Hulsbeekcross 2006 - 12 km

Plts Tijd Naam Vereniging/Woonplts Plaats Klasse Tijd/km Startnr
1 43:04 Harald Derks Dionysos 1e M.sen 03:35 100
2 44:18 Andre Oude Elferink Dionysos 2e M.sen 03:41 106
3 44:44 Michiel Snuverink TION 3e M.sen 03:43 104
4 45:40 Melvin van der Voet TION 4e M.sen 03:48 103
5 46:33 Klamer Dionysos 1e M.40 03:52 9
6 49:38 Jan Lammers AV Haaksbergen 2e M.40 04:08 8
7 49:51 Paul de Ruig Loopgroep PK 3e M.40 04:09 5
8 50:14 Ron Hofte LAAC Twente 4e M.40 04:11 1
9 50:40 Jeroen Loskamp Glane 1e M.tr 04:13 54
10 50:46 Paul Meulenbroek LAAC Twente 5e M.40 04:13 3
11 51:05 Erik Nijhof Hengelo 2e M.tr 04:15 69
12 51:28 Damhuis Oldenzaal 3e M.tr 04:17 62
13 51:48 Richard Beldhuis LAAC Twente 6e M.40 04:19 2
14 52:32 Lensen Iphitos 7e M.40 04:22 12
15 52:33 Patrick Ros Hengelo 4e M.tr 04:22 71
16 54:04 Herman Hassing Enschede 5e M.tr 04:30 43
17 54:29 Van Tellegen Enschede 6e M.tr 04:32 61
18 54:43 Wilfried Bats Hengelo 7e M.tr 04:33 47
19 54:55 Hans Oude Ophuis Tubbergen 8e M.tr 04:34 58
20 55:52 Toon Eppink Oldenzaal 9e M.tr 04:39 68
21 56:08 Peter Visser Goor 10e M.tr 04:40 67
22 56:38 Nieuwenhuis Enschede 11e M.tr 04:43 55
23 56:39 Ralph Baart Bad Bentheim 12e M.tr 04:43 56
24 57:00 Rene ter Meer Enschede 13e M.tr 04:45 48
25 58:06 Herman Euverman PEC 1910 8e M.40 04:50 105
26 58:56 Remko Siers Oldenzaal 14e M.tr 04:54 66
27 59:22 Gerry Visser LAAC Twente 1e V.tr 04:56 50
28 59:40 Nico Langeslag LAAC Twente 15e M.tr 04:58 52
29 59:54 Hans Pluimers Nijverdal 16e M.tr 04:59 102
30 1:00:15 Remko Ros MPM 17e M.tr 05:01 11
31 1:00:42 Ewold Veger Oldenzaal 18e M.tr 05:03 60
32 1:01:19 Zwaaneveld Marathon Pim Mulier 9e M.40 05:06 10
33 1:01:39 Lex van Dorp Hengelo 19e M.tr 05:08 45
34 1:02:00 Herman Wennink Enschede 20e M.tr 05:10 46
35 1:02:01 Bertus van Beek Enschede 21e M.tr 05:10 49
36 1:02:53 Tonnie Nordkamp Enschede 22e M.tr 05:14 53
37 1:03:13 Henk Freie LAAC Twente 10e M.40 05:16 7
38 1:03:28 Siemerink Hengelo 23e M.tr 05:17 64
39 1:04:21 Dick Spijker LAAC Twente 11e M.40 05:21 4
40 1:05:16 Wilbert Smolders Enschede 24e M.tr 05:26 44
41 1:08:34 Clemens Theussink LAAC Twente 25e M.tr 05:42 51
42 1:14:20 Grietje Braam Enschede 2e V.tr 06:11 70
43 1:14:21 Tepper PEC 1910 3e V.tr 06:11 65