Huttenkloasloop 2009 - 5 km

Plts Bruto Netto Naam Vereniging/Woonplts Uitsl Cat StNr
1 16:19 16:18 Caimin Stevens Loopgroep Aart Stigt 1e M 1549
2 16:23 16:23 Michiel Hulleman Phanos 2e M 1115
3 16:48 16:46 Kevin Schaap LAAC Twente 3e M 2450
4 17:05 17:05 Guido van Olffen Mediant 1e M.BDR 1136
5 17:10 17:09 Wouter Doesburg LAAC Twente 4e M 2428
6 17:24 17:23 Bart Withag Avanti-Wilskracht 5e M 2451
7 17:37 17:35 Koen Veldhuis Atletics Nijverdal 6e M 2495
8 18:06 18:04 Wouter Jansen AV Holten 7e M 2406
9 18:15 18:14 Gerben Franke Run2Day 2e M.BDR 1186
10 18:22 18:20 Erik Slomp Enschede 8e M 2423
11 18:23 18:20 Stijn van Ewijk Enschede 9e M 1344
12 18:26 18:24 Arne te Nijenhuis Marathon Pim Mulier 10e M 2437
13 18:27 18:21 Alois Spit LAAC Twente 11e M 2482
14 18:41 18:39 Erik Verburg Enschede 12e M 2408
15 19:06 19:01 Arnold Klieverik Run2Day 3e M.BDR 1185
16 19:09 19:08 Ronald Rumawatine Mediant 4e M.BDR 1135
17 19:25 19:23 Hans Geltink Run2Day 5e M.BDR 1187
18 19:25 19:23 Marlin Nijhof Marathon Pim Mulier 1e V 1125
19 19:35 19:32 Peter Stoelers Mediant 6e M.BDR 1137
20 19:38 19:37 Jacelyn Gruppen HAC '63 2e V 2429
21 19:55 19:53 Jan Grobben VIRO Engeneering B 7e M.BDR 1197
22 19:56 19:54 John van Norden Loopgroep Slangenbee 13e M 1003
23 20:08 20:05 Rob Olde Heuvel VIRO Engeneering B 8e M.BDR 1195
24 20:33 20:30 Bert Nijkamp Almelo 14e M 2413
25 20:44 20:43 Dennis Kampman Wierden 15e M 1069
26 20:45 20:23 Rene Dubbelink Avanti-Wilskracht 16e M 1006
27 20:54 20:52 Ephrem Kuipers TION 17e M 1979
28 21:04 21:02 Henrie Denneboom Marathon Pim Mulier 18e M 1040
29 21:11 21:05 Bert de Goei Hengelo Ov 19e M 1087
30 21:17 21:15 Allison de Rooy Marathon Pim Mulier 3e V 1049
31 21:22 21:20 Monique Kropmans LAAC Twente 4e V 1007
32 21:24 21:20 Sandra Oude Veldhuis LAAC Twente 5e V 2427
33 21:26 20:26 Jeroen Gevelaar Enschede 20e M 1086
34 21:30 21:19 Niek Buijvoets Oldenzaal 21e M 1980
35 21:33 21:22 Willy Lange Losser 22e M 2445
36 21:34 21:20 Marcel Thijssen Coevorden 23e M 2452
37 21:51 21:47 Peter Wennink Loopgroep Slangenbee 24e M 1090
38 22:01 21:19 Jony Heerink Enschede 6e V 1120
39 22:08 21:52 Rudolf de Leeuw Oldenzaal 25e M 2454
40 22:08 22:06 Rene Korte Almelo 26e M 2416
41 22:11 21:55 Joris van Kempen Enschede 27e M 1022
42 22:16 22:03 Bjorn Wessels Ootmarsum 28e M 2449
43 22:19 22:12 Andre Boerrigter Hengelo Ov 29e M 16
44 22:25 22:21 Philip Whale Ergo Design 9e M.BDR 1173
45 22:25 22:22 Jaap Westerink Ergo Design 10e M.BDR 1170
46 22:46 21:36 Sjoerd Kienhuis LAAC Twente 1e M.Cli 1283
47 22:49 22:38 Sandra Teunissen Iphitos 7e V 2446
48 23:00 22:54 Chantal Wiggers Marathon Pim Mulier 8e V 1052
49 23:01 22:25 Sjoerd van Elp Enschede 30e M 1080
50 23:02 22:59 Marijke Oldenhof Marathon Pim Mulier 9e V 1045
51 23:03 22:27 John Hendrickx Bergentheim 31e M 1095
52 23:09 23:00 Jorien Altena Geesteren 10e V 2489
53 23:11 23:05 Joyce Leidelmeijer-Rumawati Marathon Pim Mulier 11e V 1124
54 23:11 22:37 Renee van Hoof EUR Roadrunners 12e V 1121
55 23:12 23:09 Petra Visser TION 13e V 1004
56 23:15 22:46 Jasper Tiemens Rabobank 32e M 2415
57 23:16 23:05 Bart Spanjer Oldenzaal 33e M 1029
58 23:22 23:04 Sjoerd Stegeman Hengelo Ov 34e M 1328
59 23:28 23:23 Scholten Losser 14e V 2441
60 23:29 23:18 Tom den Ouden Hengelo Ov 35e M 1032
61 23:34 22:44 Niels Huttenhuis Gem. Oldenzaal A 11e M.BDR 1175
62 23:41 23:32 Paul Werter Loopgroep RUN&FUN Tw 36e M 1002
63 23:42 22:42 Lisanne Meuleman Enschede 15e V 1101
64 23:43 23:36 Jan Brem Kariboes Goor 37e M 1241
65 23:44 23:35 Jos Oude Groote Beverborg Loopgroep RUN&FUN Tw 38e M 2401
66 23:48 23:31 Rinus Leistra Kariboes Goor 2e M.Cli 1202
67 23:57 22:57 Thomas Budel Enschede 39e M 2483
68 23:57 22:58 Roelof Bleker Enschede 40e M 1345
69 24:04 23:50 Rudi Barkhof LAAC Twente 41e M 2425
70 24:24 24:19 Sabine Selbach VIRO Engeneering A 1e V.BDR 1191
71 24:26 24:16 Remco Metzelaar Deventer 42e M 2404
72 24:27 24:14 RenÚ Wessels Ootmarsum 43e M 2448
73 24:27 24:20 Suzan van Leeuwen Tiel 16e V 2435
74 24:29 24:25 Moes Losser 17e V 2439
75 24:34 23:54 Chantal Olde Nordkamp Loopgroep De Lutte 18e V 2480
76 24:36 24:23 Benjamin Joosten Enschede 44e M 1109
77 24:37 24:26 Huizing Hengelo 45e M 2491
78 24:42 23:40 Rick Heuvel Hengelo Ov 46e M 1340
79 24:47 24:43 Ben van het Veld Loopgroep RUN&FUN Tw 47e M 1017
80 24:49 23:30 Thomas Cramer Hengelo Ov 48e M 2409
81 25:00 24:35 Bert Heitink Goor 49e M 2412
82 25:00 24:56 Cristel Whale Ergo Design 2e V.BDR 1172
83 25:00 24:50 Daphne Buijvoets Oldenzaal 19e V 2422
84 25:01 24:13 Rob van Eck Keizers 50e M 190
85 25:04 24:41 Nicole Remerink Oldenzaal 20e V 1011
86 25:09 24:34 Edgar Hultink Bergentheim 51e M 2455
87 25:09 24:37 Fred Meijer Fluitenberg 52e M 1346
88 25:12 25:03 Harry Emmens Gem. Oldenzaal A 12e M.BDR 1176
89 25:13 24:20 Harrie Bellers Boekelopers 3e M.Cli 1311
90 25:21 25:14 Henk Borgerink Kariboes Goor 53e M 1244
91 25:24 25:20 Nanda van Bloem Atletics Nijverdal 1e V.Cli 1276
92 25:26 24:20 Thomas L³rick Lauftreff FC Ottenst 54e M 1060
93 25:29 25:21 Wim Welberg Kariboes Goor 55e M 1242
94 25:37 24:30 Udo Pesenacker Lauftreff FC Ottenst 56e M 1064
95 25:38 25:03 Marinus Beltman Atletics Nijverdal 4e M.Cli 1272
96 25:41 24:35 Mike Bode Oldenzaal 57e M 1076
97 25:44 24:33 Arno Hofste LAAC Twente 5e M.Cli 1285
98 25:46 25:23 Deveron Koehorst Oldenzaal 58e M 2400
99 25:46 25:30 Anne Hendriksen Groningen 21e V 1334
100 25:49 24:44 Hermann Niemeier Lauftreff FC Ottenst 59e M 1068
101 25:54 25:40 Alexander van Rhijn Enschede 60e M 1077
102 25:55 25:22 Gerrit ter Avest Atletics Nijverdal 6e M.Cli 1268
103 25:59 25:29 Lydia Haverkort Hengelo 22e V 1978
104 26:05 25:09 Wim Moes Lelystad 61e M 1008
105 26:08 25:27 Linda Nalis Enschede 23e V 1105
106 26:12 25:55 Niek Bogmans Veldhoven 62e M 1078
107 26:14 25:56 Luuk Bogmans Veldhoven 63e M 1092
108 26:15 25:10 Jos Klootwijk Loopgroep HE 7e M.Cli 1264
109 26:15 25:34 Anna Doding Enschede 24e V 1099
110 26:16 26:10 Kirsten Greven Marathon Pim Mulier 25e V 1042
111 26:17 25:19 Twan van Mierlo Enschede 64e M 2411
112 26:25 25:51 Michiel de Leeuw Atletics Nijverdal 8e M.Cli 1273
113 26:26 26:14 Michiel Kramer VIRO Engeneering B 13e M.BDR 1198
114 26:26 26:15 Marije Kramer VIRO Engeneering A 3e V.BDR 1190
115 26:27 26:14 Arline Werter Loopgroep RUN&FUN Tw 26e V 1001
116 26:27 25:35 Joost Brunink Boekelopers 9e M.Cli 1313
117 26:37 26:32 Blokhuis Losser 27e V 2440
118 26:38 26:33 Mirjam Sekmen Atletics Nijverdal 2e V.Cli 1275
119 26:52 26:46 Ingrid Vloothuis Reutum 28e V 2453
120 26:54 26:46 Willem Ketting Kariboes Goor 10e M.Cli 1213
121 26:56 25:37 Eelke Cramer Hengelo Ov 65e M 1327
122 26:56 26:48 Lammerink Oldenzaal 66e M 2431
123 27:00 26:50 Eliza Koks Algemene Bathmense S 29e V 2402
124 27:04 26:37 Linda Gelhever Loopgroep RUN&FUN Tw 30e V 1116
125 27:07 26:49 Maureen Hekkema VIRO Engeneering A 4e V.BDR 1193
126 27:12 27:06 Thea Kok Mediant 5e V.BDR 1138
127 27:15 26:55 Esther Bouwman Hengelo Ov 31e V 1119
128 27:16 26:53 Ad Festen LAAC Twente 67e M 1088
129 27:24 26:48 Caroline Postema Rheeze 32e V 1072
130 27:25 26:52 Yvonne Baan Atletics Nijverdal 3e V.Cli 1278
131 27:37 27:08 Yda de Rooij Rabobank B 6e V.BDR 1156
132 27:38 27:30 Marga Rekers Reutum 33e V 1027
133 27:49 27:30 Karin Jansen Menzis B 7e V.BDR 1145
134 27:56 27:18 Hugo Nijhuis Oldenzaal 68e M 1343
135 27:56 27:34 Hennie Pluygers Marathon Pim Mulier 69e M 1046
136 28:01 27:46 Marielle Gortemaker Marathon Pim Mulier 34e V 1041
137 28:01 27:46 Jesse Jeunink Gelre 70e M 1348
138 28:02 27:33 Annemarie Kelder-Bekhuis Goor 35e V 1338
139 28:08 27:40 Carla Hofstee Rijssen 36e V 2405
140 28:08 27:40 Sandra Leusink Rijssen 37e V 1331
141 28:08 27:13 Judith Vermeulen Zenderen 38e V 1009
142 28:12 27:53 Willem van der Veen Hestrup (GER) 71e M 1106
143 28:12 27:05 Thomas Raabe Lauftreff FC Ottenst 72e M 1063
144 28:13 27:23 Bram van Wijck Gem. Oldenzaal A 14e M.BDR 1177
145 28:16 27:47 Annette Lentelink Goor 39e V 2418
146 28:20 27:43 Wim Hendrickx Bergentheim 73e M 1083
147 28:26 28:06 Sandra Wigger Oldenzaal 40e V 2456
148 28:33 28:16 Marijke Velthuis Oldenzaal 41e V 2417
149 28:33 27:48 Roy de M÷nnink Loopgroep RUN&FUN Tw 74e M 1329
150 28:36 27:57 Marleen de Jong Denekamp 42e V 1082
151 28:36 27:59 J. de Jong Enschede 43e V 2492
152 28:41 28:20 Francis Jansink Oldenzaal 44e V 2443
153 28:41 27:35 Dietmar Barth Lauftreff FC Ottenst 75e M 1065
154 28:41 28:20 Harry Meijer AV Rijssen 11e M.Cli 1255
155 28:43 28:05 Saskia Jukema Dionysos 45e V 2444
156 28:49 28:23 Jan Wannyn Oldenzaal 76e M 1071
157 28:49 28:41 Carmen Rikkink Reutum 46e V 1031
158 28:52 28:25 MariÙlle Huusken Rabobank A 8e V.BDR 1152
159 28:54 27:57 Patrick H³skes Enschede 77e M 1103
160 28:58 28:23 Aad de Groot Atletics Nijverdal 12e M.Cli 1267
161 28:59 28:44 Hans Velthuis AWV Delden 13e M.Cli 1308
162 29:00 28:48 Henk Telgenkamp VIRO Engeneering A 15e M.BDR 1192
163 29:00 28:50 Truus Siemerink Loopgroep RUN&FUN Tw 47e V 1024
164 29:07 28:33 Rolien Nijland Atletics Nijverdal 4e V.Cli 1277
165 29:07 28:40 Edith Steenbeeke Rabobank A 9e V.BDR 1153
166 29:08 28:33 Irma Droste Ootmarsum 48e V 1330
167 29:10 28:28 Esther Stevens Enschede 49e V 1333
168 29:11 29:05 Roger Borre AWV Delden 14e M.Cli 1305
169 29:12 28:35 Anne-Marie Westerhof Dionysos 50e V 2420
170 29:15 28:49 Melanie Swennenhuis Rabobank B 10e V.BDR 1157
171 29:16 28:20 Frans Swidde Boekelopers 15e M.Cli 1316
172 29:17 28:36 Slinger Oldenzaal 78e M 2438
173 29:18 28:41 Cor Weusthof Rabobank D 16e M.BDR 1167
174 29:19 28:55 Caroline Heitink Goor 51e V 1339
175 29:19 28:41 Bas Smit Enschede 79e M 1094
176 29:20 28:25 Henry Hekkert Almelo 80e M 1010
177 29:25 28:47 Martin van Loo Almelo 81e M 2481
178 29:28 29:08 Ria Steensma Marathon Pim Mulier 52e V 1050
179 29:31 28:26 Markus Herbers Lauftreff FC Ottenst 82e M 1056
180 29:33 28:43 Nanda Kokkeler Gem. Oldenzaal A 11e V.BDR 1178
181 29:35 29:30 Belinda Herkert Kariboes Goor 5e V.Cli 1218
182 29:39 29:27 Simone Yallop Loopgroep RUN&FUN Tw 53e V 1015
183 29:42 29:37 Rianne Dommerholt AV Rijssen 6e V.Cli 1258
184 29:42 29:30 Annemiek Maijvis Wierden 54e V 1347
185 29:43 28:48 Lique Wiggers Enschede 55e V 1525
186 29:44 29:39 Marloes Roetgerink Kariboes Goor 7e V.Cli 1216
187 29:44 29:16 Lisette Bouwhuis Rabobank A 12e V.BDR 1150
188 29:45 29:24 Marianne Pluygers Marathon Pim Mulier 56e V 1047
189 29:50 28:42 Martin Schnell Lauftreff FC Ottenst 83e M 1057
190 29:50 28:43 Sven Engler Lauftreff FC Ottenst 84e M 1053
191 29:51 29:11 Esther Eissink Kariboes Goor 8e V.Cli 1205
192 29:51 29:11 Janet ten Berge Kariboes Goor 9e V.Cli 1236
193 29:55 29:03 Judith Peters Oldenzaal 57e V 2442
194 29:56 29:41 Christel Wolters Oldenzaal 58e V 2436
195 29:57 29:47 Irene den Ouden Loopgroep RUN&FUN Tw 59e V 1030
196 29:58 29:54 Hendrien van Rhee Atletics Nijverdal 10e V.Cli 1269
197 29:59 29:30 Monique Kuipers Rabobank D 13e V.BDR 1168
198 29:59 29:20 Agnes van der Tol Hengelo Ov 60e V 1112
199 30:00 29:20 Marijke Egbers Oldenzaal 61e V 2484
200 30:01 29:00 Rianne Kuipers Geesteren Ov 62e V 1026
201 30:03 29:02 Wencke Huurneman Almelo 63e V 1036
202 30:03 29:54 Renate Baas Hengevelde 64e V 1013
203 30:11 29:31 Otto Hendrik Oldenzaal 85e M 2490
204 30:13 29:09 Anne Klootwijk Loopgroep HE 11e V.Cli 1263
205 30:14 30:06 Annemiek Visser AWV Delden 12e V.Cli 1300
206 30:16 29:24 Sneep Arnhem 86e M 2433
207 30:17 29:56 Inge Kamp Almelo 65e V 2403
208 30:17 29:55 Nancy Leusenkamp Hengelo Ov 66e V 1336
209 30:26 30:02 Coen Extercate Kariboes Goor 16e M.Cli 1234
210 30:27 30:03 Sheila Spijkerman Kariboes Goor 13e V.Cli 1203
211 30:27 29:18 Marlon Borgerink Kariboes Goor 67e V 1245
212 30:30 29:23 Gerda Ulkeman Marathon Pim Mulier 14e V.Cli 1248
213 30:31 29:45 Liesenke Huisman Groningen 68e V 1100
214 30:32 30:06 Lieke Bosch 's-Gravenhage 69e V 1097
215 30:33 30:04 Wendy Falkmann Hengelo Ov 70e V 1335
216 30:35 29:50 Paul Stinenbosch Keizers c.s. 17e M.BDR 1130
217 30:35 29:41 Zanja Monnink Boekelopers 15e V.Cli 1322
218 30:36 29:54 Ina Niessen Delden 71e V 1551
219 30:37 29:48 Karin Landerbarthold Boekelopers 16e V.Cli 1317
220 30:38 30:12 Ilona Lensen Iphitos 72e V 1019
221 30:38 30:26 Alison Anssems Oldenzaal 73e V 1324
222 30:41 30:32 Esther Mulder Bentelo 74e V 1038
223 30:42 29:41 Vera Heimann Hengelo Ov 75e V 1091
224 30:42 29:41 Babet Wolthuis Hengelo Ov 76e V 1074
225 30:44 29:31 Evelin Zwijnenberg LAAC Twente 17e V.Cli 1286
226 30:45 29:59 Marloes Lucas Tubbergen 77e V 1341
227 30:47 29:54 Lammerts van Bueren Druten 87e M 2434
228 30:55 30:11 Carin Bekhuis Kariboes Goor 18e V.Cli 1200
229 30:56 30:02 Jan Bekkers Boekelopers 17e M.Cli 1309
230 30:57 29:59 Maartje Vrielink Enschede 78e V 2410
231 31:08 30:21 Evelien Kemna Tubbergen 79e V 2414
232 31:12 31:09 Jan Meulenkamp LAAC Twente 88e M 1085
233 31:16 30:30 Mirjan Freriksen Kariboes Goor 19e V.Cli 1235
234 31:17 31:00 Raymond Bruins LAAC Twente 89e M 1035
235 31:18 29:59 Saskia Deursen De Lutte 80e V 1104
236 31:22 30:31 Nienke Bomers Enschede 81e V 2419
237 31:22 30:32 Aisha Reehuis Enschede 82e V 1102
238 31:28 30:22 Ruth Elpes Lauftreff FC Ottenst 83e V 1055
239 31:28 30:22 Simone H÷rst Lauftreff FC Ottenst 84e V 1062
240 31:28 30:22 Christiane Th³nte Lauftreff FC Ottenst 85e V 1059
241 31:28 30:21 Doris Schnell Lauftreff FC Ottenst 86e V 1054
242 31:29 30:25 Rudy Klein Keizers c.s. 18e M.BDR 1131
243 31:29 31:26 Linette Baan AV Rijssen 20e V.Cli 1257
244 31:30 30:44 Grietje Bron Kariboes Goor 21e V.Cli 1201
245 31:30 30:19 Irene Vlutters LAAC Twente 22e V.Cli 1295
246 31:32 30:26 Annemarie Nederlof-Assink Marathon Pim Mulier 23e V.Cli 1252
247 31:33 31:16 Norman Halink Rabobank B 19e M.BDR 1158
248 31:36 30:15 Sandra Kaalverdink Oldenzal 87e V 2485
249 31:37 30:41 Alice Bos Delden 88e V 2487
250 31:37 31:20 Bianca Weernink Rabobank C 14e V.BDR 1164
251 31:37 30:35 Eric Nederlof Marathon Pim Mulier 18e M.Cli 1251
252 31:40 30:53 Bernadet Reekers Saasveld 89e V 2496
253 31:41 30:55 Jeniek Blauw-Elbert Kariboes Goor 24e V.Cli 1209
254 31:43 31:36 Belinda Brandt AWV Delden 25e V.Cli 1299
255 31:43 31:38 Jolande Bellers Enschede 90e V 1098
256 31:45 31:25 Martijn van der Kolk Rabobank D 20e M.BDR 1165
257 31:47 31:02 Dianne Derkink Kariboes Goor 26e V.Cli 1221
258 31:51 31:37 Klaus Marrek Rheine 90e M 1977
259 31:52 30:56 Annet Goossen Borne 91e V 2486
260 32:01 31:15 Erika Wierenga Kariboes Goor 27e V.Cli 1204
261 32:04 31:14 Peggy Rottmann Boekelopers 28e V.Cli 1321
262 32:08 32:02 Janny ter Horst Kariboes Goor 29e V.Cli 1219
263 32:15 31:29 Sabine Freriksen Kariboes Goor 30e V.Cli 1215
264 32:24 31:12 Christine Kosters LAAC Twente 31e V.Cli 1293
265 32:25 31:13 Elles Ketelaar LAAC Twente 32e V.Cli 1291
266 32:26 32:22 Alie Reuvekamp AV Rijssen 33e V.Cli 1256
267 32:29 32:10 Remco Reuzel Rabobank C 21e M.BDR 1162
268 32:31 32:06 Ietje ten Buurn Delden 92e V 1012
269 32:33 32:08 Anny Blokhorst AWV Delden 34e V.Cli 1297
270 32:34 31:55 Ellis Aalbers Oldenzaal 93e V 1079
271 32:37 31:45 Nelleke van Rooijen Boekelopers 35e V.Cli 1319
272 32:38 31:42 Arnold Monnink Boekelopers 19e M.Cli 1318
273 32:45 32:11 Donnie Suszka Enschede 94e V 1073
274 32:46 31:55 Lucienne Kip Keizers c.s. 15e V.BDR 1133
275 32:47 32:39 Irma Gelen Kariboes Goor 36e V.Cli 1207
276 32:48 31:34 Tonny Eulderink LAAC Twente 20e M.Cli 1288
277 32:48 32:41 Maaike Vrielink Kariboes Goor 37e V.Cli 1217
278 32:49 32:30 Anita Scholten De Lutte 95e V 1122
279 32:51 32:24 Helena Richter Rabobank C 16e V.BDR 1160
280 32:55 31:50 Anne-Marie ter Avest Marathon Pim Mulier 38e V.Cli 1247
281 33:03 31:58 Astrid Oude Engberink Marathon Pim Mulier 39e V.Cli 1250
282 33:04 32:03 Jan Wubben Oldenzaal 91e M 1000
283 33:04 32:36 Marjolein Leussink Rabobank B 17e V.BDR 1155
284 33:07 32:45 Erna Leussink LAAC Twente 96e V 1033
285 33:12 32:46 Debora Hemersma AWV Delden 40e V.Cli 1307
286 33:14 32:27 Annemarie Stoop Hengelo Ov 97e V 1123
287 33:23 32:22 De Sousa Oldenzaal 98e V 2432
288 33:23 32:17 Dirk Baykal Lauftreff FC Ottenst 92e M 1067
289 33:24 32:50 Mirjam Rikmanspoel Atletics Nijverdal 41e V.Cli 1274
290 33:25 32:48 Ina Klaassen Atletics Nijverdal 42e V.Cli 1271
291 33:26 32:20 Stephan Witte Lauftreff FC Ottenst 93e M 1066
292 33:27 32:20 Jan Fabels LAAC Twente 94e M 1118
293 33:30 32:45 Linda van Asselt Hengelo Ov 99e V 2407
294 33:40 33:35 Diana Bruinsma Boekelopers 43e V.Cli 1312
295 33:40 33:34 Dorien Haanepen Kariboes Goor 44e V.Cli 1231
296 33:42 32:59 Nicole Schouten Oldenzaal 100e V 1025
297 34:02 33:36 Herman Tiemens Enschede 95e M 2493
298 34:11 32:56 Hetty Klein Snakenborg Kariboes Goor 45e V.Cli 1224
299 34:14 32:55 Anja Brunink Oldenzaal 101e V 1110
300 34:18 33:13 Wahju Riedel Marathon Pim Mulier 46e V.Cli 1246
301 34:22 33:58 Majanka Eijsink AWV Delden 47e V.Cli 1302
302 34:26 33:10 Dorien Oerbekke Harbrinkhoek 102e V 1342
303 34:36 33:32 Laura Meenhuis-Stoeten Marathon Pim Mulier 103e V 1044
304 34:37 33:34 Lotte Hoeven Hengelo Ov 104e V 1075
305 34:37 33:34 Marit Beldhuis Hengelo Ov 105e V 1111
306 34:49 34:46 Krabben Oldenzaal 106e V 2494
307 34:52 33:40 Aloys ter Laak LAAC Twente 21e M.Cli 1294
308 34:53 33:40 Bart Peeters LAAC Twente 96e M 1296
309 35:00 33:57 Chris Paus Loopgroep HE 22e M.Cli 1266
310 35:00 33:56 Joyce Kleine-Beun Loopgroep HE 48e V.Cli 1265
311 35:10 34:43 Mireille Verheul Rabobank A 18e V.BDR 1151
312 35:12 33:58 JosÚ Arkink LAAC Twente 49e V.Cli 1287
313 35:13 34:47 Mirjam Stieber Kariboes Goor 50e V.Cli 1226
314 35:13 34:44 Paula Wennink-Koeners Rabobank D 19e V.BDR 1169
315 35:13 34:20 Tanja Dijkstra Boekelopers 51e V.Cli 1314
316 35:15 34:00 Ellen Smidt Kariboes Goor 52e V.Cli 1212
317 35:16 34:00 Gerry Meengs Kariboes Goor 53e V.Cli 1228
318 35:16 34:30 Evelien Haas Kariboes Goor 107e V 1239
319 35:20 34:36 Anne-Marie Schepers Oldenzaal 108e V 1028
320 35:23 35:09 Chantal Bloemen AWV Delden 54e V.Cli 1301
321 35:29 35:01 Ellen Veger Rabobank A 20e V.BDR 1154
322 35:34 34:19 Angelique Droste Reutum 109e V 2488
323 35:38 34:24 Astrid Wending Kariboes Goor 55e V.Cli 1222
324 35:43 34:29 Ans ter Huurne-Muller LAAC Twente 56e V.Cli 1281
325 35:47 34:42 Susanne Bults Marathon Pim Mulier 57e V.Cli 1253
326 35:51 35:15 Pauline Poort-Gosselt Oldenzaal 110e V 1018
327 35:52 35:00 Wim ter Horst Keizers c.s. 22e M.BDR 1134
328 35:53 35:01 Jannie v/d Ploeg Keizers c.s. 21e V.BDR 1132
329 35:55 35:29 Claudia Ophuis Kariboes Goor 58e V.Cli 1237
330 35:59 34:54 Jolanda de Boer Marathon Pim Mulier 59e V.Cli 1249
331 36:05 34:52 Maureen Pots Kariboes Goor 60e V.Cli 1220
332 36:10 35:01 Manon Krooshoop Kariboes Goor 61e V.Cli 1208
333 36:11 34:57 Marieke Oltwater Kariboes Goor 62e V.Cli 1233
334 36:48 36:34 Irene ten Heggeler AWV Delden 63e V.Cli 1304
335 36:57 35:54 Geertje Peeters LAAC Twente 111e V 1089
336 36:59 35:50 Marian Vaneker Kariboes Goor 64e V.Cli 1223
337 37:00 36:40 Erica Damhuis Menzis B 22e V.BDR 1146
338 37:17 36:28 Annette Weghorst Oldenzaal 112e V 1070
339 37:20 36:55 Ine Meijer AV Rijssen 65e V.Cli 1254
340 37:21 36:09 Marlou Velthuis LAAC Twente 66e V.Cli 1323
341 37:37 36:27 Anita Olde Daalhuis Kariboes Goor 67e V.Cli 1206
342 37:39 36:26 Riky Oltwater-Maat Kariboes Goor 68e V.Cli 1232
343 37:43 36:27 Christel de Jong Kariboes Goor 69e V.Cli 1225
344 37:44 36:30 Jan Haas Kariboes Goor 97e M 1238
345 37:59 37:12 Taharih Poolman LAAC Twente 113e V 2430
346 38:11 36:55 Heleen Hennink Kariboes Goor 70e V.Cli 1227
347 38:18 37:05 Marjan Peters LAAC Twente 71e V.Cli 1282
348 38:40 37:55 Marchien Huisman Groningen 114e V 1108
349 39:01 38:07 Wim de Boer Loopgroep RUN&FUN Tw 98e M 1096
350 39:08 38:34 Inie Vinke-Roerink Enschede 115e V 1084
351 39:38 39:25 Paula Wessels Ootmarsum 116e V 2447
352 40:11 39:00 Juan Vasquez LAAC Twente 23e M.Cli 1290
353 40:25 39:15 Fatma Coban Kariboes Goor 72e V.Cli 1214
354 40:25 39:07 Jos Schnieder Kariboes Goor 99e M 1240
355 40:25 39:13 Frederique Vasquez LAAC Twente 73e V.Cli 1289
356 40:55 39:39 Magreet Bolte Kariboes Goor 74e V.Cli 1229
357 40:55 39:39 Leo Olthuis Kariboes Goor 100e M 1243