Huttenkloasloop 2011 - halve marathon

Plts Bruto Netto Naam Vereniging/Woonplts Uitslag cat. Startnr
1 1:12:41 1:12:40 Rob Detert Oude Weme Veluwe 1e M.sen 2221
2 1:14:39 1:14:38 Pieter Mans Almelo 2e M.sen 2195
3 1:18:00 1:17:59 Peter Bruinsma Atletics Nijverdal 1e m.40 2125
4 1:18:57 1:18:56 Addy de Kort Prins Hendrik 3e M.sen 316
5 1:19:23 1:19:22 Michiel Snuverink Marathon Pim Mulier 4e M.sen 2128
6 1:20:32 1:20:31 René Poppe Salland 2e m.40 2119
7 1:20:34 1:20:34 Edwin Veenstra Marathon Pim Mulier 3e m.40 2095
8 1:20:38 1:20:29 Andre Oude Elferink Dionysos 4e m.40 2175
9 1:21:19 1:21:18 Marcel Klamer LAAC Twente 1e m.50 2528
10 1:21:34 1:21:32 Dirk Hoekman AV Holten 5e m.40 2108
11 1:21:46 1:21:45 Casper Koelma Marathon Pim Mulier 5e M.sen 2129
12 1:21:53 1:21:51 Joost Fortkamp Marathon Pim Mulier 6e M.sen 2132
13 1:22:39 1:22:38 Bertil Krukkert Atletics Nijverdal 6e m.40 2124
14 1:23:05 1:23:03 Michel van der Heide Goor '75 7e m.40 2106
15 1:23:11 1:23:08 Nico Klein Poelhuis TION 7e M.sen 2163
16 1:25:26 1:25:25 Arie Froberg MarathonPlus 8e m.40 337
17 1:26:19 1:26:16 Rene Sligman Markelo 8e M.sen 2199
18 1:26:42 1:26:42 Benno Scharenborg Haaksbergen 9e m.40 2181
19 1:26:53 1:26:52 Nynke Beunders LAAC Twente 1e V.sen 2644
20 1:27:23 1:27:19 Gerrald Korenromp TION 9e M.sen 338
21 1:27:26 1:27:24 Tom Hoefnagels LAAC Twente 10e M.sen 2259
22 1:27:49 1:27:46 Ben Nijland LAAC Twente 2e m.50 2492
23 1:27:59 1:27:57 Jerry de JONG SV Sportlust 10e m.40 2113
24 1:29:20 1:29:18 Hilko Doesburg ASV 11e m.40 2122
25 1:29:29 1:29:26 Gerton Prinsen Technische Unie 11e M.sen 2266
26 1:29:50 1:29:48 Bart-Jan van Duuren Marathon Pim Mulier 12e m.40 2134
27 1:29:51 1:29:48 Alfred Atta LAAC Twente 3e m.50 2514
28 1:29:53 1:29:49 Emile van der Zande Iphitos 13e m.40 2087
29 1:30:13 1:30:12 Bert Leusink Marathon Pim Mulier 14e m.40 2263
30 1:30:49 1:30:45 Bob Leuvelink LAAC Twente 12e M.sen 2251
31 1:31:01 1:30:42 Alouis Spit LAAC Twente 4e m.50 2409
32 1:31:43 1:31:42 Frans Koevoets LAAC Twente 5e m.50 2523
33 1:31:48 1:31:17 Harmen Hoek Enschede 13e M.sen 2228
34 1:31:59 1:31:56 Sjoerd Franck ASV 14e M.sen 2257
35 1:32:20 1:32:20 Jan Lammers AV Haaksbergen 6e m.50 2498
36 1:32:38 1:32:35 Johnny Hampsink LAAC Twente 7e m.50 2485
37 1:32:43 1:32:39 Go Ruiter Enschede 15e m.40 323
38 1:33:25 1:33:22 Kimberly Kok Den Ham Ov 2e V.sen 2608
39 1:33:27 1:33:23 Pawel Studnik Oldenzaal 8e m.50 2142
40 1:33:32 1:33:29 Dirk Platjes Sibculo 9e m.50 2530
41 1:33:36 1:33:31 Marcel van Tellegen LAAC Twente 16e m.40 2111
42 1:33:37 1:33:35 Klara Davina LAAC Twente 1e V.45 2747
43 1:33:43 1:33:39 Hans Hagedoorn Duivendrecht 15e M.sen 2035
44 1:33:58 1:33:54 Jan Grobben LAAC Twente 17e m.40 2136
45 1:34:36 1:34:25 René Goorman Laren Gld 18e m.40 2103
46 1:34:57 1:34:47 Martijn Veenhuis Oldenzaal 16e M.sen 2147
47 1:35:22 1:35:16 Claudia Grundel Loopgroep De Lutte 3e V.sen 2611
48 1:35:28 1:35:25 Wim Diepeveen Avanti-Wilskracht 19e m.40 2100
49 1:35:35 1:35:32 Gert-Jan Egberink Oldenzaal 17e M.sen 2222
50 1:36:11 1:35:59 Gerrit van Zuilekom Lochem 10e m.50 314
51 1:36:22 1:36:20 Jan van der Meulen LAAC Twente 11e m.50 2508
52 1:36:27 1:36:20 Frans Wilbers Ootmarsum 12e m.50 353
53 1:36:40 1:36:32 Rick Nijmeijer Dionysos 18e M.sen 2209
54 1:36:42 1:36:38 Emile Bornebroek Oldenzaal 19e M.sen 2152
55 1:36:45 1:36:31 Nico Kok Oldenzaal 13e m.50 2415
56 1:36:53 1:36:48 John Norda Goor '75 20e m.40 2016
57 1:37:02 1:36:53 Hans ter Mors Avanti-Wilskracht 14e m.50 2513
58 1:37:14 1:37:12 Evelien Reef Enschede 4e V.sen 342
59 1:37:36 1:37:31 Egbert Meilink Spurt '88 15e m.50 2518
60 1:37:52 1:37:38 André Bosgraaf LAAC Twente 21e m.40 2110
61 1:37:56 1:37:40 Tonnie Bosman Salland 16e m.50 2432
62 1:37:56 1:37:27 Peter Brouwer Enschede 22e m.40 349
63 1:38:01 1:37:46 Arend Burgers Deventer 23e m.40 3907
64 1:38:08 1:38:07 Christian Hollanders Hengelo Ov 20e M.sen 2260
65 1:38:21 1:38:15 René Roelofs LAAC Twente 24e m.40 2019
66 1:38:29 1:38:22 Jan Holterman Emmen 17e m.50 2494
67 1:38:36 1:38:26 Louis Groot Rouwen Technische Unie 21e M.sen 2268
68 1:38:44 1:38:37 Rudy Feldman Ootmarsum 18e m.50 350
69 1:38:46 1:38:27 Ralph Rolefes Langeveen 22e M.sen 2183
70 1:38:57 1:38:50 René Heerink Dionysos 19e m.50 2173
71 1:38:57 1:38:56 Iris Ruinemans Beuningen Ov 5e V.sen 2623
72 1:38:57 1:38:50 Hans Oude Hendrikman Dionysos 25e m.40 2091
73 1:39:03 1:38:55 Koert weustink Ootmarsum 26e m.40 2022
74 1:39:08 1:39:05 Gea Siekmans LAAC Twente 2e V.45 2745
75 1:39:21 1:39:14 Alex van Ginkel Climax 27e m.40 2093
76 1:39:23 1:39:17 Ronald Stinenbosch Dionysos 28e m.40 2116
77 1:39:25 1:39:07 Thijs Tönis Oldenzaal 23e M.sen 2224
78 1:39:41 1:39:41 Herman ten Hove Goor '75 20e m.50 2434
79 1:39:48 1:39:35 Gerwin Jansen Oldenzaal 29e m.40 2109
80 1:40:00 1:39:55 Hans Punt LAAC Twente 21e m.50 2521
81 1:40:08 1:39:52 Dion Regtop Enschede 24e M.sen 2213
82 1:40:10 1:39:59 Paul van der Vegt TION 22e m.50 2519
83 1:40:11 1:40:03 Bolhaar Oldenzaal 23e m.50 2156
84 1:40:22 1:40:03 Robin van Wankum De Bilt 25e M.sen 2208
85 1:40:30 1:40:21 Jeroen Velthuis Geesteren Ov 30e m.40 2117
86 1:40:39 1:40:35 Rene van de Graaf Oldenzaal 31e m.40 2027
87 1:40:41 1:40:39 Martin Heruer Loopgroep PK 26e M.sen 2246
88 1:40:42 1:40:23 Rinket Enschede 32e m.40 317
89 1:40:47 1:40:40 Peter Wissink Oldenzaal 33e m.40 2144
90 1:41:01 1:40:56 Alien Kruize LAAC Twente 6e V.sen 2640
91 1:41:12 1:41:03 Rob Velthuis Dionysos 27e M.sen 2174
92 1:41:20 1:41:08 M. Withag Enschede 7e V.sen 3930
93 1:41:26 1:41:14 Rohalt Bergsma Lochem 28e M.sen 312
94 1:41:30 1:41:16 Gjalt Gjaltema LAAC Twente 34e m.40 2198
95 1:41:33 1:40:56 Jeroen Horck Enschede 29e M.sen 2225
96 1:41:37 1:41:37 Hans Gerritsen LAAC Twente 35e m.40 2088
97 1:41:37 1:41:37 Lara Hemstede Amsterdam 8e V.sen 2605
98 1:41:42 1:41:25 Lars Davina Oldenzaal 30e M.sen 2217
99 1:41:49 1:41:28 Clemens Meuleman Hengelo Ov 36e m.40 2014
100 1:41:51 1:41:36 Eduard Vossebeld Holten 37e m.40 2001
101 1:41:55 1:41:34 Loek ten Pas Technische Unie 31e M.sen 2265
102 1:41:57 1:41:49 Jos Groeneveld Dionysos 24e m.50 2490
103 1:42:00 1:41:33 Henk Berends Borne 25e m.50 2505
104 1:42:04 1:41:59 Aly Hendriksen LAAC Twente 3e V.45 2739
105 1:42:08 1:41:50 Ruud Kolthof Enschede 38e m.40 2114
106 1:42:11 1:41:38 Roel van Meurs Nijmegen 32e M.sen 2038
107 1:42:13 1:42:07 Henk van Duuren Spurt '88 26e m.50 2507
108 1:42:20 1:42:02 Gert-jan Breukink Oldenzaal 39e m.40 2010
109 1:42:26 1:42:20 Theo Oude Hesselink Marathon Pim Mulier 27e m.50 2539
110 1:42:41 1:42:25 Rein de Boer Manderveen 28e m.50 2412
111 1:43:26 1:43:21 Bart Pikkemaat Oldenzaal 33e M.sen 2227
112 1:43:42 1:43:28 Jules Warlich Hengelo Ov 40e m.40 2121
113 1:43:55 1:43:47 Martine Roord Dionysos 9e V.sen 2177
114 1:44:08 1:43:56 Willem-Jan Tanck Enschede 41e m.40 2123
115 1:44:10 1:43:54 Bas Damink OLDENZAAL 34e M.sen 2127
116 1:44:14 1:44:08 Phil de Lange Deventer 42e m.40 2104
117 1:44:27 1:44:00 Patrick Ros Hengelo Ov 43e m.40 3900
118 1:44:35 1:44:26 Tijn Huttenhuis Dionysos 35e M.sen 354
119 1:44:37 1:44:16 Rob Zeegers LAAC Twente 44e m.40 2089
120 1:44:53 1:44:44 Anton de Vries Rijssen 36e M.sen 2255
121 1:44:58 1:44:51 Jan Boerman AV Rijssen 29e m.50 2176
122 1:45:19 1:45:13 Tonnie Beld Oldenzaal 30e m.50 2422
123 1:45:21 1:45:13 Jaqueline Holsbeek Dionysos 4e V.45 2751
124 1:45:22 1:45:14 Astrid Benerink Dionysos 10e V.sen 2641
125 1:45:28 1:45:24 Marcel Oldenkortte LAAC Twente 31e m.50 2525
126 1:45:46 1:45:36 Hans Klomp LAAC Twente 32e m.50 2406
127 1:45:47 1:45:08 Eijkelenkamp AV Haaksbergen 45e m.40 325
128 1:46:00 1:45:53 Ronald van Diemen Dionysos 37e M.sen 2258
129 1:46:01 1:45:53 Rudie van der Walle Loopgroep De Lutte 33e m.50 2489
130 1:46:24 1:46:22 Johan Freriksen Goor 38e M.sen 330
131 1:46:34 1:46:09 Robert Spijkerman Apeldoorn 39e M.sen 2211
132 1:46:40 1:46:03 Hashi Ahmed Gronau 40e M.sen 334
133 1:46:43 1:46:14 Robin Perik Bornerbroek 46e m.40 3919
134 1:46:46 1:46:44 Stefan van Leeuwen Borne 47e m.40 2178
135 1:46:46 1:46:44 Hermy Meenderink Rossum 48e m.40 3933
136 1:46:58 1:46:39 Olaf Dood Oldenzaal 49e m.40 2159
137 1:47:01 1:46:51 Peter Maatje Hengelo Ov 50e m.40 2107
138 1:47:05 1:46:33 Oosterveen Kariboes 41e M.sen 336
139 1:47:08 1:46:55 Rinus Marsman Den Ham Ov 34e m.50 2526
140 1:47:09 1:47:05 Ruud Vlutters LAAC Twente 35e m.50 2166
141 1:47:14 1:46:58 Sebastiaan van Dijk Enschede 42e M.sen 3937
142 1:47:15 1:46:46 Peter Olde Nordkamp Enschede 36e m.50 2436
143 1:47:15 1:47:09 Paul Vaarhorst Hengelo Ov 51e m.40 2083
144 1:47:17 1:46:58 Irna van der Molen TION 11e V.sen 2643
145 1:47:20 1:47:05 Ton Lammerts Oldenzaal 52e m.40 2162
146 1:47:21 1:47:14 Leo van den Hoven Clytoneus 37e m.50 2497
147 1:47:23 1:47:09 Rutger Tan LAAC Twente 38e m.50 2170
148 1:47:34 1:47:13 Willem Wiese Cialfo 39e m.50 2439
149 1:47:36 1:47:34 Joost Meijers Goor '75 53e m.40 2032
150 1:47:37 1:47:33 Monique Kropmans LAAC Twente 5e V.45 2756
151 1:47:37 1:47:29 André Haafkes Denekamp 40e m.50 2145
152 1:47:38 1:47:10 Harrie Reinders Oldenzaal 54e m.40 2189
153 1:47:38 1:47:11 Jan Willem Bors Oldenzaal 55e m.40 2190
154 1:47:38 1:47:09 Astrid Boudrie Oldenzaal 12e V.sen 2148
155 1:47:56 1:47:53 Marco Lansink Oldenzaal 56e m.40 2232
156 1:47:59 1:47:38 Hans Oude Avenhuis Hengelo Ov 41e m.50 2410
157 1:48:04 1:47:50 Ruud ter Huurne LAAC Twente 43e M.sen 2261
158 1:48:09 1:47:57 Rene Poesse Delden 42e m.50 315
159 1:48:16 1:48:01 Sjef Olde Scholtenhuis LAAC Twente 43e m.50 2516
160 1:48:32 1:48:23 Willem Schoterman Loopgroep PK 44e m.50 2534
161 1:48:40 1:48:11 Frank Wolbers Oldenzaal 57e m.40 341
162 1:48:51 1:48:35 Annelies Lageschaar Oldenzaal 13e V.sen 2167
163 1:48:57 1:48:43 Hans Geltink LAAC Twente 45e m.50 2524
164 1:49:05 1:48:49 Anouk Koelen Bornerbroek 14e V.sen 310
165 1:49:08 1:48:44 Alwie Deterd Oude Weme Holten 58e m.40 311
166 1:49:09 1:49:04 Elly Buijvoets LAAC Twente 6e V.45 2744
167 1:49:10 1:49:05 Wim Buijvoets LAAC Twente 46e m.50 2420
168 1:49:10 1:48:47 Raoul Severin Oldenzaal 44e M.sen 2216
169 1:49:17 1:49:04 Rene Voorhuis LAAC Twente 59e m.40 2102
170 1:49:22 1:49:09 Marcel Lucassen LAAC Twente 47e m.50 2531
171 1:49:22 1:49:16 Hoeben LAAC Twente 48e m.50 3928
172 1:49:29 1:49:02 Hans Nordkamp Hengelo Ov 60e m.40 2015
173 1:49:38 1:49:08 Eric Koertshuis Oldenzaal 61e m.40 2029
174 1:49:42 1:49:05 Theo Selfhout Hengelo Ov 62e m.40 2005
175 1:49:45 1:49:37 Diny Detert LAAC Twente 7e V.45 2700
176 1:49:49 1:49:34 Wouter Winkelhorst AV Haaksbergen 45e M.sen 2037
177 1:49:51 1:49:25 Barend van der Aa SISU 63e m.40 2161
178 1:49:58 1:49:55 Jan Stroet LAAC Twente 49e m.50 2418
179 1:50:07 1:49:38 Maarten Veen Reeuwijk 64e m.40 2141
180 1:50:14 1:49:37 Dennis de Vries Oldenzaal 65e m.40 3906
181 1:50:15 1:49:50 Thea van den Dolder Enschede 66e m.40 352
182 1:50:55 1:50:39 Gert-Jan Kootstra Enschede 67e m.40 2090
183 1:50:58 1:50:46 Peter Grobben LAAC Twente 68e m.40 2137
184 1:51:01 1:50:37 Richard Nijhuis Hengelo Ov 69e m.40 2025
185 1:51:05 1:50:34 Gerard Weernink Enschede 50e m.50 2182
186 1:51:20 1:51:13 Nico Langeslag LAAC Twente 51e m.50 2493
187 1:51:25 1:51:16 Eddie Vaanholt Avanti-Wilskracht 70e m.40 355
188 1:51:26 1:51:15 Mark Groen Enschede 46e M.sen 2146
189 1:51:31 1:50:56 Albert Zwaaneveld Almelo 52e m.50 2197
190 1:51:40 1:51:15 Frank Frieling Reutum 47e M.sen 2215
191 1:51:49 1:51:32 Tonnie Aipack Hengelo Ov 53e m.50 2427
192 1:52:01 1:51:51 Grieco Lubberts Borne 71e m.40 2013
193 1:52:07 1:51:48 Wiljan Geerts Salland 54e m.50 2438
194 1:52:08 1:51:54 Harald Wiggers Marathon Pim Mulier 48e M.sen 2130
195 1:52:14 1:51:54 Martin Bekhof Hengelo Ov 72e m.40 2006
196 1:52:18 1:52:00 Harmelink Oldenzaal 55e m.50 2185
197 1:52:30 1:52:23 Marco Platvoet ENSCHEDE 73e m.40 2151
198 1:52:34 1:52:24 Juud de Lange LAAC Twente 56e m.50 2510
199 1:52:36 1:52:21 Diana Luijrink ASV 8e V.45 2752
200 1:52:36 1:52:11 Reina Visser Nijmegen Atletiek 15e V.sen 343
201 1:52:49 1:52:40 Paul Render Hengelo Ov 57e m.50 2424
202 1:52:51 1:52:26 Xander Lammerink Oldenzaal 49e M.sen 2202
203 1:52:53 1:52:43 Richard Mast Avanti-Wilskracht 50e M.sen 2254
204 1:53:12 1:53:03 Herman Oude Nijeweme Enschede 58e m.50 2431
205 1:53:13 1:53:04 Herbert Veger Loopgroep De Lutte 74e m.40 2097
206 1:53:19 1:53:16 Gerrit de Klein LAAC Twente 59e m.50 2502
207 1:53:25 1:53:09 Fred Dijkstra Hengelo Ov 75e m.40 2172
208 1:53:26 1:52:52 Marco Lockhorst MarathonPlus 51e M.sen 2212
209 1:53:52 1:53:32 Johny Röwer TION 60e m.50 2522
210 1:53:52 1:53:24 Alberto Wessel Losser 76e m.40 2021
211 1:53:54 1:53:40 Ed van Beek Deventer 61e m.50 3903
212 1:54:14 1:53:43 Tom Meuleman Haaksbergen 52e M.sen 2179
213 1:54:25 1:53:51 Sander Brands Holten 53e M.sen 2164
214 1:54:41 1:54:20 Wilfried Kroeze Oldenzaal 54e M.sen 2218
215 1:54:42 1:54:06 Jacolien Schreuder KAV Holland 9e V.45 2741
216 1:54:51 1:54:44 Yvonne Busscher Ootmarsum 10e V.45 2740
217 1:54:56 1:54:33 Ewold Jager Oldenzaal 62e m.50 2428
218 1:55:08 1:54:41 Gerard Zwaferink Technische Unie 55e M.sen 2271
219 1:55:28 1:55:09 Wim Bijsterbosch Oldenzaal 63e m.50 3917
220 1:55:31 1:55:10 Tonny Eulderink LAAC Twente 64e m.50 2500
221 1:55:32 1:54:51 Agnes Loohuis Haaksbergen 11e V.45 324
222 1:55:43 1:55:27 Andre Dunnewind Dalfsen 77e m.40 2101
223 1:55:44 1:55:30 Hedwig Wiggers Marathon Pim Mulier 16e V.sen 2545
224 1:55:45 1:55:33 Bert Siemerink LAAC Twente 65e m.50 2529
225 1:55:50 1:55:33 Miriam van Wanrooij Ootmarsum 17e V.sen 2635
226 1:55:54 1:55:19 Jan Meuleman Haaksbergen 66e m.50 2180
227 1:55:54 1:55:37 Walter Velthuis Ootmarsum 78e m.40 2028
228 1:56:01 1:55:25 Linda v Galen KAV Holland 12e V.45 2748
229 1:56:17 1:55:58 Annemieke Haarman Salland 13e V.45 2706
230 1:56:31 1:56:18 Herman Meijer Loopgroep PK 67e m.50 2437
231 1:56:47 1:56:20 Ben Keizers Oldenzaal 68e m.50 328
232 1:56:52 1:56:15 Erna van Dijk Enschede 14e V.45 319
233 1:56:52 1:56:15 Van Dijk Enschede 69e m.50 320
234 1:56:58 1:56:41 Gertie de Lange Delden 70e m.50 327
235 1:57:19 1:56:51 Ben Wargers Boekelo 71e m.50 2158
236 1:57:28 1:57:20 Tonny Punt Loopgroep De Lutte 72e m.50 2501
237 1:57:51 1:57:22 Paul Scheltinga Enschede 73e m.50 2509
238 1:57:58 1:57:22 Rene ter Horst Avanti-Wilskracht 74e m.50 3926
239 1:58:10 1:58:02 Martin ten Voorde AV Haaksbergen 75e m.50 3931
240 1:58:23 1:57:59 Bruno Abendroth Neuenhaus 56e M.sen 2188
241 1:58:25 1:58:00 Wim Cobbenhagen OLDENZAAL 76e m.50 2401
242 1:58:30 1:58:24 Gerard Sander LAAC Twente 77e m.50 2495
243 1:58:39 1:58:01 Rene Bragonje Delden 78e m.50 2413
244 1:58:44 1:58:22 Maria Brusse Oldenzaal 15e V.45 3932
245 1:58:45 1:58:26 Henny van Wezel Hengelo Ov 79e m.50 351
246 1:58:48 1:58:13 Wim Assink Steenwijk 79e m.40 2231
247 1:58:51 1:58:33 Erik Leushuis Borne 80e m.50 2504
248 1:58:55 1:58:50 Gea Leenstra Loopgroep De Drentsc 16e V.45 2746
249 1:59:02 1:58:49 Henk Wessels LAAC Twente 81e m.50 3915
250 1:59:07 1:58:40 Edwin Kemna Hengelo 80e m.40 3922
251 1:59:07 1:58:41 Ingrid Ribberink Borne 18e V.sen 2621
252 1:59:11 1:58:50 Geert Barske Groningen Atletiek 82e m.50 2512
253 1:59:12 1:58:40 Sjoerdtje de Boer Dutch Runners Gold 17e V.45 2742
254 1:59:24 1:58:53 Kees Glas Enschede 83e m.50 2535
255 1:59:30 1:58:54 Elise Vriend KAV Holland 18e V.45 2701
256 1:59:36 1:59:06 Hans Beumers Enschede 81e m.40 2099
257 1:59:43 1:59:02 Rémi van der Heide ASV 57e M.sen 2220
258 1:59:52 1:59:22 Gerard Nijhof Enschede 84e m.50 2186
259 1:59:52 1:59:16 Marco Wisselo Oldenzaal 82e m.40 2023
260 1:59:57 1:59:39 Robert Mekkelholt Eibergen 83e m.40 2026
261 2:00:09 1:59:46 Rob van Eck Hengelo 85e m.50 3924
262 2:00:17 1:59:40 Danny Seigers Enschede 58e M.sen 2226
263 2:00:23 1:59:59 Hubert Rickhoff Oldenzaal 84e m.40 2098
264 2:00:31 2:00:21 Jacqueline Oude Bennink Hengelo 19e V.sen 2196
265 2:00:44 2:00:22 Lydia Haverkort Hengelo Ov 20e V.sen 2638
266 2:00:44 2:00:22 John van Norden Hengelo Ov 85e m.40 2112
267 2:00:44 2:00:22 Jeroen Paalman LAAC Twente 86e m.40 2118
268 2:00:44 2:00:22 Harald Mulder Hengelo Ov 87e m.40 2105
269 2:00:45 2:00:23 Nathasja Zwier-Germanus Hengelo Ov 21e V.sen 2637
270 2:00:51 2:00:20 Leo Hofste Oldenzaal 86e m.50 2417
271 2:00:54 2:00:28 Monique Eppink Dionysos 22e V.sen 2617
272 2:01:02 2:00:36 Wouter Meijer Oldenzaal 88e m.40 2150
273 2:01:14 2:00:36 Joost Kotter Enschede 59e M.sen 2223
274 2:01:21 2:01:03 Emiel Blanke Salland 89e m.40 2229
275 2:01:26 2:01:12 Piet Meulendijk Loosbroek 87e m.50 2484
276 2:01:31 2:01:09 Martine Lemson RRZ 23e V.sen 2634
277 2:01:32 2:01:10 Marjolijn Dolk RRZ 19e V.45 2733
278 2:01:41 2:01:28 Andre Wassink Eibergen 88e m.50 2429
279 2:01:42 2:01:17 Eddy Wagelaar Oldenzaal 60e M.sen 2200
280 2:01:43 2:01:36 Gerda Scholten LAAC Twente 20e V.45 2749
281 2:01:44 2:01:10 Henk Winkelhuis Oldenzaal 89e m.50 2426
282 2:01:44 2:01:20 Mark Hakkesteegt Amsterdam 61e M.sen 2201
283 2:01:45 2:01:21 Frits Bruinink Oldenzaal 90e m.50 2520
284 2:01:53 2:01:48 Roy van der Velde Enschede 62e M.sen 2204
285 2:02:09 2:01:42 Katerien Wessel Beuningen Ov 24e V.sen 321
286 2:02:10 2:01:45 Rob ter Ellen Dionysos 91e m.50 2407
287 2:02:10 2:01:44 Alwie Brummelhuis Dionysos 92e m.50 2425
288 2:02:10 2:01:48 Dries Visser Hengelo Ov 93e m.50 2419
289 2:02:23 2:02:08 Ineke Visser ASV 21e V.45 2750
290 2:02:33 2:02:07 M.Olde Scholtenhuis Oldenzaal 90e m.40 3936
291 2:02:34 2:02:14 Harrie Haarman Salland 94e m.50 2515
292 2:02:49 2:02:09 Bert Koster SISU 95e m.50 2187
293 2:02:51 2:02:40 Dick Groen Loopgroep Gemeente E 96e m.50 2403
294 2:02:53 2:02:34 Ben Postma Oldenzaal 97e m.50 2499
295 2:03:26 2:03:01 Mariët Olde Dubbelink Dionysos 25e V.sen 2606
296 2:03:26 2:03:01 Cynthia Marsman Dionysos 26e V.sen 2642
297 2:03:28 2:02:51 Ellen Tibbe Boekelo 27e V.sen 2168
298 2:03:28 2:02:50 Melvin Wijlens Haaksbergen 63e M.sen 2165
299 2:03:44 2:03:12 Rene Masselink Technische Unie 64e M.sen 2264
300 2:03:44 2:03:13 Henderea Wortman Hengelo Ov 22e V.45 2754
301 2:03:54 2:03:49 Marcel Tijkorte Denekamp 98e m.50 2193
302 2:04:13 2:03:47 Jose Harmelink Oldenzaal 23e V.45 2753
303 2:04:20 2:03:51 Marina van den Dolder Enschede 28e V.sen 2618
304 2:04:20 2:03:49 Stella Achterweust Oldenzaal 29e V.sen 2619
305 2:04:47 2:04:36 Peter Zonneveld Lisse 99e m.50 2416
306 2:05:16 2:04:48 Rik Jurjens Oldenzaal 91e m.40 2012
307 2:05:32 2:04:57 Leonie Krab-Husken Borne 30e V.sen 2607
308 2:05:52 2:05:27 René Danel Oldenzaal 92e m.40 2031
309 2:05:53 2:05:42 Christiaan van der Sar Hengelo Ov 65e M.sen 2256
310 2:06:08 2:06:02 Johnny Gellekink Ootmarsum 100e m.50 3929
311 2:06:24 2:05:49 Sigrid Hanekamp Enschede 31e V.sen 2613
312 2:06:35 2:06:19 Irma Dunnewind Dalfsen 24e V.45 2743
313 2:06:44 2:06:23 Antonin de Kleine Oldenzaal 101e m.50 2421
314 2:06:48 2:06:16 Jan ter Bekke Den Ham Ov 93e m.40 3934
315 2:07:05 2:06:41 Silvia Pikkemaat Hengelo Ov 25e V.45 2702
316 2:07:07 2:06:56 Henriëtte Olthof Borne 26e V.45 2738
317 2:07:07 2:06:57 Laura Agazzi Hengelo Ov 32e V.sen 2620
318 2:07:08 2:06:57 Jannie Lubberts Borne 27e V.45 2737
319 2:07:10 2:06:38 Mark Nijmeijer Enschede 66e M.sen 2203
320 2:07:12 2:07:00 Jos Oude Groote Beverborg Loopgroep RUN&FUN Tw 102e m.50 2433
321 2:07:17 2:06:42 Bart Breukink Hoevelaken 94e m.40 2007
322 2:07:18 2:06:45 Rutger Postma Hellendoorn 67e M.sen 2192
323 2:07:32 2:06:53 Ron Beyerink Oldenzaal 95e m.40 2160
324 2:07:55 2:07:43 Jan Leuverink Oldenzaal 103e m.50 2511
325 2:07:56 2:07:29 Merel Kok Dionysos 33e V.sen 2622
326 2:08:02 2:07:53 Kyle Rogers Almelo 68e M.sen 340
327 2:08:08 2:07:30 Gijs Le Poole s-Gravenhage 104e m.50 2404
328 2:08:13 2:07:58 Eduard Bakker Marathon Pim Mulier 105e m.50 2538
329 2:08:23 2:07:58 Anne-Marie Westerhof Dionysos 28e V.45 2736
330 2:08:26 2:08:00 Mathilde Groot Rouwen Technische Unie 69e M.sen 2272
331 2:08:49 2:08:07 Bert Mos Lattrop-Breklenkamp 96e m.40 2004
332 2:08:50 2:08:22 Marloes Scholten Linde Rossum Ov 34e V.sen 2610
333 2:09:17 2:08:54 Coen Koopman Oldenzaal 97e m.40 2138
334 2:09:18 2:08:55 Willem Hoevers Oldenzaal 106e m.50 2139
335 2:09:52 2:09:40 Hans Sleeuwits Enschede 107e m.50 2169
336 2:09:56 2:09:20 Linda Everlo Enschede 35e V.sen 2153
337 2:10:02 2:09:28 Saskia ter Ellen Dutch Runners Basic 36e V.sen 2639
338 2:10:24 2:10:11 Corinne van Regteren Oldenzaal 37e V.sen 2143
339 2:10:24 2:09:44 Ton Harmsen ASV 108e m.50 2506
340 2:10:26 2:10:17 Martin Bergsma LAAC Twente 109e m.50 2488
341 2:10:51 2:10:24 Marieke Sander Rossum Ov 29e V.45 2704
342 2:10:51 2:10:14 Robert Veldhuis Oldenzaal 98e m.40 2154
343 2:10:59 2:10:44 Marja Bakker Marathon Pim Mulier 30e V.45 2758
344 2:11:41 2:11:29 Dinant Knol Enter 99e m.40 2171
345 2:11:43 2:11:09 J. Walhof Oldenzaal 110e m.50 2157
346 2:11:48 2:11:41 Eddy Keupink Albergen 111e m.50 2411
347 2:11:53 2:11:27 Hans van Waas ROTTERDAM 112e m.50 2400
348 2:12:01 2:11:39 Maureen Schmidt LAAC Twente 38e V.sen 2149
349 2:13:00 2:12:39 Betty Parodo Loopgroep RUN&FUN Tw 31e V.45 2703
350 2:13:00 2:12:40 Richard Volmbroek Loopgroep RUN&FUN Tw 100e m.40 2030
351 2:13:16 2:12:43 Peter Oude Groeneger Enschede 101e m.40 2034
352 2:13:21 2:12:50 Leo Gollenbeek Enschede 113e m.50 332
353 2:13:24 2:13:14 Henk Damink Deurningen 114e m.50 2423
354 2:14:33 2:13:50 Simone Suykerbuyk-kalkman IJmuiden 39e V.sen 2602
355 2:15:07 2:14:47 Gusta de Kleine LAAC Twente 32e V.45 2731
356 2:15:27 2:15:15 Lucia Ruiter LAAC Twente 33e V.45 2734
357 2:15:27 2:15:15 Lidwien Siemerink Oldenzaal 34e V.45 2755
358 2:15:52 2:15:34 Hanneke mulderije Enschede 40e V.sen 2616
359 2:17:13 2:16:40 Jan Oude Weme LAAC Twente 115e m.50 2517
360 2:17:27 2:16:58 Jan Siemerink Oldenzaal 116e m.50 2435
361 2:18:11 2:17:48 Marielle Lesscher Saasveld 41e V.sen 2601
362 2:18:11 2:17:47 Nicolette Westerhout Haarlem 42e V.sen 2636
363 2:18:48 2:18:34 Marcel Gerrits Enschede 102e m.40 2082
364 2:19:18 2:19:09 Michelle Bernhardi Hengelo 43e V.sen 2194
365 2:20:22 2:20:12 Menno de Jager LAAC Twente 117e m.50 2496
366 2:20:23 2:20:12 Olaf van der Sar LAAC Twente 70e M.sen 2253
367 2:20:37 2:20:01 Nicholas Graff Enschede 71e M.sen 2207
368 2:24:24 2:24:03 Max E. Toemeungte Hengelo Ov 103e m.40 2024
369 2:24:27 2:23:48 Enno Oosterhuis Marathon Pim Mulier 118e m.50 2536
370 2:25:53 2:25:12 Leanne van der Weij Enschede 44e V.sen 2612
371 2:26:22 2:25:43 Johan Scholtalbers Hoogezand 119e m.50 2532
372 2:32:28 2:31:55 Peter Nijhuis Dutch Runners Gold 104e m.40 2002
373 2:33:24 2:32:52 Korine Bliek-Nijs Triathlon 45e V.sen 2609
374 2:33:24 2:32:52 Annette de Wit Bennekom 46e V.sen 2615
375 2:33:26 2:32:52 Sjaak van der Meer Triathlon 120e m.50 2491
376 2:33:26 2:32:53 Huub Nijs Warmond 105e m.40 2140
377 2:37:19 2:37:04 Ginie Gerrits Enschede 35e V.45 2732
378 2:37:59 2:37:20 Sake Oost Hengelo Ov 72e M.sen 2250