00:08:06 00:07:50 Glenn De Maten 271e J-9 254
494 00:08:07 00:07:40 Evert Jansma Lonneker 272e J-9 3194
495 00:08:09 00:07:31 Lizette Scheffer (groep 2 De Linde 221e M-9 681
496 00:08:10 00:07:44 Leanne Alan De Wendakker 222e M-9 574
497 00:08:10 00:07:32 Karlijn Wolters (groep 2) De Linde 223e M-9 678
498 00:08:10 00:07:25 Bibi ter Hofstede Oldenzaal 224e M-9 3199
499 00:08:12 00:07:41 Lois Snippers (groep !) De Linde 225e M-9 676
500 00:08:14 00:07:45 Demi Egberink (groep 1) De Linde 226e M-9 672
501 00:08:15 00:07:46 Chlo? Schonewille (groep De Linde 227e M-9 679
502 00:08:19 00:08:07 Noortje Platvoet Drieeenheid 228e M-9 722
503 00:08:26 00:08:22 omairon hadakoglu De Bongerd 273e J-9 392
504 00:08:32 00:08:00 Stef Kosten (groep 2) De Linde 274e J-9 433
505 00:08:33 00:08:14 Selena Hilberink De Wendakker 229e M-9 571
506 00:08:42 00:08:07 Renske Nijhuis De Linde 230e M-9 649
507 00:08:42 00:08:24 Simon Landman Hengelo 275e J-9 3195
508 00:08:46 00:08:45 Orlando Hadakoglu De Bongerd 276e J-9 371
509 00:08:49 00:08:13 Pip Oldescholten (groep 1 De Linde 231e M-9 673
510 00:09:03 00:08:27 Sacha Nijhuis De Linde 232e M-9 655
511 00:09:50 00:09:18 Kay Broeks Haarlem 233e M-9 745
512 00:10:24 00:09:43 Leah Nobbenhuis Oldenzaal 234e M-9 767