Huttenkloasloop 2012 - 10 km

Plts Bruto Netto Naam Vereniging/Woonplts Uitsl Categ StNr
1 00:33:45 00:33:44 Thijs Theunissen Hengelo 1e M 1794
2 00:34:35 00:34:14 Bas Hudepohl Oldenzaal 2e M 1131
3 00:34:59 00:34:59 Rick Spijkerman 3e M 1848
4 00:35:06 00:35:05 Jan-Roelf Heerssema Enschede 4e M 1010
5 00:35:46 00:35:44 Marco Vernooij Enschede 5e M 961
6 00:35:51 00:35:50 Roland de Haan Eindhoven 6e M 944
7 00:35:56 00:35:55 Rudi Jansen Markelo 7e M 1025
8 00:36:21 00:36:19 Edward Hertsenberg LAAC Twente 8e M 973
9 00:37:09 00:37:09 van der Heide 9e M 1849
10 00:37:52 00:37:51 Ronny Leeftink Goor 10e M 789
11 00:37:52 00:37:51 Henrieke Krommendijk Atletics Nijverdal 1e V 934
12 00:38:17 00:38:16 Rob Lanting Marathon Pim Mulier 11e M 949
13 00:39:19 00:39:17 Joop Vriend LAAC Twente 12e M 1016
14 00:39:22 00:39:18 Erik Lentfert LAAC Twente 13e M 933
15 00:39:24 00:39:21 Johann Aden Aurich (GER) 14e M 983
16 00:39:30 00:39:27 Marc Raanhuis LAAC Twente 15e M 975
17 00:39:40 00:39:39 Carsten Diekmann Aurich (GER) 16e M 981
18 00:39:44 00:39:43 Dick Ramerman LAAC Twente 17e M 966
19 00:40:01 00:39:59 Rob Benerink Marathon Pim Mulier 18e M 1521
20 00:40:30 00:40:30 Kokkeler 19e M 1850
21 00:40:38 00:40:38 Robin Veldboer 20e M 1851
22 00:40:51 00:40:49 Remko Siers LAAC Twente 21e M 929
23 00:41:02 00:41:02 Herman ten Holten 22e M 1852
24 00:41:12 00:41:12 Zeeman 23e M 1853
25 00:41:13 00:41:13 Robert Poth 24e M 1808
26 00:41:13 00:41:13 Rober Bos 25e M 1854
27 00:41:19 00:40:33 Tim Zoetebier Deventer 26e M 970
28 00:41:24 00:41:20 Laurens Maathuis Oldenzaal 27e M 1708
29 00:41:36 00:41:36 Stijn te Heinen 28e M 1855
30 00:41:47 00:41:47 Mastoriani 29e M 1856
31 00:42:12 00:42:05 Steven te Brinke Enschede 30e M 1020
32 00:42:28 00:42:24 Erik Nijhof Marathon Pim Mulier 31e M 1523
33 00:42:34 00:42:33 Robert Aalbers Marathon Pim Mulier 32e M 1520
34 00:42:43 00:42:38 Roeland Romijn Woerden 33e M 1601
35 00:42:54 00:42:35 Edwin Dollekamp Enschede 34e M 930
36 00:42:58 00:42:58 Robert Velthuis 35e M 1857
37 00:43:00 00:42:58 Monique Nijkamp Nijmegen 2e V 1031
38 00:43:03 00:42:54 Geert Berkhof Westerhaar 36e M 1715
39 00:43:13 00:42:55 Roy Stokkers Hekman Suelman Acco 37e M 925
40 00:43:19 00:43:19 Bram Klijnen 38e M 1858
41 00:43:24 00:43:17 Gerard Zwaferink Technische Unie 39e M 922
42 00:43:24 00:43:24 Leo Belshof 40e M 1859
43 00:43:25 00:43:07 Robert Oremek Aurich (GER) 41e M 989
44 00:43:25 00:43:19 Astrid Lübben Aurich (GER) 3e V 1077
45 00:43:28 00:42:58 Henk Helder Hengelo Ov 42e M 937
46 00:44:01 00:44:01 Ewoud Roest 43e M 1860
47 00:44:06 00:43:12 Chiel Grootelaar Mander 44e M 1006
48 00:44:20 00:44:18 Jorina Braamhaar LAAC Twente 4e V 1076
49 00:44:26 00:44:26 Gouma 45e M 1861
50 00:44:29 00:44:24 Ulrich Behrendt Aurich (GER) 46e M 986
51 00:44:32 00:43:40 Joost Elderink Saasveld 47e M 1003
52 00:44:51 00:44:34 Tonnie de Winter Deventer 48e M 1683
53 00:44:57 00:44:25 Rob Boerkamp Olst 49e M 994
54 00:44:58 00:44:58 Lauret 50e M 1862
55 00:45:20 00:45:20 Siegrid Droste 5e V 1863
56 00:45:22 00:45:22 Martijn Weierink 51e M 1864
57 00:45:25 00:45:25 Gerje Jaske 52e M 1865
58 00:45:27 00:45:27 Patrick Scholing Marathon Pim Mulier 53e M 1522
59 00:45:28 00:44:18 Marjolein ter Elst Hengelo Ov 6e V 1082
60 00:45:28 00:45:28 Gijs Bosbergen 54e M 1866
61 00:45:35 00:45:19 Bas van der Schaaf Marathon Pim Mulier 55e M 1518
62 00:45:44 00:45:29 Harold Zwiers Oldenzaal 56e M 955
63 00:46:07 00:46:07 Jasper Arends 57e M 1867
64 00:46:10 00:45:09 Stefan Janssen Aurich (GER) 58e M 1530
65 00:46:22 00:45:46 Julian Bemthuis Technische Unie 59e M 911
66 00:46:50 00:46:50 hris Smit 60e M 1868
67 00:46:51 00:46:20 Rob Rouwhorst Oldenzaal 61e M 1595
68 00:46:56 00:46:33 Sander Reerink Harlingen 62e M 1553
69 00:46:58 00:46:53 Tim Posthuma Weerselo 63e M 996
70 00:46:59 00:46:24 Günter Jakobs Aurich (GER) 64e M 987
71 00:47:01 00:46:37 Thijs Tonis Oldenzaal 65e M 1552
72 00:47:05 00:46:40 Richard Schasfoort Oldenzaal 66e M 948
73 00:47:06 00:46:47 Chris Hendriks Lochem 67e M 995
74 00:47:12 00:47:12 Eelo Kuipers 68e M 1869
75 00:47:16 00:46:48 Thijs Nijhof Oldenzaal 69e M 940
76 00:47:17 00:46:58 Leonie Postma Loopgroep Gemeente E 7e V 1065
77 00:47:19 00:46:39 Ankoné Oldenzaal 70e M 1537
78 00:47:26 00:47:26 Twan Mierlo 71e M 1870
79 00:47:33 00:47:33 Wouter Lisse 72e M 1871
80 00:47:41 00:47:41 Tim Bergboer 73e M 1872
81 00:48:08 00:48:08 Stefan Negerman 74e M 1873
82 00:48:12 00:48:12 Danny Vermaas Almelo 75e M 1022
83 00:48:15 00:47:20 Bram Berkhof Oegstgeest 76e M 939
84 00:48:17 00:48:14 Jos lansink Borne 77e M 932
85 00:48:25 00:47:15 Rene Ros Nijverdal 78e M 965
86 00:48:25 00:48:25 Tom Oude Nijhuis 79e M 1874
87 00:48:37 00:47:11 Stefan Veurink Enschede 80e M 957
88 00:48:38 00:48:38 Bob Mijs 81e M 1875
89 00:48:40 00:47:47 Roy Ordelmans Hengelo Ov 82e M 963
90 00:48:40 00:47:39 Ewald Wallerowitz Aurich (GER) 83e M 990
91 00:48:42 00:48:37 Arjan Bieleveldt Hengelo Ov 84e M 1021
92 00:48:45 00:47:53 Thijs Holkers Almelo 85e M 1005
93 00:48:47 00:48:11 Peter Bemthuis Technische Unie 86e M 910
94 00:48:49 00:47:56 Roy ter Brugge Zenderen 87e M 1004
95 00:48:50 00:48:08 Frank Hooijsma Enschede 88e M 980
96 00:48:50 00:48:50 Wouter Lever 89e M 1876
97 00:48:51 00:48:51 Erwin van Asselt Ugchelen 90e M 979
98 00:48:55 00:48:27 Chung-Ying Ma LAAC Twente 91e M 993
99 00:48:57 00:48:52 Jurgen Rouing Losser 92e M 1795
100 00:48:58 00:48:08 Peter koop Oldenzaal 93e M 1603
101 00:49:02 00:48:52 Drees Janssen Aurich (GER) 94e M 988
102 00:49:03 00:48:35 Friso Koop Oldenzaal 95e M 1009
103 00:49:17 00:48:53 Martin Bekhof Hengelo 96e M 1543
104 00:49:21 00:48:31 Parick Kip Oldenzaal 97e M 1534
105 00:49:42 00:48:46 Hermann Erdwiens Aurich (GER) 98e M 984
106 00:49:43 00:49:16 Maurits Slatman Oldenzaal 99e M 1024
107 00:49:50 00:49:10 Wouter Sieverink Enschede 100e M 974
108 00:50:03 00:49:59 Cor Hoekstra Extrarunners Gorinch 101e M 936
109 00:50:06 00:49:42 Sjef Olde Scholtenhuis LAAC Twente 102e M 1002
110 00:50:08 00:50:08 Chris van Dijk 103e M 1877
111 00:50:09 00:50:09 Johan IJpma 104e M 1878
112 00:50:11 00:50:03 Doortje Scholing Marathon Pim Mulier 8e V 1509
113 00:50:18 00:50:18 Pascal Kos 105e M 1879
114 00:50:23 00:49:56 Erik Jan Paalman Hengelo Ov 106e M 945
115 00:50:29 00:50:15 Nadia Vleugels Enschede 9e V 1059
116 00:50:33 00:50:02 Auke Dijkstra Markelo 107e M 943
117 00:50:33 00:50:33 Ben Haarhuis 108e M 1880
118 00:50:41 00:50:10 Erik Klieverik Oldenzaal 109e M 1770
119 00:50:48 00:49:29 Maurice Hansté Oldenzaal 110e M 1654
120 00:50:54 00:50:54 Marit te Braak 10e V 1881
121 00:50:55 00:50:46 Marit te Braak Oldenzaal 11e V 1550
122 00:50:58 00:50:46 Andy Kwee Oldenzaal 111e M 1014
123 00:51:13 00:50:55 Guus Benneker Utrecht 112e M 978
124 00:51:23 00:50:22 Ronnie Weustink Technische Unie 113e M 920
125 00:51:26 00:50:22 Bertina (HJ) Kuiper Goor '75 12e V 1103
126 00:51:28 00:51:11 Kelvin Huizing Enschede 114e M 964
127 00:51:31 00:51:18 Marleen Knaap Oldenzaal 13e V 1058
128 00:51:39 00:50:19 Niels Veurink Enschede 115e M 956
129 00:51:42 00:50:40 Erik Leushuis Borne 116e M 942
130 00:51:44 00:51:17 Lonneke Olmer LAAC Twente 14e V 1056
131 00:51:45 00:51:34 Hans Brummelhuis Oldenzaal 117e M 1023
132 00:51:45 00:50:31 Anne-Wil Hoek Enschede 15e V 1091
133 00:51:47 00:51:33 Michiel Looman 's-Gravenhage 118e M 952
134 00:52:10 00:51:37 Monique Blokhuis Oldenzaal 16e V 1747
135 00:52:12 00:51:18 Stefan Lescher Geesteren Ov 119e M 1007
136 00:52:12 00:51:04 Frans Heering AV Rijssen 120e M 941
137 00:52:22 00:52:15 Brenda van de Berg Oldenzaal 17e V 1617
138 00:52:22 00:51:41 Berti Hesselink Enschede 121e M 1755
139 00:52:25 00:51:43 Freerk Faber Marathon Pim Mulier 122e M 1519
140 00:52:27 00:51:29 Ronny Berlijn Technische Unie 123e M 916
141 00:52:36 00:52:28 Joyce Leidelmeijer Marathon Pim Mulier 18e V 1513
142 00:52:45 00:51:53 Ronnie Ellenbroek Technische Unie 124e M 921
143 00:52:54 00:51:52 Jon Severijn LAAC Twente 125e M 998
144 00:53:00 00:52:53 Mart Hoekstra Vianen Ut 126e M 935
145 00:53:01 00:52:17 Hugo ter Doest Marathon Pim Mulier 127e M 1524
146 00:53:01 00:52:03 Arjan Aitink Zuidveen 128e M 946
147 00:53:02 00:52:38 Klasien Varweg Hardenberg 19e V 1075
148 00:53:07 00:53:07 Norbert Krol Enschede 129e M 1948
149 00:53:12 00:52:21 Daniel Visscher LAAC Twente 130e M 938
150 00:53:15 00:52:48 Hugo Anthonijs SISU 131e M 997
151 00:53:38 00:52:40 Paul Brandts Zuidveen 132e M 947
152 00:53:38 00:52:41 Angela Verschuren Atledo 20e V 1037
153 00:53:52 00:53:23 Martijn Kromhout van der Enschede 133e M 1790
154 00:54:06 00:53:29 Richard ter Braak Oldenzaal 134e M 971
155 00:54:08 00:52:51 Susan Siemerink Oldenzaal 21e V 1667
156 00:54:11 00:53:35 Brankica RoenhorstBozic Marathon Pim Mulier 22e V 1511
157 00:54:24 00:53:58 Dayelle te Grotenhuis TION 23e V 1032
158 00:54:29 00:54:08 Kirsten Postma Loopgroep Gemeente E 24e V 1068
159 00:54:42 00:54:19 Jeannette Agterbos Weerselo 25e V 1728
160 00:54:45 00:54:32 Sanne van Zutphen Oldenzaal 26e V 1072
161 00:55:04 00:53:51 Hans van Straten Hekman Suelman Acco 135e M 927
162 00:55:19 00:54:05 Paul Wiebenga Hekman Suelman Acco 136e M 926
163 00:55:19 00:54:52 Lies van Langen LAAC Twente 27e V 1054
164 00:55:33 00:54:43 Patrick Haveman Loopgroep Gemeente E 137e M 967
165 00:55:36 00:55:36 Nils Keizers Almelo 138e M 968
166 00:55:38 00:54:39 Jan van Dijk Enschede 139e M 1750
167 00:55:42 00:54:44 Eddy Wagelaar Oldenzaal 140e M 1148
168 00:56:00 00:55:13 Michiel van Zuijlen Oldenzaal 141e M 1015
169 00:56:01 00:55:14 Engeline Janssen Aurich (GER) 28e V 1078
170 00:56:01 00:56:01 Anita Kamphuis Reutum 29e V 1094
171 00:56:06 00:55:13 Ewald Lehmann Aurich (GER) 142e M 985
172 00:56:08 00:55:14 Erna van Dijk Enschede 30e V 1749
173 00:56:08 00:55:57 Wendie Zwart Epse 31e V 1069
174 00:56:09 00:55:31 Marius Vastert Oldenzaal 143e M 1758
175 00:56:10 00:55:48 Rianne blokhuis Enschede 32e V 1095
176 00:56:23 00:55:35 Ray Schippers Enschede 144e M 1012
177 00:56:30 00:55:50 Mart Feukkink Oldenzaal 145e M 1665
178 00:56:33 00:56:20 Pascal Grob Almelo 146e M 969
179 00:56:33 00:55:59 Mathilde Grootrouwen Technische Unie 33e V 923
180 00:56:36 00:55:09 Ronald Leppink Enschede 147e M 962
181 00:56:47 00:56:03 Jos Jansen Marathon Pim Mulier 148e M 1506
182 00:56:52 00:55:46 Annemarie Kelder-Bekhuis Goor 34e V 1102
183 00:57:08 00:56:29 Mark Esselink Enschede 149e M 960
184 00:57:14 00:56:35 Arie Bijl TION 150e M 954
185 00:57:17 00:57:11 Marielle van der Meche Rossum Ov 35e V 1086
186 00:57:19 00:56:50 Jaquelien Boekhold Enschede 36e V 1793
187 00:57:19 00:56:51 Martin van Raalte Oldenzaal 151e M 1761
188 00:57:21 00:56:40 Rosalie Laarhuis Enschede 37e V 1038
189 00:57:28 00:56:22 Feiko Hoogeven Technische Unie 152e M 917
190 00:57:31 00:56:14 Rian Ottenhof Oldenzaal 38e V 1666
191 00:57:32 00:56:51 Marloes jonge Poerink Nijmegen 39e V 1087
192 00:57:38 00:57:25 Els van Zutphen Oldenzaal 40e V 1073
193 00:57:48 00:57:34 Ron Wolbert Oldenzaal 153e M 1563
194 00:57:50 00:57:08 P.G. Poorthuis Oldenzaal 154e M 1645
195 00:57:50 00:57:08 H.J.B. Schulte Denekamp 155e M 1647
196 00:57:50 00:56:52 H. Seigers Oldenzaal 156e M 1748
197 00:57:50 00:57:18 Susan selfhout Hengelo Ov 41e V 1033
198 00:57:51 00:57:29 Jacqueline Rodel Oldenzaal 42e V 1070
199 00:57:56 00:57:05 Ronald Schipper Technische Unie 157e M 919
200 00:57:59 00:57:24 Paula Schoorl Enschede 43e V 1048
201 00:58:00 00:57:05 Rene Helthuis Ootmarsum 158e M 1745
202 00:58:00 00:58:00 Wendy Lassche Oldenzaal 44e V 1804
203 00:58:03 00:57:54 Bernadette Nijenhuis Deurningen 45e V 1074
204 00:58:03 00:57:36 Nicole Helthuis Denekamp 46e V 1051
205 00:58:03 00:57:55 Gerda Koedijk-Paus Deurningen 47e V 1071
206 00:58:13 00:58:01 Thij Looman Haaksbergen 159e M 951
207 00:58:28 00:57:42 Angela Gerdes Aurich (GER) 48e V 1081
208 00:58:29 00:57:37 Hermie Schulte Technische Unie 160e M 918
209 00:58:33 00:57:56 Ton Brand Enschede 161e M 991
210 00:58:33 00:58:16 Else de Feber Enschede 49e V 1044
211 00:58:35 00:58:20 Janka Blatnik Amersfoort 50e V 1049
212 00:58:38 00:57:49 Brigit Voshaar Oldenzaal 51e V 1097
213 00:58:41 00:57:47 Lisa Wiegink Ootmarsum 52e V 1773
214 00:58:47 00:58:42 Truus Siemerink Loopgroep RUN&FUN Tw 53e V 1099
215 00:58:47 00:57:45 Ria Lotgerink Punt De Lutte 54e V 1587
216 00:58:57 00:58:16 Thomas Ankone Oldenzaal 162e M 1606
217 00:59:00 00:58:48 Alice Korenromp Marathon Pim Mulier 55e V 1516
218 00:59:00 00:58:28 Evelien Assink Nijmegen 56e V 1055
219 00:59:02 00:58:07 Debby Vastert Oldenzaal 57e V 1759
220 00:59:06 00:59:06 Elise Haarman Hengelo Ov 58e V 1083
221 00:59:17 00:58:04 Jimmy van der Sleen Enschede 163e M 1017
222 00:59:18 00:58:08 H.J. Bornebroek Oldenzaal 164e M 1582
223 00:59:24 00:58:57 Ans Waleczek LAAC Twente 59e V 1064
224 00:59:26 00:58:44 Marlies Piek Oldenzaal 60e V 1057
225 00:59:26 00:58:44 Anita Scheffer Oldenzaal 61e V 1738
226 00:59:37 00:58:43 Ruben Hulshof Albergen 165e M 1011
227 00:59:37 00:58:58 Remco Boekhold Enschede 166e M 1013
228 00:59:39 00:59:26 Monique Engelbertink De Lutte 62e V 1060
229 00:59:41 00:59:08 Nathaly Lucas-Huiskes Denekamp 63e V 1085
230 00:59:42 00:58:49 Leonie Haverland Almelo 64e V 1096
231 00:59:46 00:59:09 Wendy Grave Marathon Pim Mulier 65e V 1510
232 00:59:47 00:58:58 Martha Kitlas-Dieling Aurich (GER) 66e V 1080
233 00:59:56 00:58:33 Eddy Peereboom Wierden 167e M 928
234 1:00:04 00:59:41 Christel Engbers Oldenzaal 67e V 1046
235 1:00:04 00:59:29 Marijke Velthuis Oldenzaal 68e V 1573
236 1:00:11 00:59:12 Birgitte van Ginkel Velserbroek 69e V 1029
237 1:00:17 00:59:55 Marieke Rorink Ootmarsum 70e V 1092
238 1:00:39 1:00:27 Pierre Brinkman Oud-Beijerland 168e M 950
239 1:01:02 1:00:55 Lisa Hoekstra Almelo 71e V 1039
240 1:01:04 1:00:09 Herma Olde Keizer Oldenzaal 72e V 1090
241 1:01:12 1:00:11 Gini Drenthen Nederland 73e V 912
242 1:01:24 1:00:05 Tanja ter huurne Ootmarsum 74e V 1063
243 1:01:24 1:00:05 Anoek Guyken Oosterbeek 75e V 1066
244 1:01:50 1:01:21 Tom Boekhold Enschede 169e M 1792
245 1:01:56 1:00:43 Marloes Caunter Oldenzaal 76e V 1084
246 1:02:04 1:01:56 Klaas Hoekstra-Rohof Almelo 170e M 931
247 1:02:19 1:02:01 Antoon Koehorst Oldenzaal 171e M 959
248 1:02:21 1:02:05 Brigitte Esser Enschede 77e V 1062
249 1:02:27 1:01:15 Denise Los-Rooze Oldenzaal 78e V 1027
250 1:02:50 1:01:53 Tim Bruggink Oldenzaal 172e M 1574
251 1:02:56 1:02:24 Leonie Steggink Ootmarsum 79e V 1050
252 1:03:02 1:02:24 Henny Christenhusz Oldenzaal 173e M 1000
253 1:03:09 1:02:11 Annemiek Wiefferink Denekamp 80e V 1042
254 1:03:13 1:02:15 Maaike Kemerink Rossum Ov 81e V 1041
255 1:03:20 1:02:11 Maureen Onclin LAAC Twente 82e V 1053
256 1:03:40 1:03:08 Pim Benneker Oldenzaal 174e M 977
257 1:03:49 1:03:49 Esther van Gils 83e V 1807
258 1:04:18 1:03:14 Linda Oude Elberink Oldenzaal 84e V 1657
259 1:04:21 1:03:46 Sandra Kamphuis Vasse 85e V 1030
260 1:04:23 1:03:47 Marike Reinders Vasse 86e V 1028
261 1:04:42 1:03:21 Tamara Simons Oldenzaal 87e V 1088
262 1:04:42 1:03:21 Remon Lammers Hengelo Ov 175e M 1001
263 1:04:56 1:04:51 Millie Frankot LAAC Twente 88e V 1067
264 1:05:23 1:04:48 Maria cristina Tolomeo Oldenzaal 89e V 1061
265 1:07:51 1:07:02 Edwin Dinkels Technische Unie 176e M 915
266 1:08:53 1:07:47 Els ten Velde Geesteren Ov 90e V 1034
267 1:08:54 1:07:58 Karla Papenburg Saasveld 91e V 1101
268 1:08:55 1:07:49 Brenda Folbert Twenterand 92e V 1040
269 1:09:33 1:08:49 Ellen Smidt Goor 93e V 1047
270 1:09:38 1:08:30 Leonie Kuipers Twenterand 94e V 1036
271 1:09:39 1:08:45 Esther Risseeuw Deurningen 95e V 1089
272 1:12:52 1:12:24 Juul Nijmeijer Denekamp 96e V 1093