Huttenkloasloop 2012 - 5 km

Plts Bruto Netto Naam Vereniging/Woonplts Uitsl Categ StNr
1 00:16:12 00:16:12 Wouter Doesburg Rekken 1e M 1489
2 00:16:18 00:16:18 Alex Stienstra 2e M 1882
3 00:17:07 00:17:07 Thijs Wiggers 3e M 1883
4 00:17:15 00:17:15 Werner Wessels 4e M 1884
5 00:17:21 00:17:20 Thomas Doesburg Rekken 5e M 1490
6 00:17:47 00:17:44 Bereket Moes Oldenzaal 6e M 778
7 00:17:48 00:17:44 Maarten Nijland VIRO 7e M 637
8 00:18:26 00:18:26 Bjorn Wessels Ootmarsum 8e M 1685
9 00:18:30 00:18:30 Mark Vlutters 9e M 1885
10 00:18:43 00:18:34 Wouter Nijlant Gemeente Oldenzaal 10e M 624
11 00:18:47 00:18:45 Lesley Smit Iphitos 1e V 821
12 00:19:00 00:19:00 Martijn Kolkman 11e M 1886
13 00:19:03 00:19:01 René Bos LAAC Twente 12e M 744
14 00:19:23 00:19:18 Sjoerd Kienhuis LAAC Twente 13e M 777
15 00:19:31 00:19:31 Jelmer Lenstra 14e M 1887
16 00:19:41 00:19:39 Ruben Bonte Siers Groep Oldenzaa 15e M 669
17 00:19:42 00:19:40 Arne Wessels Markelo 16e M 785
18 00:19:43 00:19:38 Chris Sleurink Hezingen 17e M 775
19 00:19:50 00:19:48 Hans Dat LAAC Twente 18e M 762
20 00:19:56 00:19:56 David Lensen 19e M 1888
21 00:19:59 00:19:59 Frank Wissink 20e M 1889
22 00:20:04 00:20:04 Martin Giesselink Oldenzaal 21e M 1733
23 00:20:07 00:19:59 Patrice Oosterbroek Enschede 2e V 871
24 00:20:18 00:20:12 Sjoerd Stegeman De Jong & Laan Accou 22e M 653
25 00:20:22 00:20:17 Palianev Anatoliy Hengelo 3e V 1636
26 00:20:22 00:20:22 Reinoud K. 23e M 1890
27 00:20:29 00:20:27 Rene Wennink LAAC Twente 24e M 748
28 00:20:30 00:20:10 Ruud van Laar Kronos 25e M 790
29 00:20:40 00:20:28 Michel Oonk Reef Infra 26e M 698
30 00:20:48 00:20:43 Rob Olde Heuvel VIRO 27e M 638
31 00:20:52 00:20:52 Peter Donker Oldenzaal 28e M 1531
32 00:20:54 00:20:39 Menno Hoeksema Ergo-Design BV 29e M 665
33 00:20:59 00:20:59 Hans Veerman 30e M 1891
34 00:21:05 00:21:01 Wilfried Ankone Siers Groep Oldenzaa 31e M 666
35 00:21:06 00:21:04 Arné Oplaat Diepenheim 32e M 1672
36 00:21:07 00:21:07 ten biglaar 33e M 1892
37 00:21:18 00:21:11 Peter Wrekenhorst Iphitos 34e M 783
38 00:21:19 00:21:08 Sven Mulder Gemeente Oldenzaal 35e M 625
39 00:21:25 00:21:23 Saskia Bekhuis LAAC Twente 4e V 833
40 00:21:25 00:21:13 Theo Oude Hesselink Reef Infra 36e M 696
41 00:21:26 00:21:19 Henrie Denneboom Marathon Pim Mulier 37e M 1491
42 00:21:28 00:21:25 Feline Klamer LAAC Twente 5e V 858
43 00:21:30 00:21:22 Arjen Neut VIRO 38e M 639
44 00:21:37 00:21:33 Adrian Diekmann Aurich (GER) 39e M 766
45 00:21:41 00:21:33 Thijs Westerbeek Siers Groep Oldenzaa 40e M 667
46 00:21:42 00:21:42 Jelle Jellema 41e M 1893
47 00:21:50 00:21:38 Djim Witjes Reef Infra 42e M 694
48 00:22:04 00:22:01 Angela Teggeler Zwartz BV 6e V 602
49 00:22:06 00:21:56 Wilco Grote Ganseij Siers Groep Oldenzaa 43e M 668
50 00:22:17 00:22:16 Ruben Benter Siers Groep Oldenzaa 44e M 693
51 00:22:21 00:21:25 Jan-Harm Berkenbos Reef Infra 45e M 695
52 00:22:37 00:22:33 Erwin Hamer Siers Groep Oldenzaa 46e M 682
53 00:22:38 00:21:31 Soren Berghout Losser 47e M 733
54 00:22:41 00:22:02 Koen Poortema Hengelo Ov 48e M 786
55 00:22:42 00:22:40 Lars Maseland Losser 49e M 1800
56 00:22:42 00:22:42 Rik Slaghekke 50e M 1894
57 00:22:43 00:22:35 Huub Kottink VIRO 51e M 643
58 00:22:49 00:22:42 Miranda Bruins Buurman Facilitaire 7e V 627
59 00:22:55 00:22:55 Jamal 52e M 1895
60 00:22:58 00:22:52 Mirthe Lubbers Deurningen 8e V 824
61 00:23:02 00:22:39 Koen Weusthof Siers Groep Oldenzaa 53e M 671
62 00:23:05 00:23:05 Ronny oude Griep Siers Groep Oldenzaa 54e M 675
63 00:23:15 00:23:09 Jeroen van Bentem De Jong & Laan Accou 55e M 650
64 00:23:16 00:23:04 Tom Nordkamp Siers Groep Oldenzaa 56e M 670
65 00:23:19 00:22:48 Jef van Bentem De Jong & Laan Accou 57e M 651
66 00:23:22 00:23:01 Lyban Mahamed Kronos 58e M 781
67 00:23:22 00:22:57 Raymond Damhuis Zwartz BV 59e M 603
68 00:23:23 00:22:47 Maarten Nederlof Hengelo Ov 60e M 771
69 00:23:24 00:23:24 Marije Minkjan 9e V 1896
70 00:23:30 00:23:11 Jeroen Stegehuis Temmink Groep 61e M 661
71 00:23:30 00:23:10 Nico Leussink Temmink Groep 62e M 659
72 00:23:42 00:23:33 Rik Hulshof VIRO 63e M 642
73 00:23:43 00:23:43 Martijn Tonnekreek 64e M 1897
74 00:23:47 00:23:17 Robin Brand Oldenzaal 65e M 1561
75 00:23:48 00:22:26 Daan Akkerman Enschede 10e V 1719
76 00:23:53 00:23:53 Fabian Damhuis Oldenzaal 66e M 1690
77 00:23:58 00:23:24 Horst Wiemken Aurich (GER) 67e M 1529
78 00:23:58 00:23:40 Cas Benneker De Lutte 68e M 770
79 00:24:11 00:23:52 Benno Bennker Siers Groep Oldenzaa 69e M 683
80 00:24:15 00:24:12 Sandra Oude Veldhuis LAAC Twente 11e V 857
81 00:24:16 00:24:16 Lensen 70e M 1898
82 00:24:18 00:22:56 F. Lodeweges Enschede 71e M 1720
83 00:24:18 00:24:18 Debby Huisman 12e V 1899
84 00:24:20 00:24:11 Ronald Snippers VIRO 72e M 644
85 00:24:22 00:24:17 Jonne Groeneveld Oldenzaal 13e V 1592
86 00:24:28 00:24:06 Michiel Geurtse Lage (GER) 73e M 756
87 00:24:29 00:23:09 Roy Veld De Jong & Laan Accou 74e M 649
88 00:24:30 00:24:30 Jos Vos 75e M 1900
89 00:24:31 00:24:22 Sabine Selbach VIRO 14e V 645
90 00:24:31 00:24:05 Pieter Tuchter Zwartz BV 76e M 601
91 00:24:32 00:24:14 Jaap Westerink Ergo-Design BV 77e M 664
92 00:24:32 00:24:05 Hette de Boer Siers Groep Oldenzaa 78e M 684
93 00:24:33 00:23:09 John Kroeze Tilburg 79e M 1634
94 00:24:34 00:23:35 Peter-Paul Heidemann Reef Infra 80e M 702
95 00:24:37 00:23:45 Maaike Hoffstedde LAAC Twente 15e V 757
96 00:24:38 00:24:07 Ron van Oort Siers Groep Oldenzaa 81e M 673
97 00:24:45 00:24:23 Michel Eppink Oud Ootmarsum 82e M 1786
98 00:24:50 00:24:50 Ewald H. 83e M 1901
99 00:24:53 00:24:25 Hendrik de Boer Siers Groep Oldenzaa 84e M 691
100 00:24:54 00:24:54 Frank W. 85e M 1902
101 00:24:55 00:24:48 José Wrekenhorst Iphitos 16e V 885
102 00:24:56 00:24:24 Tim Hutten Oldenzaal 86e M 1734
103 00:25:01 00:24:01 Bart Olde Monninkckhoff Reef Infra 87e M 697
104 00:25:01 00:24:30 Jeroen Busch Oldenzaal 88e M 763
105 00:25:02 00:25:02 Herben Konink Bentelo 89e M 758
106 00:25:04 00:24:38 Jesse Borghuis Markelo 90e M 788
107 00:25:07 00:24:10 Stefan Kruidens Oldenzaal 91e M 1599
108 00:25:15 00:25:06 Jeroen Steenbeeke Gemeente Oldenzaal 92e M 626
109 00:25:17 00:25:09 Silvia Nolten Marathon Pim Mulier 17e V 1498
110 00:25:17 00:25:05 Hilbrand Brands Oldenzaal 93e M 1589
111 00:25:19 00:24:47 Eloy de Koning Siers Groep Oldenzaa 94e M 678
112 00:25:31 00:25:06 Monique Klieverik Temmink Groep 18e V 663
113 00:25:35 00:25:20 Judith Huttenhuis Oldenzaal 19e V 1613
114 00:25:36 00:25:15 Eric de Vries Temmink Groep 95e M 660
115 00:25:36 00:25:26 Marinus Jasper Siers Groep Oldenzaa 96e M 685
116 00:25:39 00:25:39 Andre Kolner 97e M 1903
117 00:25:41 00:25:10 Henk Pril Oldenzaal 98e M 1545
118 00:25:47 00:25:47 Margreet Kroeze 20e V 1904
119 00:25:50 00:25:50 Rianne Kruiskamp 21e V 1905
120 00:25:51 00:25:51 Pascal van Wezel Hekman Suelmann Acco 99e M 632
121 00:25:58 00:25:54 Peter Telgenkamp Siers Groep Oldenzaa 100e M 674
122 00:25:58 00:24:55 Ronny Scheffer Oldenzaal 101e M 1575
123 00:25:59 00:25:05 Hugo Knobbe Oldenzaal 102e M 1780
124 00:26:00 00:25:30 Ivo Giesselink Siers Groep Oldenzaa 103e M 677
125 00:26:00 00:25:53 Jorieke Korenromp Marathon Pim Mulier 22e V 897
126 00:26:06 00:25:17 Roy Ellenbroek Losser 104e M 746
127 00:26:07 00:25:47 Marcel Bruil Temmink Groep 105e M 662
128 00:26:07 00:26:07 Pim Keizer Enschede 106e M 1711
129 00:26:09 00:25:36 Lieke Sweerts Oldenzaal 23e V 1735
130 00:26:13 00:24:54 Frank Hekman Hekman Suelmann Acco 107e M 635
131 00:26:20 00:25:02 Ralph Markerink De Jong & Laan Accou 108e M 652
132 00:26:21 00:25:22 Rick Nijland Stichting Fidelta/Vi 109e M 656
133 00:26:26 00:26:26 Ronnie Tip 110e M 1909
134 00:26:28 00:26:28 Aron W. 111e M 1906
135 00:26:29 00:26:29 Lissette Schoppink 24e V 1907
136 00:26:31 00:26:31 N. Jansen Oldenzaal 112e M 1752
137 00:26:34 00:26:18 Teun Immerman Borne 113e M 755
138 00:26:35 00:25:42 Marlin Stundebeek Tubbergen 25e V 875
139 00:26:37 00:26:32 Erik Maseland Losser 114e M 1799
140 00:26:40 00:26:40 Tessie Beuvink 26e V 1908
141 00:26:41 00:25:59 Reinder Jacobi Goor 115e M 759
142 00:26:45 00:26:35 Erna Jasper Siers Groep Oldenzaa 27e V 686
143 00:26:46 00:26:21 Bert Hoveling Oldenzaal 116e M 787
144 00:26:46 00:26:46 Edwin Groeneveld Oldenzaal 117e M 1597
145 00:26:48 00:26:06 Carlo Caunter Green Orange 118e M 608
146 00:26:50 00:25:47 Chris van Wincoop Breukelen Ut 119e M 752
147 00:26:51 00:26:20 Wim Tijman Zwartz BV 120e M 604
148 00:26:52 00:26:47 Henk Benter Siers Groep Oldenzaa 121e M 687
149 00:26:52 00:26:52 AJHH Leus 122e M 1947
150 00:26:54 00:26:54 Monique van Olffen LAAC Twente 28e V 834
151 00:26:57 00:26:57 Harold Bonte Siers Groep Oldenzaa 123e M 681
152 00:26:57 00:26:13 Joep oude Groen Buurman Facilitaire 124e M 631
153 00:26:58 00:25:42 Tom Olde Boerrigter Hekman Suelmann Acco 125e M 633
154 00:27:04 00:26:41 Martin Bergsma LAAC Twente 126e M 731
155 00:27:04 00:26:24 Annet Rikkink Denekamp 29e V 859
156 00:27:17 00:27:12 Elfie Askes / Van Sambeek Borne 30e V 1596
157 00:27:23 00:27:06 Eric Zweers Hecla Professional 127e M 611
158 00:27:29 00:27:25 Jan List Goor 128e M 742
159 00:27:37 00:26:53 Rene Haringsma Buurman Facilitaire 129e M 630
160 00:27:37 00:27:07 Jolijn Slot Siers Groep Oldenzaa 31e V 672
161 00:27:39 00:27:30 Johan v/d Werff Siers Groep Oldenzaa 130e M 680
162 00:27:48 00:27:43 Danielle Kroon LAAC Twente 32e V 813
163 00:27:52 00:27:43 Hans Zeephat Hengelo Ov 131e M 750
164 00:27:55 00:27:13 Paulien Schokker Marathon Pim Mulier 33e V 815
165 00:27:58 00:26:58 Minou Weustink Enschede 34e V 1660
166 00:28:00 00:26:37 Jan Engelbertink Hengelo Ov 132e M 740
167 00:28:03 00:27:59 Anneke Koebrugge Goor 35e V 860
168 00:28:04 00:27:47 Ingrid Gering Hecla Professional 36e V 613
169 00:28:07 00:27:38 Elleke Bijen Weerselo 37e V 869
170 00:28:07 00:27:06 Erwin Damhuis Nederland 133e M 1487
171 00:28:09 00:27:38 Marije van Asselt Ugchelen 38e V 844
172 00:28:10 00:27:38 Huub van der Leeuw LAAC Twente 134e M 776
173 00:28:11 00:27:11 Merlinn van Nieuwkuijk Gemeente Oldenzaal 39e V 618
174 00:28:16 00:27:20 Ingrid Damhuis Reef Infra 40e V 700
175 00:28:16 00:27:18 Cindy Knol Reef Infra 41e V 701
176 00:28:17 00:27:47 John Lubberding Siers Groep Oldenzaa 135e M 679
177 00:28:17 00:27:21 Ton Oude Hampsink Reef Infra 136e M 703
178 00:28:17 00:28:17 Alison Madoc-Jones Oldenzaal 42e V 805
179 00:28:18 00:28:11 Marjolein Anssems Amsterdam 43e V 806
180 00:28:19 00:27:24 Stefan Egberink Oldenzaal 137e M 1781
181 00:28:22 00:27:41 Hendrik van der Lied Oldenzaal 138e M 1581
182 00:28:23 00:27:50 Maaike Ebbekink LAAC Twente 44e V 831
183 00:28:26 00:27:49 Marijn Keijzer Green Orange 45e V 605
184 00:28:26 00:27:46 Doreen Tijdhof Green Orange 46e V 607
185 00:28:28 00:27:28 Enzo Galluzi Stichting Fidelta/Vi 139e M 658
186 00:28:29 00:27:46 Van der Lied / Homeijer Oldenzaal 47e V 1580
187 00:28:33 00:28:08 Kristel Vreeswijk Weerselo 48e V 877
188 00:28:36 00:27:52 Florian Overkamp Enschede 140e M 782
189 00:28:37 00:28:37 Norbert Mentink Hengelo 141e M 1697
190 00:28:37 00:27:50 Marieke Preuter Enter 49e V 828
191 00:28:37 00:28:34 Odette Tulp Oldenzaal 50e V 829
192 00:28:37 00:28:37 Rick Siemerink Siers Groep Oldenzaa 142e M 688
193 00:28:41 00:28:27 Nicole Gort Oldenzaal 51e V 880
194 00:28:45 00:27:42 Anne Kreuwel Gemeente Oldenzaal 52e V 621
195 00:28:46 00:28:16 Jaap van Asselt Ugchelen 143e M 764
196 00:28:46 00:27:44 Eef Peters Gemeente Oldenzaal 144e M 623
197 00:28:47 00:27:40 Anouk Platvoet Enschede 53e V 801
198 00:28:48 00:28:15 Manni Eisenhauer Aurich (GER) 145e M 768
199 00:28:49 00:27:26 Rick Engelbertink Hengelo Ov 146e M 741
200 00:28:49 00:28:19 John Brand Oldenzaal 147e M 1562
201 00:28:50 00:27:46 Moniek Bazen Gemeente Oldenzaal 54e V 620
202 00:28:50 00:28:03 Margret Kahmann Aurich (GER) 55e V 848
203 00:28:53 00:28:23 Ronald Zwartz Zwartz BV 148e M 600
204 00:28:56 00:28:08 Yvette Bosch Enschede 56e V 870
205 00:29:00 00:28:26 Ellis Sanders Oldenzaal 57e V 816
206 00:29:00 00:28:12 Nathalie van Erkelens Iphitos 58e V 872
207 00:29:00 00:28:52 Brigitte Benerink Hengelo Ov 59e V 1704
208 00:29:06 00:28:39 Marianne Klein Lankhorst Markelo 60e V 1686
209 00:29:07 00:28:39 Eric Nederlof Marathon Pim Mulier 149e M 772
210 00:29:09 00:28:44 Marije Heering Hengelo Ov 61e V 814
211 00:29:10 00:28:31 Robert Jan Mulder Marathon Pim Mulier 150e M 1492
212 00:29:12 00:28:30 Lorette Suelmann Hekman Suelmann Acco 62e V 636
213 00:29:12 00:28:05 Sandra Hilbolling Losser 63e V 873
214 00:29:16 00:28:35 Danielle Fokkert Vroomshoop 64e V 893
215 00:29:17 00:29:04 Toos Benneker Siers Groep Oldenzaa 65e V 689
216 00:29:17 00:28:12 Albert Smit Gemeente Oldenzaal 151e M 617
217 00:29:19 00:28:54 Ilse Weiden Weerselo 66e V 867
218 00:29:19 00:28:16 Marieke Deppenbroek Enschede 67e V 881
219 00:29:23 00:29:05 Sike Leeftink VIRO 68e V 648
220 00:29:25 00:28:32 Merit Bulters Weerselo 69e V 878
221 00:29:28 00:29:00 Jolanda Kamphuis Denekamp 70e V 1713
222 00:29:37 00:29:16 Sabine Booijink Vasse 71e V 854
223 00:29:38 00:28:34 Jesper Kotte Oldenzaal 152e M 1693
224 00:29:39 00:28:51 Astrid Atta Oldenzaal 72e V 888
225 00:29:39 00:28:35 Erik Kotte Oldenzaal 153e M 1691
226 00:29:42 00:28:35 Gabrielle sregge Losser 73e V 891
227 00:29:45 00:29:08 Yvonne Veltkamp Markelo 74e V 1788
228 00:29:47 00:29:47 Carmen Steghuis Gemeente Oldenzaal 75e V 619
229 00:29:54 00:28:51 Ellen Blokhuis Tubbergen 76e V 884
230 00:29:58 00:29:48 Tonny van Oort Siers Groep Oldenzaa 154e M 676
231 00:29:59 00:29:48 Remy Cuny Enschede 155e M 747
232 00:30:07 00:29:53 Mara Damhuis Losser 77e V 1689
233 00:30:10 00:29:42 L. Kemna Oldenzaal 156e M 1566
234 00:30:11 00:29:25 Thea Kok Marathon Pim Mulier 78e V 1507
235 00:30:15 00:29:19 Harm Visser Enter 157e M 730
236 00:30:21 00:29:38 Renate Baas Hengevelde 79e V 862
237 00:30:26 00:30:01 Britt Ensink Hengelo Ov 80e V 866
238 00:30:28 00:29:33 Karin Haverkotte Oldenzaal 81e V 1607
239 00:30:28 00:29:55 Talitha Faber Oldenzaal 82e V 1784
240 00:30:30 00:30:05 Marlon Snijders Weerselo 83e V 876
241 00:30:33 00:30:04 Lieke van Deurzen Siers Groep Oldenzaa 84e V 692
242 00:30:34 00:29:49 Annet van Vrouwerff Markelo 85e V 807
243 00:30:40 00:29:30 Richelle Roord Franciskusschool 86e V 705
244 00:30:40 00:30:10 Heidi Borghuis Markelo 87e V 899
245 00:30:40 00:29:48 Celine oude Egberink Weerselo 88e V 879
246 00:30:44 00:30:30 Andrea Kasteel Oldenzaal 89e V 851
247 00:30:44 00:30:32 Monique Hoogma Oldenzaal 90e V 830
248 00:30:47 00:30:13 Rudi Welhuis Oldenzaal 158e M 1714
249 00:30:59 00:30:38 Manon Wekking Oldenzaal 91e V 1785
250 00:31:02 00:30:49 Debby Oude Nijhuis Oldenzaal 92e V 1663
251 00:31:03 00:30:37 Sanne Heeren Oldenzaal 93e V 811
252 00:31:04 00:30:17 Mieke Schurink Enschede 94e V 882
253 00:31:09 00:30:30 Marco Westerik Oldenzaal 159e M 779
254 00:31:11 00:30:06 Ruben Dijk Enschede 160e M 732
255 00:31:13 00:30:18 Ilse Hazewinkel Oldenzaal 95e V 1598
256 00:31:19 00:30:11 Sasja van der Meer Enschede 96e V 802
257 00:31:24 00:31:08 Stian Vogelsang Oldenzaal 161e M 753
258 00:31:24 00:31:24 Jörg Janssen Aurich (GER) 162e M 767
259 00:31:24 00:31:09 José Oude Weme Oldenzaal 97e V 819
260 00:31:25 00:30:43 Natasja Baas Ommen 98e V 894
261 00:31:30 00:31:20 Friso van der Kreeft Enschede 163e M 754
262 00:31:33 00:30:28 Annette Lentelink Goor 99e V 1765
263 00:31:34 00:30:30 Anouk Dalhoeven Gemeente Oldenzaal 100e V 622
264 00:31:35 00:30:24 Aisha Reehuis Enschede 101e V 849
265 00:31:39 00:30:51 Helge Wilken Aurich (GER) 164e M 769
266 00:31:41 00:31:22 Janet Leeftink VIRO 102e V 647
267 00:31:44 00:31:07 Yvonne Veltkamp Markelo 103e V 840
268 00:31:50 00:30:45 Ellen List Hengelo Ov 104e V 900
269 00:31:50 00:31:35 Alfred Waanders Hecla Professional 165e M 612
270 00:31:51 00:31:07 Tom Franken Buurman Facilitaire 166e M 628
271 00:31:54 00:30:54 Josefien Strijtveen Stichting Fidelta/Vi 105e V 657
272 00:32:05 00:32:05 Marcel Brinkhof Iphitos 167e M 739
273 00:32:07 00:31:20 Heinz Gerdez aURICH (GER) 168e M 1528
274 00:32:08 00:30:55 Desiree Buitink Enschede 106e V 892
275 00:32:15 00:32:15 Jolijn van Breda Enschede 107e V 1594
276 00:32:18 00:31:34 Emiel Reef Goor 169e M 737
277 00:32:24 00:31:06 Lisette van Duist Nederland 108e V 1488
278 00:32:24 00:31:10 Sandra Janssen Aurich (GER) 109e V 846
279 00:32:26 00:32:21 Alina Zweers Goor 110e V 1783
280 00:32:28 00:32:28 Tonnie Hillebrand Delden 170e M 760
281 00:32:28 00:31:09 Nick Vredenbregt Enschede 171e M 751
282 00:32:28 00:31:40 Mirjam Brinkhof Iphitos 111e V 809
283 00:32:34 00:32:13 Willemijn Zwart Enschede 112e V 852
284 00:32:36 00:31:21 Christie Withag Deurningen 113e V 889
285 00:32:46 00:31:32 Marien Munster Deurningen 114e V 895
286 00:32:47 00:32:00 Ina Bos Ambt Delden 115e V 843
287 00:32:47 00:31:33 Diny Oude Booyink Deurningen 116e V 898
288 00:32:48 00:32:17 Yvonne Bruggeman Rijswijk 117e V 1624
289 00:32:51 00:32:51 Antonio Malloggi Gemeente Oldenzaal 172e M 616
290 00:32:54 00:32:08 Betty Bodeker Bentelo 118e V 841
291 00:32:55 00:31:40 Lisette Hekman Hekman Suelmann Acco 119e V 634
292 00:33:03 00:32:20 Esther Mulder Bentelo 120e V 865
293 00:33:04 00:31:49 Karola Janssen Aurich (GER) 121e V 845
294 00:33:15 00:32:07 Antoinette in het Veld Hengelo Ov 122e V 855
295 00:33:18 00:32:14 Maarten Feil Enschede 173e M 780
296 00:33:22 00:32:37 Ellen Hoek Goor 123e V 808
297 00:33:27 00:32:39 Christel Gebbink Enschede 124e V 825
298 00:33:39 00:33:19 Karin Sorensen - Brands Oldenzaal 125e V 1590
299 00:33:40 00:32:33 Bianka Bettge Almelo 126e V 1043
300 00:33:43 00:33:01 Ellie Veltien Green Orange 127e V 606
301 00:33:56 00:33:05 Lobke Hoekstra Hengelo Ov 128e V 887
302 00:34:04 00:32:59 Anne-Marie Schepers Oldenzaal 129e V 822
303 00:34:04 00:32:59 Marloes Schepers Oldenzaal 130e V 823
304 00:34:05 00:34:01 Hermine Hilgenberg Winterswijk 131e V 1782
305 00:34:06 00:33:42 Nicole Konink Bentelo 132e V 837
306 00:34:15 00:33:30 Judith Versteeg Bentelo 133e V 1753
307 00:34:20 00:33:11 Tamara de Wals Franciskusschool 134e V 704
308 00:34:37 00:33:27 Moniek van Hout Enschede 135e V 886
309 00:34:46 00:34:11 Adrie dassen Enschede 136e V 820
310 00:34:56 00:33:38 Chantal Ordelmans Hengelo Ov 137e V 839
311 00:34:56 00:33:38 Silvie Lansink Hengelo Ov 138e V 838
312 00:35:02 00:33:42 Janneke Preuter Enter 139e V 901
313 00:35:11 00:34:11 Anita O.G. Beverborg Gemeente Oldenzaal 140e V 615
314 00:35:16 00:34:50 Lionne Mentink Oldenzaal 141e V 812
315 00:35:59 00:35:36 Hester Gervink VIRO 142e V 646
316 00:36:11 00:35:09 Hendrik Jan Meulenkamp LAAC Twente 174e M 784
317 00:36:18 00:36:07 Pauline Poort / Gosselt Oldenzaal 143e V 1701
318 00:36:20 00:35:41 Leonie Veldhuis Oldenzaal 144e V 835
319 00:36:21 00:35:39 Jolande Hellenkamp Oldenzaal 145e V 864
320 00:36:30 00:36:30 Inie Vinke Roerink Nederland 146e V 1217
321 00:36:31 00:35:32 Janneke Leemhuis Stichting Fidelta/Vi 147e V 654
322 00:36:31 00:35:31 Kiona Piris Stichting Fidelta/Vi 148e V 655
323 00:36:35 00:36:28 Barbara Ansink Woerden 149e V 1602
324 00:36:50 00:36:00 Beka Buß Aurich (GER) 150e V 847
325 00:37:05 00:36:42 Froukje Zwart Enschede 151e V 818
326 00:37:25 00:36:42 Helena Boering Enschede 152e V 883
327 00:38:54 00:38:09 Ali Stokreef-Hofenk Markelo 153e V 856
328 00:39:02 00:38:46 Mirko Helthuis Hecla Professional 175e M 614
329 00:39:04 00:38:48 Hanneke Bisschop Hecla Professional 154e V 610
330 00:39:08 00:38:28 Monique te Nijenhuis Oldenzaal 155e V 896
331 00:39:10 00:38:28 Ria ter Braak Oldenzaal 156e V 836
332 00:39:10 00:38:29 Marja Engelbertink Rossum 157e V 1584
333 00:39:10 00:38:59 Jessy Wulff Enschede 176e M 774
334 00:39:40 00:39:40 Jeanine Vinke Nederland 158e V 1445
335 00:39:52 00:38:39 Karin Schuurman Hengelo Ov 159e V 863