Uitslagen Hulsbeekcross 2020

12 km Msen
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Dave Pauelsen TION 42:31
2 Tim Jongman Triathlon 43:55
3 Sven van Munster TION 44:15
4 Ivan Smid Emmen 45:30
5 Denver Bijlsma Eibergen 45:51
6 Harald Derks LAAC Twente 46:34
7 Edwin van der Ham TION 47:17
8 Jord Pereboom Oldenzaal 47:54
9 Bob Kendle Hengelo Ov 49:36
10 Wouter Andringa Enschede 50:16
11 Tim Dielhoff Enschede 51:58
12 Huub Koster Oldenzaal 52:00
13 Frank Meere Hengelo 52:25
14 Marcel Kraesgenberg Denekamp 52:51
15 Bob Kiens Borne 54:05
16 Bas Damink Oldenzaal 54:07
17 Rob Heuvels Denekamp 54:58
18 Jeroen Nijhuis Oldenzaal 55:31
19 Dylan Engelbertink Enschede 55:37
20 Bart Veurink Hardenberg 56:17
21 Maarten Arends Oldenzaal 56:33
22 Huub Mensink Denekamp 57:06
23 Laurens van der Velde Enschede 57:52
24 Ward Nijland Wageningen 1:02:49
25 Sjoerd Lensink Aalten 1:03:17
12 km M40
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Arnold Klieverik LAAC Twente 42:47
2 Mark Saathof LAAC Twente 43:47
3 Michel van der Heide Goor '75 48:21
4 Raymond Zeeman Losser 50:06
5 Ferry Schopman LAAC Twente 52:58
6 John Galgenbeld Enschede 53:11
7 Ronald Snippers Iphitos 54:03
8 Rob Veenhoven Hengelo 54:45
9 Wouter Hagen LAAC Twente 55:18
10 Bob Leuvelink Marathon Pim Mulier 55:27
11 Bernd Mensen Oldenzaal 55:53
12 Rene Kuiper LAAC Twente 59:00
13 Bas Hudepohl Oldenzaal 59:30
14 Raymond Punt Oldenzaal 1:02:03
15 René Verdam Enschede 1:03:31
16 Geert Bakhuis Daarle 1:06:03
17 Bas Busschers Enschede 1:08:27
18 Frank Kamerbeek Enschede 1:10:57
19 Wouter Zurcher Enschede 1:15:17
12 km M50
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Peter Balkenende AV '56 46:46
2 André Oude Elferink Denekamp 48:56
3 Edwin Veenstra TION 49:22
4 Joop Vriend LAAC Twente 49:43
5 Ron Hofte LAAC Twente 50:56
6 Louis Groot Rouwen Oldenzaal 52:21
7 Bart Vos LAAC Twente 53:55
8 René Roelofs LAAC Twente 56:07
9 Erik van der Knaap Uelsen 56:31
10 Robert Brunink LAAC Twente 57:41
11 Paul van der Vegt TION 58:33
12 Wilfried Nijhuis LAAC Twente 58:44
13 Gerrit ter Doest Hengelo 59:05
14 Robert Schulte Haaksbergen 1:01:56
15 Gerard Zwaferink Oldenzaal 1:03:07
16 Han Lansink LAAC Twente 1:07:56
17 Leo van Wijchen Iphitos 1:08:08
18 Peter de Zeeuw Borne 1:09:23
19 Franz Schucker Ahaus 1:12:09
20 Bart Sachse Enschede 1:15:10
12 km M60
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Harry Dijk Enschede 51:46
2 Henk-Jan Baltink AV Haaksbergen 57:11
3 Paul Slot Lonneker 1:01:17
4 Vincent Exterkate AV Haaksbergen 1:02:30
5 Cor Kuiper TION 1:04:21
6 Aert Bakker Enschede 1:06:51
12 km Vsen
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Titia van der Stelt LAAC Twente 54:29
2 Simone van der Stelt Enschede 57:02
3 Nina Oude Bos Oldenzaal 58:03
4 Carlijn Huuskes LAAC Twente 1:01:43
5 Marlies Hemmer LAAC Twente 1:03:26
6 Eline Veen Hengelo Ov 1:16:42
12 km V35
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Sandra Wassink Archeus 52:40
2 Tessa Schurink Enschede 55:11
3 Claudia Hilboldt LAAC Twente 55:29
4 Petra Meinen Archeus 57:53
5 Susan Siemerink LAAC Twente 1:00:16
6 Debby Hoffmann Oldenzaal 1:07:16
7 Chantal de Graaf Enschede 1:08:27
8 Martha Hettema Borne 1:09:23
9 Manon Lansink De Lutte 1:10:01
12 km V50
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Jet Klomp Haaksbergen 1:07:01
2 Anny Vaneker Iphitos 1:08:37
3 Onbekend Ahaus 1:12:27
4 Gerda Koedijk-Paus LAAC Twente 1:16:50
6 km Msen
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Boy Foks AV Haaksbergen 20:15
2 Martijn Oonk LAAC Twente 20:51
3 Connor Kluivers Voshaar Outdoor SEC 20:52
4 Freek Bielevelt Haaksbergen 21:49
5 Tjitse Ozinga Oldenzaal 22:13
6 Mark Vlutters Iphitos 22:27
7 Jasper Haselager Losser 22:54
8 Nico Klein Poelhuis TION 22:59
9 Sebastiaan Horselenberg Hanzesport 23:10
10 Lukas Bos Enschede 24:01
11 Rene Bos LAAC Twente 24:09
12 Thomas Karnebeek 24:11
13 Joram Hoekman LAAC Twente 24:53
14 Remco Smits Marathon Pim Mulier 25:39
15 Mart uit het Broek Iphitos 25:54
16 Jeroen Scholten Enschede 26:34
17 Hans Pijpker Enschede 27:13
18 Wouter van der Waal Enschede 27:26
19 Rick Bakhuis Enschede 27:35
20 Caminde Smit Almelo 27:42
21 Danny Leferink op Reinink Marathon Pim Mulier 27:46
22 Joep Keur Losser 27:49
23 Jesse Olde Riekerink Iphitos 28:07
24 Dennis Wijnberg Enschede 28:10
25 Justin Gemser Hengelo Ov 30:18
26 Joost van der AA Borne 30:21
27 Martin Platenkamp Marathon Pim Mulier 30:23
28 Dieko Vrieling Marathon Pim Mulier 31:00
29 Patrick de Boer Oldenzaal 31:17
30 Lars Degen Oldenzaal 31:57
31 Leon Geerlink Oldenzaal 33:23
32 Rene Bouman Enschede 33:41
33 Robert Olthof Enschede 34:51
34 Joris klein Haarhuis Tubbergen 37:24
35 David Fidder Albergen 38:48
6 km M40
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Jorrit Stokvis Marathon Pim Mulier 22:17
2 Raymond Brunninkhuis Ootmarsum 22:58
3 Guido Gosselink TION 23:07
4 Jan Luttikhedde buurse 23:17
5 Daniele Arseni Enschede 23:27
6 Arjan Eenink Winterswijk 23:48
7 Arjan van de Haar Goor '75 24:56
8 Rolf Schootman ASV 25:10
9 S Smedes Hengelo Ov 25:12
10 Martijn ter Hofte Hengelo 26:27
11 Reinier van der Wal Borne 27:44
12 Frank ten Doeschot Hengelo 29:36
13 Roland Peters Enschede 30:26
14 Daan Peters Enschede 30:26
15 Gerard Bannink ASV 30:51
6 km M50
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Marcel Klamer LAAC Twente 23:41
2 Erik Nijhof Marathon Pim Mulier 25:24
3 Theo Schreurs Winterswijk 25:55
4 Jan Wullink Vasse 26:51
5 John Hagemeier TION 27:44
6 Albert van der Smissen Enschede 28:13
7 Erik Elmers Hengelo 28:16
8 Teeuw Boekelo 28:58
9 Bob van Es TION 29:59
10 Ruud Haarman Weerselo 30:41
11 FG Spinder Eibergen 32:36
12 Hans Fidder Albergen 33:45
13 Chris Zorgdrager Denekamp 35:44
14 Alex Tiehuis Enschede 37:02
6 km M60
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Ronald Runnawatine enschede 26:04
2 Dick Ramerman LAAC Twente 26:49
3 Gert Jan Foks AV Haaksbergen 31:27
4 Theo Weegerink LAAC Twente 31:32
5 Eddy van Essen LAAC Twente 33:49
6 Carel van Leeuwen TION 34:19
7 Hans Klomp LAAC Twente 39:51
8 Gerrit de Klein LAAC Twente 48:10
6 km Vsen
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Gemma Frances TION 24:53
2 Nadinja Schonewille SISU 26:30
3 Ellie van Houten Triathlon 27:22
4 Hasse Keulstra Enschede 27:40
5 Elisabetha Ribera Dalcala Enschede 27:44
6 Anouk Schreurs Archeus 28:09
7 Jolien Ramerman Borne 28:11
8 Emma Trouw Kronos 28:31
9 Iris Bosch Enschede 28:39
10 Iris Wilms Hengelo 28:41
11 Deniece Kirk Hengelo 29:29
12 Annemarie Gosselink TION 31:05
13 Nikee Ruardij Enschede 31:15
14 Rox van der Laan LAAC Twente 31:34
15 Ester Scholten Hengelo Ov 32:25
16 Lieske van der Voort Enschede 32:56
17 Iris Reimerink Enschede 33:36
18 Meike Wensink Weerselo 35:29
19 Kinga Voorhuis Oldenzaal 35:49
20 Linda Weustink Enschede 36:30
21 Mirjam Bos Enschede 36:38
22 Ilse Hesselink Saasveld 37:17
23 Merel Tijhuis Tubbergen 37:24
24 Anouk Kreijenveld Hengelo Ov 37:58
25 Kelly Beverborg Hengelo Ov 38:00
26 Lisa Campos Oldenzaal 42:44
27 Sofie Blokhuis Weerselo 44:40
6 km V35
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Marlin Snuverink-Nijhof Marathon Pim Mulier 26:25
2 Laura Kotte LAAC Twente 26:47
3 Sandra Trouw Marathon Pim Mulier 28:03
4 Margot Damhof-Leushuis Borne 28:17
5 Claudia Bergman GAC Hilversum 28:47
6 Melanie Houmann Doetinchem 28:49
7 Bertine Luttikhedde buurse 30:00
8 Erica Rompelman TION 31:31
9 Gonny Peters TION 32:18
10 Anouk Tragter Geesteren Gld 32:46
11 Kim Kloppenborg Oldenzaal 33:30
12 Aimee Bakhuis Enschede 34:42
13 Jacobijn Boerrigter Oldenzaal 35:28
14 Claudia Keereweer Iphitos 36:22
15 Talitha Huiskes-Faber LAAC Twente 36:24
16 Melinda Peters Enschede 36:36
17 Rienke Boersma TION 36:41
18 Miranda de Boer TION 39:16
19 Susan Westbroek Enschede 39:25
20 Mariska Heuver Rijssen 39:41
21 Jikke van Beek Hengelo Ov 40:23
22 Selina Smedes Marathon Pim Mulier 42:20
23 Jolijn Siekman Enschede 43:32
24 Carmen Malcorps PAC 46:30
6 km V50
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Saskia Bekhuis Vasse 27:46
2 Monique Kropmans LAAC Twente 30:16
3 Rian Hagedoorn 31:58
4 Gera Weber Loopgroep RUN&FUN Twente 35:05
5 Mereke Foks AV Haaksbergen 36:11
6 Marian Wassenburg TION 36:43
7 Jolande Hannink LAAC Twente 36:55
8 Ellen Siemonsma LAAC Twente 36:55
9 Herma Olde Keizer LAAC Twente 37:20
10 Irene Bulter LAAC Twente 37:31
11 Margreet de Hoog TION 39:36
12 Alison Anssems LAAC Twente 40:03
13 Gea Schuurman Denekamp 41:49
6 km Jongens Junioren A
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Bram Klein Poelhuis TION 22:03
2 Niels Haverkate Goor '75 24:09
3 Joep Schmitz AV Haaksbergen 25:04
3 km Meisjes Junioren A
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Marte Kotte Oldenzaal 14:21
2 Tosca Oudshoorn Marathon Pim Mulier 14:27
3 Emmy Tenniglo Oldenzaal 14:38
4 Daphne de Koning Archeus 15:19
3 km Jongens Junioren B
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Florian Kok Oldenzaal 10:22
2 Douwe Bentsink Archeus 10:23
3 Milan Veenstra TION 10:55
4 Luke Hiddink Archeus 10:56
5 Roy Scholte van Mast Goor '75 11:35
6 Steven Luttikhedde Buurse 12:06
3 km Meisjes Junioren B
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Marte Hoitink Marathon Pim Mulier 12:54
2 Janne Nijhof Marathon Pim Mulier 13:08
3 Maren de Koning Winterswijk 14:03
4 Anne Hovenga Archeus 15:37
5 Lena Nijhof Marathon Pim Mulier 16:37
3 km Jongens Junioren C
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Leon Wiedemeijer Marathon Pim Mulier 11:17
2 Lars van Kempen Iphitos 11:31
3 Dani Martens TION 12:01
4 Cars Bennink TION 12:07
5 Marijn Klein Poelhuis TION 12:26
6 Koos Gosemeijer Oldenzaal 14:41
7 Ruben Olde Riekerink Iphitos 15:43
8 Bas Rinket Enschede 16:18
2 km Meisjes Junioren C
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Celine Spinder Marathon Pim Mulier 9:25
2 Iris Wilms Marathon Pim Mulier 9:45
3 Sannah Damhof Marathon Pim Mulier 10:34
4 Meike Vincent Marathon Pim Mulier 10:48
5 Jasmijn Wilms Marathon Pim Mulier 11:15
6 Kirra Smedes Marathon Pim Mulier 11:44
2 km Jongens Junioren D
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Quido Damhof Marathon Pim Mulier 8:40
2 Henrik Boomkamp ASV 9:04
3 Lev Hoffmann Oldenzaal 9:17
4 Joep Scholten Iphitos 9:26
5 Jarno Heijnsdijk AV Haaksbergen 9:27
6 Fabian Bos Iphitos 9:38
7 Sven Kosters Marathon Pim Mulier 9:50
8 Ruben Stuifzand Enschede 9:59
9 Bram van Kempen Iphitos 10:01
10 Sieb Heuvels Denekamp 10:19
11 Maarten de Olde SISU 10:34
2 km Meisjes Junioren D
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Anne Tijink Oldenzaal 9:58
2 Taynah Halink Oldenzaal 10:32
3 Sophia de Leeuw Enschede 11:10
4 Lobke Schmitz AV Haaksbergen 11:12
5 Kim ten Doeschot Hengelo Ov 11:13
6 Lynn de Jonge Hengelo Ov 11:23
1 km Jongens Pupillen A
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Ruben Luttikhedde AV Haaksbergen 4:50
2 Lars Jansen Goor '75 5:10
3 Liam Prinsen Meddo 5:14
4 Tiemen Damhof Marathon Pim Mulier 6:00
5 Lars Galgenbeld Enschede 6:41
1 km Meisjes Pupillen A
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Zoë Meinen Archeus 5:12
2 Laura Kempers Markelo 5:16
3 Esmee Kosters Marathon Pim Mulier 5:52
4 Gwen Wiedemeijer Marathon Pim Mulier 6:04
5 Jetske de Jonge TION 6:19
1 km Jongens Pupillen B
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Tom Spek Enschede 5:29
2 Bartjan Pietersen Archeus 5:40
3 Kamiel Schulte TION 5:46
4 Cas Lauwers Oldenzaal 6:03
5 Thijs Kempers Markelo 6:10
6 Hessel Heuvels Denekamp 6:10
7 Rafi Hoffmann Oldenzaal 6:27
8 Timo Smit TION 6:29
9 Sam Eenink Archeus 7:03
1 km Meisjes Pupillen B
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Suus Eertman De Lutte 6:09
2 Evi ten Doeschot Marathon Pim Mulier 6:13
3 Kris van den Broek Oldenzaal 6:17
4 Lotte van Kempem Iphitos 6:17
5 Julia Spiele Iphitos 6:55
6 Niene Visscher Oldenzaal 7:46
1 km Jongens Pupillen C
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Lennard Kooiker Enschede 5:27
2 Duuk Damveld Marathon Pim Mulier 6:24
3 Siem Schulte TION 6:42
4 Julian Kuipers Iphitos 7:01
5 Mats van den Broek Oldenzaal 7:36
6 Vigo Damveld Oldenzaal 13:01
1 km Meisjes Pupillen C
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Fem van Veen Iphitos 6:18
2 Kim Jansen Goor '75 8:19
3 Nikki van den Broek Oldenzaal 9:00
9 km Mannen
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Mart Nijhuis Marathon Pim Mulier 31:16
2 Sander Roesink Hengelo Ov 38:49
3 Frank Wageman Hengelo Ov 39:06
4 Arno Derksen AVA '70 39:45
5 Kosta Oldenzaal 39:56
6 Tom Kwekkeboom Oldenzaal 40:11
7 Freek Dokter LAAC Twente 40:47
8 Nico Benneker Oldenzaal 41:05
9 Matt Eers Losser 41:19
10 Harold Tijink Oldenzaal 41:27
11 Peter van Roosmalen Enschede 41:47
12 Thijs Westerbeek Oldenzaal 42:25
13 Wouter Oonk Weerselo 43:58
14 Laurens Borghuis Saasveld 44:05
15 Edwin Bijlsma Bruchterveld 45:21
16 Bas Odink Hardenberg 45:22
17 Nico Zeeders Hengelo 45:38
18 Robert Huusken LAAC Twente 45:49
19 Walter Nijhuis Marathon Pim Mulier 45:51
20 Kaj Blokhuis Hengelo 47:36
21 Frank Kamphuis Enschede 48:18
22 Dennis Tolhuis Hengelo Ov 48:20
23 Mike Luttikhuis Oldenzaal 49:29
24 Tom van der Pluijm Losser 50:33
25 Hans Grootenhaar Hengelo 52:50
26 Jan Kroeze Oldenzaal 53:22
9 km Vrouwen
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Imke Woldering Oldenzaal 49:16
2 Linda Mateboer LAAC Twente 49:24
3 Daisy Meekes Enschede 51:25
4 Bernadette Nijenhuis LAAC Twente 52:38
5 Karin Grootenhaar Hengelo 52:53
6 Odile Elshout LAAC Twente 53:10
7 Kjersti Bugge LAAC Twente 53:17
8 Maria Cristina Tolomeo LAAC Twente 53:17
9 Monique Greftenhuis LAAC Twente 56:45
3 km Canicross Mannen
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Henri Bolink Atletics Nijverdal 11:58
2 Bas Reith Hengelo Ov 12:42
3 Wesley Haakman Lutten 14:10
4 Melvin Hamer Enschede 14:11
5 Thijs Reith Hengelo Ov 15:15
6 Rob Reith Hengelo Ov 15:33
7 Bart Boomars LAAC Twente 15:39
3 km Canicross Vrouwen
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Rabea Kühn-van Geldern Gelsenkirchen 10:21
2 Lucie Sönnichsen Gladbeck 11:53
3 Amy BOsch Spurt '88 12:30
4 Rianne Blokhuis Enschede 13:54
5 Ellis Lansink Oldenzaal 14:59
6 Ellen Smit Enschede 16:55
7 Melissa van der Beek Enschede 18:01
8 Karlijn Barends Enschede 20:11
9 Debbie Barends Enschede 20:13
6 km Canicross Mannen
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Ruben Postma Athlos 20:06
2 Marco Bohxem Vechtdallopers 25:29
3 N. Velthuis Oldenzaal 25:39
4 André Bosgraaf en Nala LAAC Twente 26:05
5 Remy van der Beek Enschede 26:15
6 Remco Slot Markelo 27:35
7 Mark Snuverink Oldenzaal 28:05
8 Maarten Christenhusz Oldenzaal 29:08
9 Team Nico en Laik LAAC Twente 29:20
10 Mathieu JaspersFaijer Enschede 32:21
6 km Canicross Vrouwen
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Laura Tuller Enschede 26:16
2 Judith JaspersFaijer Enschede 28:36
3 Lia en Kaya Enschede 29:06
4 Milou Derkman Enschede 31:17
5 Nicole Brands Holten 31:36
6 Veronique Ligtenberg Enschede 34:03
7 Rita Doesburg LAAC Twente 38:05