FBK Dubbele Mijl van Hengelo 2009

Plts Naam Bedrijf/Club/Woonplts Pl. Cat. Bruto tijd Netto tijd
1 Ruud Blikman Atletics Nijverdal 1e M.sen 9:55 9:55
2 Thijs Theunissen MPM Hengelo 2e M.sen 9:57 9:57
3 Casper Koelma MPM Hengelo 3e M.sen 10:01 10:00
4 Eric Borg Marathon Pim Mulier 1e M.40 10:05 10:04
5 Dennis de Vries MPM Hengelo 4e M.sen 10:10 10:09
6 Bert-Jan Haarkamp AV Rijssen 5e M.sen 10:11 10:10
7 Werner Wessels Aeolus Kopmannen 6e M.sen 10:12 10:11
8 Caimin Stevens Aeolus Kopmannen 7e M.sen 10:14 10:13
9 Fred Sluys Atletics Nijverdal 2e M.40 10:16 10:15
10 Jelle Enthoven Aeolus Kopmannen 8e M.sen 10:17 10:15
11 Edwin Veenstra Running Center Ensch 3e M.40 10:18 10:17
12 Niels Mellema Speedy Con Thales 1e M.Tha 10:18 10:16
13 Robert Steinmeijer Running Center Ensch 9e M.sen 10:25 10:24
14 Stefan Paalman Holten 10e M.sen 10:28 10:26
15 Koen Veldhuis Atletics Nijverdal 11e M.sen 10:29 10:28
16 Frank Pol Running Center Ensch 12e M.sen 10:32 10:31
17 Arnold Klieverik Run2Day Hengelo 2 13e M.sen 10:35 10:32
18 Guido van Olffen Mediant GGZ 14e M.sen 10:37 10:36
19 Wouter Doesburg Taketime 15e M.sen 10:40 10:39
20 Gerben Franke Run2Day Hengelo 2 16e M.sen 10:43 10:42
21 Remon van der Aa twvhengelo.com 17e M.sen 10:45 10:43
22 Gerben op den Dries Thales 2e M.Tha 10:45 10:42
23 Guido Gosselink Speedy Con Thales 3e M.Tha 10:46 10:45
24 Rinke Klein Entink Aeolus Geen inspirat 18e M.sen 10:46 10:44
25 Siem Uittenhout FAF running team & s 4e M.Tha 10:48 10:46
26 Ivo Meijer Marathon Pim Mulier 19e M.sen 10:49 10:48
27 Arjan Nieborg PWC 20e M.sen 10:50 10:48
28 Remy van der Beek Haaksbergen 21e M.sen 10:52 10:50
29 Edward Hertsenberg Run2Day Hengelo 2 22e M.sen 10:53 10:51
30 Erik Slomp Aeolus Geen inspirat 23e M.sen 10:54 10:52
31 Rob Spin LAAC Twente 24e M.sen 11:01 10:58
32 Bart Withag Avanti-Wilskracht 25e M.sen 11:05 11:04
33 Tobias van Schaar TION 26e M.sen 11:07 11:03
34 Hilko Doesburg Taketime 4e M.40 11:09 11:07
35 Erik Lentfert LAAC Twente 27e M.sen 11:10 11:06
36 Berend van der Wal Twickel Hengelo 28e M.sen 11:11 11:08
37 Rob Benerink Marathon Pim Mulier 5e M.40 11:16 11:12
38 Remko Siers LAAC Twente 29e M.sen 11:17 11:14
39 Ron Höfte LAAC Twente 6e M.40 11:18 11:15
40 Sven Rumawatine Mediant GGZ 30e M.sen 11:20 11:13
41 Riekus Lensen Iphitos 7e M.40 11:21 11:18
42 Jasper de Jong Aeolus Bittergarnitu 31e M.sen 11:22 11:18
43 Jeroen Loskamp Gemeente Hengelo 1 8e M.40 11:23 11:19
44 Ton Berghout Veluwe 32e M.sen 11:24 11:08
45 Attilio Bottegal Enschede 33e M.sen 11:25 11:23
46 Ben Nijland Saasveld 9e M.40 11:26 11:24
47 Anton ter Elst LAAC Twente 10e M.40 11:27 11:24
48 Reina Visser Aeoladies 1e V.sen 11:29 11:27
49 Arne te Nijenhuis Marathon Pim Mulier 34e M.sen 11:30 11:26
50 Aart Jan Lenstra Hengelo Ov 35e M.sen 11:31 11:28
51 Anne Veltman Aeolus Bittergarnitu 36e M.sen 11:33 11:28
52 Ronald Elferink Marathon Pim Mulier 11e M.40 11:34 11:33
53 Francois Balland De Zeemijlers 5e M.Tha 11:35 11:30
54 Hans Gerritsen LAAC Twente 12e M.40 11:35 11:30
55 Ingrid Prigge Twickel Borne 1e V.40 11:37 11:29
56 Stefan Filart Borne 37e M.sen 11:39 11:36
57 Nynke Beunders Aeoladies 2e V.sen 11:42 11:39
58 Onno van Teijens Aeolus Bittergarnitu 38e M.sen 11:42 11:39
59 Bas Jongejan Atletics Nijverdal 39e M.sen 11:43 11:36
60 Wouter Lintsen Hengelo Ov 40e M.sen 11:43 11:38
61 André Bosgraaf Run2Day Hengelo 1 13e M.40 11:44 11:43
62 Ronald Rumawatine Mediant GGZ 14e M.40 11:44 11:42
63 Tom Hoefnagels Hengelo Ov 41e M.sen 11:45 11:45
64 Johan van der Dennen Aeolus Geen inspirat 42e M.sen 11:47 11:44
65 Joop Vriend LAAC Twente 15e M.40 11:49 11:45
66 Hans Uittenhout FAF running team & s 6e M.Tha 11:52 11:45
67 Marcel van Tellegen LAAC Twente 16e M.40 11:53 11:49
68 Jorn Waanders Hengelo Ov 43e M.sen 11:56 11:47
69 Leo Belshof Gemeente Hengelo 1 17e M.40 11:59 11:55
70 Arne Oplaat Diepenheim 44e M.sen 12:05 12:01
71 Dione Scheuten Aeoladies 3e V.sen 12:05 12:04
72 Thomas Doesburg Taketime 45e M.sen 12:08 12:05
73 Bianca Damme Aeoladies 4e V.sen 12:08 12:07
74 Andre Smink SWB Midden Twente 46e M.sen 12:08 12:06
75 Gert van de Brug De Zeemijlers 7e M.Tha 12:10 12:07
76 Tom Benerink Marathon Pim Mulier 1e M.12 12:10 12:06
77 Daniel Klein-Rot Marathon Pim Mulier 47e M.sen 12:16 12:10
78 Ronald Maatman Nijmegen Atletiek 18e M.40 12:17 12:13
79 Ephrem Kuiper TION 48e M.sen 12:20 12:12
80 Gjalt Gjaltema Run2Day Hengelo 1 19e M.40 12:20 12:17
81 Ivo Schukkink Thales 8e M.Tha 12:23 12:11
82 Thijs Reith Thales 9e M.Tha 12:23 12:11
83 Pam Scholten Iphitos 5e V.sen 12:24 12:22
84 Jorrit Nijland Twickel Borne 49e M.sen 12:25 12:23
85 Tom Vesters LAAC Twente 50e M.sen 12:26 12:05
86 Bob Leuvelink EPM 10e M.Tha 12:28 12:26
87 Bjorn Vrijkorte Thales 11e M.Tha 12:32 12:23
88 Bastiaan Budel Enschede 51e M.sen 12:32 12:27
89 Pim Visscher Kronos 52e M.sen 12:33 12:05
90 Jan Manenschijn Enschede 53e M.sen 12:34 12:22
91 Bryan ter Braack Twickel Hengelo 54e M.sen 12:35 12:00
92 Giovanni Berlanda-Scorza Het Kronos team 55e M.sen 12:35 12:19
93 Carlo Brandhoff Marathon Pim Mulier 56e M.sen 12:37 12:29
94 Paul van der Vegt TION 20e M.40 12:38 12:30
95 Stef Claassen Atletics Nijverdal 57e M.sen 12:38 12:34
96 Jan Pieter de Vries Marathon Pim Mulier 21e M.40 12:38 12:34
97 Jorn Groothuis AV Haaksbergen 2e M.12 12:39 12:36
98 Sjoerd Hermsen Marathon Pim Mulier 3e M.12 12:39 12:37
99 René Hermsen Marathon Pim Mulier 22e M.40 12:40 12:37
100 Frans Oonk Almelo 23e M.40 12:40 12:36
101 Paul van der Tuuk Mediant GGZ 24e M.40 12:44 12:41
102 Robert Aalbers Hengelo Ov 25e M.40 12:45 12:43
103 Kevin Voss Hengelo Ov 58e M.sen 12:48 12:29
104 Bert Nijkamp Almelo 26e M.40 12:48 12:45
105 Peter Tabbers De voORlopers 12e M.Tha 12:49 12:45
106 Sakia Bekhuis LAAC Twente 6e V.sen 12:51 12:47
107 Renee van Hoof EUR Roadrunners 7e V.sen 12:51 12:48
108 Aldrich Schmitz du Moulin LAAC Twente 27e M.40 12:52 12:48
109 Tomvan den Hoven Twickel Hengelo 59e M.sen 12:55 12:34
110 Willem-Jan Tanck Enschede 28e M.40 12:56 12:52
111 Joost Meijers Thales 13e M.Tha 12:57 12:53
112 Stefan van Leeuwen Borne 29e M.40 12:57 12:52
113 Henny van Wezel Marathon Pim Mulier 30e M.40 12:58 12:55
114 Geert Onstenk BIG SMILE 14e M.Tha 12:59 12:52
115 Joris Hermsen Marathon Pim Mulier 60e M.sen 13:00 12:55
116 Gerrald Korenromp BIG SMILE 15e M.Tha 13:01 12:51
117 Henrie Denneboom Marathon Pim Mulier 31e M.40 13:01 12:50
118 Thomas Cramer Hengelo Ov 61e M.sen 13:02 12:51
119 Jeroen Paalman BIG SMILE 16e M.Tha 13:02 12:52
120 Ben Pol Saasveld 32e M.40 13:03 12:54
121 Laura Moelard Thales 1e V.Tha 13:03 13:01
122 Jan Laarhuis De Zeemijlers 17e M.Tha 13:05 12:55
123 Bas van Zalk EPM 18e M.Tha 13:07 13:00
124 Michiel Sanderse Helders Geweld(ig) 19e M.Tha 13:08 13:03
125 Bas Bode Marathon Pim Mulier 62e M.sen 13:09 12:58
126 Mark Schopman twvhengelo.com 63e M.sen 13:10 12:51
127 Ab Reitsma TION 33e M.40 13:10 13:05
128 Gerard de Nooij Thales 20e M.Tha 13:11 12:55
129 Gerrie Grote Punt Thales 21e M.Tha 13:12 13:07
130 Marcel Kloosterman twvhengelo.com 64e M.sen 13:13 12:54
131 Jaap Eektimmerman Thales 22e M.Tha 13:14 13:11
132 Els Watson TION 2e V.40 13:15 13:10
133 Peter Visser Goor 65e M.sen 13:15 13:11
134 Harry Pot LAAC Twente 34e M.40 13:17 12:48
135 Rudie van der Walle Loopgroep De Lutte 35e M.40 13:17 13:06
136 Adele Smits LAAC Twente 3e V.40 13:18 13:11
137 Wietse Roggema Twickel Hengelo 66e M.sen 13:18 12:57
138 Gijs Segerink Thales 23e M.Tha 13:18 13:08
139 Luuk Boulonge De Zeemijlers 24e M.Tha 13:19 13:06
140 Clemens Volker Gemeente Hof van Twe 36e M.40 13:20 12:52
141 René Voorhuis LAAC Twente 37e M.40 13:20 13:10
142 Henrie Kats Enschede 67e M.sen 13:21 13:10
143 Gerry Visser LAAC Twente 4e V.40 13:22 13:13
144 Mathijs Pieper Thales 25e M.Tha 13:22 12:56
145 Robert ter Mors Thales 26e M.Tha 13:22 12:57
146 Pim Geerdink Hengelo Ov 68e M.sen 13:23 12:58
147 Robbert avn der Ham Twickel Hengelo 69e M.sen 13:24 13:03
148 Leon Hagedoorn Thales 27e M.Tha 13:24 13:07
149 Luc Niessen Delden 70e M.sen 13:24 13:10
150 Mark Huisman Thales 28e M.Tha 13:25 13:09
151 Marco Bos Y2Miles 29e M.Tha 13:25 13:07
152 Nico van Putten Goor '75 38e M.40 13:26 13:20
153 Arno Kruders Gemeente Hof van Twe 39e M.40 13:26 13:20
154 Jasper Huzen Thales 30e M.Tha 13:27 13:13
155 Etienne Romy SWB Midden Twente 71e M.sen 13:28 13:20
156 Koen Wiggers Marathon Pim Mulier 4e M.12 13:29 13:26
157 Luuk Schuttert Y2Miles 31e M.Tha 13:30 13:24
158 Bart Wemmenhove Enschede 72e M.sen 13:31 13:18
159 Robert de Beauvesier Wats TION 40e M.40 13:31 13:26
160 Maarten Poortinga Enschede 73e M.sen 13:32 13:25
161 Peter Tibben De Zeemijlers 32e M.Tha 13:33 13:11
162 Harald Wiggers Mediant GGZ 41e M.40 13:34 13:30
163 Martijn Aalders Hengelo Ov 74e M.sen 13:34 13:11
164 Daphne Everhard TION 8e V.sen 13:35 13:32
165 Melcher Groenendijk PWC 75e M.sen 13:35 13:27
166 Ronnie Quaink Thales 33e M.Tha 13:36 13:28
167 Edwin Kemna Hengelo Ov 42e M.40 13:36 13:22
168 Harry Dommerholt Inspired by Running 34e M.Tha 13:38 13:21
169 Miriam van der Velde Hengelo Ov 9e V.sen 13:38 13:19
170 Ruben Schepers Inspired by Running 35e M.Tha 13:38 13:20
171 Rene Niessen Prins Hendrik 43e M.40 13:40 13:26
172 Erik Winkelmann LAAC Twente 44e M.40 13:40 13:31
173 Katia Bertoldi Het Kronos team 10e V.sen 13:40 13:25
174 Bas Heuvelman Electronica Presteer 36e M.Tha 13:41 13:27
175 Norbert Beltman Hengelo Ov 45e M.40 13:42 13:14
176 Daniel Schooneveld van Helders Geweld(ig) 37e M.Tha 13:42 13:37
177 Stijn Maatman Delden 5e M.12 13:44 13:31
178 Matthijs van Stein Callenfe Marathon Pim Mulier 6e M.12 13:45 13:28
179 Rob Bijman Thales 38e M.Tha 13:46 13:25
180 Theo Kosters Goor '75 46e M.40 13:47 13:41
181 Elisabeth Freriksen Gemeente Hof van Twe 5e V.40 13:47 13:45
182 Jitse Jagersma TION 76e M.sen 13:48 13:25
183 Eric Weisink Thales 39e M.Tha 13:49 13:39
184 Gerbrand Hessing Westerhaar-Vriezenv 77e M.sen 13:49 13:22
185 Léon Klunder BIG SMILE 40e M.Tha 13:49 13:39
186 Henk Offenberg Thales 41e M.Tha 13:50 13:32
187 Robert Jannink Thales 42e M.Tha 13:51 13:46
188 Tonnie Molenbroek Thales 43e M.Tha 13:51 13:43
189 Toni Otten Thales 44e M.Tha 13:51 13:44
190 Andre Geerdink Thales 45e M.Tha 13:53 13:41
191 Sjoerd van Steinvoren De Zeemijlers 46e M.Tha 13:53 13:31
192 Nico Timmerman Roy ditkost je krat 47e M.Tha 13:53 13:35
193 Bas van der Schaaf De Zeemijlers 48e M.Tha 13:54 13:38
194 René van Hees BIG SMILE 49e M.Tha 13:55 13:49
195 Ruud ter Huurne LAAC Twente 78e M.sen 13:56 13:35
196 Arnoud Hoeven, van den Y2Miles 50e M.Tha 13:57 13:41
197 Kasper Paalman TwenteBuzzards U16-1 79e M.sen 13:57 13:05
198 Leo van het Bolscher Hengelo Ov 47e M.40 14:00 13:50
199 Marcel Damen Thales 51e M.Tha 14:01 13:44
200 Rink Glazema Inspired by Running 52e M.Tha 14:02 13:39
201 Christine Nijkamp Thales 2e V.Tha 14:03 13:47
202 Gair Pot Oldenzaal 7e M.12 14:03 13:34
203 Gerrit van Tolij Inspired by Running 53e M.Tha 14:04 13:53
204 Nick Mulder Marathon Pim Mulier 80e M.sen 14:04 13:53
205 Bauke van Dijk Inspired by Running 54e M.Tha 14:04 13:50
206 Dick Paalman Marathon Pim Mulier 48e M.40 14:05 13:10
207 Edith Mentink Marathon Pim Mulier 11e V.sen 14:06 13:55
208 Stefan Bos Marathon Pim Mulier 81e M.sen 14:06 14:00
209 Bertil Jansen BIG SMILE 55e M.Tha 14:07 14:01
210 Pavel Ramazanov Marathon Pim Mulier 8e M.12 14:08 13:59
211 Yannick de Wilde TwenteBuzzards U16-1 82e M.sen 14:08 13:15
212 Bert Beltman Thales 56e M.Tha 14:10 14:05
213 Luuk Immerman Twickel Hengelo 83e M.sen 14:10 13:26
214 Jorian Knepper Y2Miles 57e M.Tha 14:10 14:04
215 Cas Hobert Twickel Hengelo 84e M.sen 14:10 13:26
216 Jeroen Brummer V-tel 85e M.sen 14:11 13:28
217 Alan Knigge AKZO 49e M.40 14:11 13:46
218 Kees Smitskamp Het Prefferd Service 58e M.Tha 14:11 13:56
219 Mark Rikmanspoel Electronica Presteer 59e M.Tha 14:11 13:32
220 Tim Kleinsman Hengelo Ov 9e M.12 14:11 13:59
221 Bert-Jan Meengs SWB Midden Twente 50e M.40 14:11 14:01
222 Tonnie Grootelaar EPM 60e M.Tha 14:14 13:06
223 Henri van Duist LAAC Twente 51e M.40 14:14 14:14
224 Wessel Straatman Enschede 86e M.sen 14:14 14:09
225 Guus Bremmers Twickel Hengelo 87e M.sen 14:14 13:32
226 Maaike Geerdink Thales 3e V.Tha 14:15 14:06
227 Tobias Versluis Twickel Hengelo 88e M.sen 14:17 13:38
228 Maarten Schipper Hengelo Ov 89e M.sen 14:17 13:42
229 Thijs Wiggers Marathon Pim Mulier 90e M.sen 14:17 14:11
230 Roel Aalbers De Zeemijlers 61e M.Tha 14:18 13:50
231 Dagmar Kleise Vriezenveen 1e V.12 14:19 14:06
232 Gerald Broen TION 52e M.40 14:19 13:59
233 Reinier Blankenvoort Hengelo Ov 91e M.sen 14:21 13:51
234 Aaldrik de Brock Thales 62e M.Tha 14:21 14:13
235 Aldo Mulder Avanti-Wilskracht 53e M.40 14:21 13:50
236 Petra Visser TION 6e V.40 14:22 14:18
237 Ramon Hilberink Twickel Hengelo 92e M.sen 14:22 13:48
238 Koen Arends Twickel Hengelo 93e M.sen 14:22 13:43
239 Evert Luth Gemeente Hof van Twe 54e M.40 14:23 14:15
240 Daphne Zwiers Hengelo Ov 12e V.sen 14:24 14:14
241 Deborah Wissink Marathon Pim Mulier 13e V.sen 14:24 14:18
242 Lynn Peters Fast&beautifull BEL 4e V.Tha 14:24 14:13
243 Willem Groot Kormelink SWB Midden Twente 55e M.40 14:25 14:15
244 Yves Dubois BIG SMILE 63e M.Tha 14:26 14:11
245 Ton Boulogne De Zeemijlers 64e M.Tha 14:26 14:13
246 Erjan Altena BIG SMILE 65e M.Tha 14:26 14:17
247 Pascal Fisscher Thales 66e M.Tha 14:27 13:53
248 Frits Haselhoff Thales 67e M.Tha 14:27 13:28
249 Hedwig Wiggers Marathon Pim Mulier 7e V.40 14:27 14:14
250 Sander Klaver Marathon Pim Mulier 10e M.12 14:28 14:11
251 Wim Verwoerd Het Prefferd Service 68e M.Tha 14:28 14:19
252 Marco Brand De voORlopers 69e M.Tha 14:28 14:10
253 Martin Arens Thales 70e M.Tha 14:29 14:23
254 Henk de Wilde Thales 71e M.Tha 14:30 14:22
255 Simon Engelberts Enschede 56e M.40 14:30 13:28
256 Jan Tieben Thales 72e M.Tha 14:31 14:10
257 Jörgen de Vries Enschede 94e M.sen 14:31 14:16
258 Mike Steensma Hengelo Ov 95e M.sen 14:31 14:22
259 Rob Mentink Hengelo Ov 57e M.40 14:33 14:27
260 Joep Geltink Hengelo Ov 96e M.sen 14:34 13:43
261 Jacco Vosselman Enschede 97e M.sen 14:35 14:12
262 Mark Leppers Hengelo Ov 98e M.sen 14:35 13:46
263 Christiaan Woltjer AAA 99e M.sen 14:35 13:22
264 Willy Boenink Thales 73e M.Tha 14:37 14:22
265 Frank Peters Hengelo Ov 100e M.sen 14:37 14:20
266 Jos Nijenhuis Inspired by Running 74e M.Tha 14:39 14:13
267 Willem Schoterman Loopgroep PK 58e M.40 14:39 14:28
268 Mathijs Luttikholt Hengelo Ov 101e M.sen 14:40 14:28
269 Sander Heidemans Borne 102e M.sen 14:40 14:04
270 Hedy Pol twvhengelo.com 14e V.sen 14:41 14:21
271 Sjoerd Stegeman Hengelo Ov 103e M.sen 14:41 14:02
272 Peter Nijhuis Twickel Hengelo 104e M.sen 14:42 14:20
273 Carina Slingerland AV Haaksbergen 15e V.sen 14:42 14:36
274 Laurien te Nijenhuis Marathon Pim Mulier 2e V.12 14:43 14:28
275 Jasper Lammerink Twickel Hengelo 105e M.sen 14:43 14:05
276 Britt Peters Fast&beautifull BEL 5e V.Tha 14:43 14:36
277 Jeroen Otten SWB Midden Twente 59e M.40 14:43 14:29
278 Wouter Winkelhorst AV Haaksbergen 106e M.sen 14:43 13:50
279 Erik van Kimmenaede Het Prefferd Service 75e M.Tha 14:43 14:14
280 Menno Bouma Thales 76e M.Tha 14:43 13:23
281 Mathijn Panjer Enschede 107e M.sen 14:45 14:22
282 Robert-Jan Doll Roy ditkost je krat 77e M.Tha 14:46 14:28
283 Ben Sibon LAAC Twente 60e M.40 14:46 14:38
284 Frank Koudijs Het Prefferd Service 78e M.Tha 14:46 14:35
285 Thomas Ladrak Thales 79e M.Tha 14:46 14:11
286 Rik Beltman Twickel Hengelo 108e M.sen 14:46 14:04
287 Sandra Oplaat Gemeente Hof van Twe 16e V.sen 14:47 14:23
288 Gerrit Lijkendijk Hoogeveen 61e M.40 14:47 14:30
289 Nick Reith Hengelo Ov 11e M.12 14:47 14:21
290 Dirk Jan Scholtens Thales 80e M.Tha 14:47 14:19
291 Mark ter Weele Twickel Hengelo 109e M.sen 14:48 14:09
292 Jan Scholten Twickel Borne 110e M.sen 14:48 14:06
293 Joost Wennink Twickel Hengelo 111e M.sen 14:48 14:09
294 Marvin Klunder BIG SMILE 81e M.Tha 14:48 14:37
295 Rutger Batenburg Borne 112e M.sen 14:49 14:14
296 Hans Grootenhaar Hengelo Ov 62e M.40 14:50 14:43
297 Jan Tibben Thales 82e M.Tha 14:50 14:19
298 Kasper Weusten AKZO 113e M.sen 14:51 13:32
299 Rob Reith Thales 83e M.Tha 14:51 14:25
300 Bert Rietman Thales 84e M.Tha 14:51 14:46
301 Jos Wennink Y2Miles 85e M.Tha 14:52 14:17
302 Herre Uittenhout FAF running team & s 86e M.Tha 14:52 13:56
303 Joris Roeling TwenteBuzzards U16-3 114e M.sen 14:53 14:00
304 Hans Schurer BIG SMILE 87e M.Tha 14:54 14:48
305 Bart Hofenk AKZO 115e M.sen 14:54 13:39
306 Thomas Winkelman V-tel 116e M.sen 14:54 14:11
307 Mart Deterd Twickel Hengelo 117e M.sen 14:54 14:14
308 Stan Broen Enschede 12e M.12 14:54 14:34
309 Dieter Korthals Thales 88e M.Tha 14:55 14:16
310 Theo van Diepen Thales 89e M.Tha 14:55 14:46
311 Chris Everhardus Helders Geweld(ig) 90e M.Tha 14:57 14:49
312 Carolien Lubbers-Bouhuis Marathon Pim Mulier 17e V.sen 14:58 14:40
313 Rob ter Hennepe Hengelo Ov 63e M.40 14:59 14:54
314 Jarno Franken Volmerink Thales 91e M.Tha 15:00 14:32
315 Joost Wigbold Electronica Presteer 92e M.Tha 15:00 13:52
316 Chantal Oude Lenferink Hengelo Ov 18e V.sen 15:01 14:54
317 Ronnie Willems Thales 93e M.Tha 15:01 14:55
318 Nico De Bruijn Thales 94e M.Tha 15:02 14:33
319 Sandra Trouw Y2Miles 6e V.Tha 15:02 14:49
320 Jelmer Canrinus Het Kronos team 118e M.sen 15:02 14:34
321 Hans Reekers Saasveld 64e M.40 15:02 14:27
322 Semih Karadag Loopgroep RUN&FUN Tw 65e M.40 15:03 14:43
323 Frank Otten Thales 95e M.Tha 15:03 14:37
324 Jeroen Kolk Y2Miles 96e M.Tha 15:04 14:52
325 Gertjan Beens Dutch Runners Gold 66e M.40 15:04 13:55
326 Simon Budak Twickel Hengelo 119e M.sen 15:04 14:22
327 Tim Schwarte Twickel Hengelo 120e M.sen 15:05 14:26
328 Patrick ten Voorde Twickel Borne 121e M.sen 15:05 14:23
329 Marc Pijnenborg AKZO 1 122e M.sen 15:06 13:59
330 Jelmer Raanhuis Twickel Hengelo 123e M.sen 15:06 14:24
331 Koen ter Hofstede Het Prefferd Service 97e M.Tha 15:07 14:26
332 Johan Schabbink LAAC Twente 124e M.sen 15:07 14:32
333 Mart Arkink Twickel Hengelo 125e M.sen 15:07 14:45
334 Paul Werter Loopgroep RUN&FUN Tw 67e M.40 15:09 14:49
335 Lynette Masmeijer Thales 7e V.Tha 15:09 14:38
336 Rogier Esselink AKZO 1 68e M.40 15:11 14:29
337 Robert Janssen Thales 98e M.Tha 15:11 14:52
338 Jeroen Leonards Thales 99e M.Tha 15:12 14:46
339 Michel Vonder Bentelo 126e M.sen 15:13 14:52
340 Rick Penninkhof Delden 13e M.12 15:13 14:51
341 Marc Maathuis Enschede 127e M.sen 15:13 14:08
342 Kirsten de Zeeuw Marathon Pim Mulier 3e V.12 15:13 14:43
343 Andre Brueker AKZO 69e M.40 15:14 14:22
344 Daan Wind Twickel Hengelo 128e M.sen 15:15 14:28
345 Edwin Kolkman Thales 100e M.Tha 15:15 14:20
346 Henk Groot Roessink Marathon Pim Mulier 70e M.40 15:16 13:58
347 Thijs Esselink Winterswijk Meddo 14e M.12 15:17 14:36
348 Wout Klok Goor 71e M.40 15:17 14:28
349 Jack Penninkhof Delden 72e M.40 15:17 14:55
350 Anouk Sanders Twickel Borne 19e V.sen 15:17 14:34
351 Thom Wes Twickel Hengelo 129e M.sen 15:17 14:38
352 Marcel Roesthuis Thales 101e M.Tha 15:18 15:11
353 Gerard Brughuis BIG SMILE 102e M.Tha 15:19 15:02
354 Kees Lieverse Twickel Hengelo 130e M.sen 15:21 14:37
355 Nick Tinsel Thales 103e M.Tha 15:21 15:10
356 Jerome Brunink Marathon Pim Mulier 15e M.12 15:21 14:50
357 Wiko van 't Oever Twickel Hengelo 131e M.sen 15:21 14:39
358 Simone Soomers LAAC Twente 20e V.sen 15:22 14:57
359 Casper Roncken Twickel Hengelo 132e M.sen 15:22 14:43
360 Albert Wildenberg Y2Miles 104e M.Tha 15:22 14:53
361 Ermias 't Hooft Marathon Pim Mulier 16e M.12 15:22 14:52
362 Gerrit Jan Lamberts De Zeemijlers 105e M.Tha 15:23 14:51
363 Jeffrey Kruidbos Twickel Borne 133e M.sen 15:24 15:00
364 Julius Dijkhuis Goor 134e M.sen 15:24 15:00
365 Daniel Foley Twickel Hengelo 21e V.sen 15:25 14:48
366 Maarten Droogendijk Enschede 135e M.sen 15:25 14:33
367 Marion van Zutphen Inspired by Running 8e V.Tha 15:25 15:11
368 Wouter van Neck Twickel Hengelo 136e M.sen 15:27 14:48
369 Manuel Cossu Enschede 73e M.40 15:27 15:20
370 Post Harry Hengelo Ov 74e M.40 15:27 14:44
371 Krouwel Hengelo Ov 8e V.40 15:28 15:22
372 Gerrit Wissink Inspired by Running 106e M.Tha 15:28 15:14
373 Gianluca Cossu Enschede 17e M.12 15:28 15:23
374 Laurens Wolterink Thales 107e M.Tha 15:28 15:09
375 Raymond van Stein Callenf Hengelo Ov 75e M.40 15:28 15:19
376 Wim Schuttert Y2Miles 108e M.Tha 15:29 15:09
377 Roberto Verleun Hengelo Ov 137e M.sen 15:29 14:32
378 Bernice Brunink Hengelo Ov 22e V.sen 15:31 15:01
379 Marc Gebbink Loopgroep RUN&FUN Tw 76e M.40 15:31 15:22
380 Bas Olbertz Inspired by Running 109e M.Tha 15:31 15:18
381 Lisanne Wiggers Marathon Pim Mulier 4e V.12 15:32 15:19
382 Ufuk Yalcin Thales 110e M.Tha 15:33 15:11
383 Hans van Deursen G-voetbal Achilles 1 138e M.sen 15:33 14:34
384 Sarah Bosch LAAC Twente 23e V.sen 15:34 15:09
385 Maaike Zwiers Hengelo Ov 24e V.sen 15:34 15:18
386 Arja Mentink Marathon Pim Mulier 5e V.12 15:35 15:04
387 Eric Swinkels Twickel Hengelo 139e M.sen 15:35 14:39
388 M. Zwarteveen Hengelo 140e M.sen 15:35 15:20
389 Harald Mulder Hengelo Ov 77e M.40 15:36 14:50
390 Vince Breed Twickel Hengelo 141e M.sen 15:36 14:49
391 Karlijn Ganzeboom Twickel Hengelo 25e V.sen 15:36 15:12
392 Mark de oning Twickel Hengelo 142e M.sen 15:37 14:50
393 Imke Wieffer Twickel Hengelo 26e V.sen 15:37 15:14
394 Sander Veger TION 18e M.12 15:37 15:31
395 Arjan Bos Thales 111e M.Tha 15:38 15:13
396 Elske Barkman TION 9e V.40 15:38 15:31
397 Wim van Zon Thales 112e M.Tha 15:38 15:15
398 Dennis Tolhuis Hengelo Ov 143e M.sen 15:39 15:29
399 John Gunn Almelo 78e M.40 15:40 15:02
400 Ton Disselhorst Thales 79e M.40 15:40 14:44
401 Albregt Menheere Thales 113e M.Tha 15:41 15:07
402 Hans Breuker Hengelo 80e M.40 15:41 15:07
403 Bonne Hijlkema Thales 114e M.Tha 15:42 14:47
404 Geert de Haan AKZO 81e M.40 15:43 14:29
405 Henk Pril EPM 115e M.Tha 15:45 15:30
406 Floris Wolff Twickel Hengelo 144e M.sen 15:45 14:56
407 Erik Temmink AKZO 82e M.40 15:46 14:35
408 Twan Mennink Enschede 145e M.sen 15:46 15:24
409 Hidde Makaske TION 146e M.sen 15:47 15:18
410 Herbert Veger Loopgroep De Lutte 83e M.40 15:48 15:36
411 Janneke Hesselink Enschede 10e V.40 15:48 15:48
412 Peter Bakker AKZO 84e M.40 15:49 14:37
413 Harrie Emmens LAAC Twente 85e M.40 15:49 15:19
414 N. Hamer Hengelo 147e M.sen 15:50 14:58
415 Paul Collet AKZO 1 86e M.40 15:51 14:44
416 Franck Maarse Thales 116e M.Tha 15:51 15:22
417 Elody Bijen Deurningen 27e V.sen 15:51 15:39
418 Elko Levinga Loop je gezond 4 87e M.40 15:52 15:32
419 Joop Aanstoot V-tel 88e M.40 15:53 15:11
420 Robert Bouma AKZO 148e M.sen 15:53 14:38
421 Monique van Os Borne 11e V.40 15:53 15:40
422 Susanne Harperink Marathon Pim Mulier 28e V.sen 15:54 15:35
423 Erik Euverman AKZO 89e M.40 15:56 14:43
424 Jaco de Jong SWB Midden Twente 149e M.sen 15:57 15:43
425 Kylie Knepper Hengelo Ov 29e V.sen 15:57 15:51
426 Jaap Brugge SWB Midden Twente 150e M.sen 15:58 14:52
427 Henk Dijkhuis Goor 90e M.40 15:59 15:33
428 Ben Kok Kampen 151e M.sen 15:59 15:40
429 Hans Pieper Thales 117e M.Tha 16:00 15:35
430 Jan Polhuis Speedy Con Thales 118e M.Tha 16:00 15:44
431 Ton van Nieuwenhuijzen De Zeemijlers 119e M.Tha 16:01 15:36
432 Linda Reuvekamp Loopgroep RUN&FUN Tw 12e V.40 16:02 15:31
433 Jesse Mulder Hengelo Ov 19e M.12 16:02 15:34
434 Demi Mulder Marathon Pim Mulier 6e V.12 16:02 15:34
435 Tom den Ouden Hengelo Ov 152e M.sen 16:03 15:12
436 Frans Nije Bijvank Gemeente Hof van Twe 91e M.40 16:03 15:39
437 Dennis Boersma BIG SMILE 120e M.Tha 16:04 15:03
438 Martijn Kromhout van der Me Thales 121e M.Tha 16:05 15:56
439 Ellen van der Sloot Hengelo Ov 13e V.40 16:05 15:33
440 Enno Oosterhuis Marathon Pim Mulier 92e M.40 16:06 15:47
441 Richard Kamphuis V-tel 93e M.40 16:06 15:23
442 Louis Snijders De snijbonen 94e M.40 16:07 14:59
443 Joris Nieuwkamp Twickel Borne 153e M.sen 16:07 15:26
444 Bert Otten SWB Midden Twente 95e M.40 16:07 15:01
445 Katharina Lohner Enschede 30e V.sen 16:07 15:54
446 Ferenc Schopbarteld BIG SMILE 122e M.Tha 16:08 15:58
447 Haojun Zhang Twickel Hengelo 154e M.sen 16:08 15:27
448 Ruben Jansink Marathon Pim Mulier 20e M.12 16:08 15:35
449 Harrie Essing Hengelo Ov 96e M.40 16:09 15:26
450 Kristian Makkinga Y2Miles 123e M.Tha 16:09 15:53
451 Peter Bos Hengelo Ov 97e M.40 16:10 15:12
452 Tijs Besselink Thales 124e M.Tha 16:10 15:11
453 Casper van der Sloot Hengelo Ov 21e M.12 16:10 15:39
454 Jeroen van de Zande TwenteBuzzards U16-1 155e M.sen 16:10 15:12
455 Aimée Pisano Deurningen 31e V.sen 16:11 15:58
456 Jan van de Wijdeven De Zeemijlers 125e M.Tha 16:12 15:26
457 Ronald van Wezel LAAC Twente 156e M.sen 16:12 15:41
458 Kevin Bruggink Thales 126e M.Tha 16:12 15:31
459 Peter Ikink Electronica Presteer 127e M.Tha 16:14 15:58
460 Henk van Oostenbrugge Electronica Presteer 128e M.Tha 16:14 16:00
461 Wouter-Jan van der Wurff Het Prefferd Service 129e M.Tha 16:15 16:06
462 Ruben Plas, van de Thales 130e M.Tha 16:16 16:04
463 Erik Vos Hengelo Ov 98e M.40 16:16 15:25
464 Marcel Jansink Hengelo Ov 99e M.40 16:17 15:44
465 Hester Schilp Marathon Pim Mulier 32e V.sen 16:17 16:04
466 Jan Wennink Y2Miles 131e M.Tha 16:18 15:44
467 Gonnie de Koning Hengelo Ov 33e V.sen 16:18 15:48
468 Djieuwke Rosink Loopgroep RUN&FUN Tw 34e V.sen 16:18 15:48
469 Jordi Beckmann G-voetbal Achilles 1 157e M.sen 16:19 15:20
470 Mathijs Schoolkate TwenteBuzzards U16-2 158e M.sen 16:20 15:21
471 Robert in den Nieuwenkamp Thales 132e M.Tha 16:21 15:28
472 Jaap Hos AKZO 100e M.40 16:23 15:11
473 Jan Wilpshaar Thales 133e M.Tha 16:24 15:56
474 Rick ter Brake Weerselo 159e M.sen 16:24 15:48
475 Louis Ernst Gemeente Hof van Twe 101e M.40 16:25 16:18
476 Thomas Kokkelkolen Twickel Borne 160e M.sen 16:25 16:01
477 Daan Nijenhuis Twickel Borne 161e M.sen 16:27 16:06
478 Nick Dood Twickel Borne 162e M.sen 16:28 15:46
479 Joop Piet Thales 134e M.Tha 16:28 16:00
480 Matthieu Raeven Hengelo 102e M.40 16:29 15:21
481 Rita Doesburg Taketime 14e V.40 16:29 15:56
482 Jan ter Haar Borne 103e M.40 16:29 15:20
483 Birgit van Dijk Inspired by Running 9e V.Tha 16:31 16:11
484 Esther Bouwman LAAC Twente 35e V.sen 16:31 15:57
485 Patrick Ferlaino Hengelo 163e M.sen 16:32 16:18
486 Paul Kok Hengelo Ov 164e M.sen 16:32 15:44
487 Kim Hoogers Thales 10e V.Tha 16:33 16:24
488 Edward Bakker Loop je gezond 1 104e M.40 16:33 16:17
489 Kaitoh Gbekie TION 165e M.sen 16:33 16:04
490 Charlotte Huitink Twickel Hengelo 36e V.sen 16:33 16:10
491 Tanja Aanstoot V-tel 15e V.40 16:34 15:53
492 Milou van der Schaaf De Zeemijlers 11e V.Tha 16:35 16:15
493 Ton Konijn Marathon Pim Mulier 105e M.40 16:37 15:40
494 Christa Mentink Hengelo Ov 37e V.sen 16:38 16:18
495 Andre Wijnhoven AKZO 1 106e M.40 16:39 15:24
496 Maaike Ebbekink LAAC Twente 38e V.sen 16:40 16:04
497 Peter van der Linden Thales 135e M.Tha 16:40 16:09
498 Marinus den Hartogh AKZO 166e M.sen 16:42 15:36
499 Egbert Schasfoort AKZO 1 107e M.40 16:42 15:28
500 Jan. Mentink. Thales 136e M.Tha 16:42 16:25
501 Ivo Schukkink Thales 137e M.Tha 16:43 15:51
502 Nathalie Rooms Marathon Pim Mulier 39e V.sen 16:45 16:14
503 Henk Sjoerd Los Thales 138e M.Tha 16:46 15:52
504 Gijs Hesselink Twickel Borne 167e M.sen 16:48 16:05
505 Jorien Somhorst Twickel Borne 40e V.sen 16:48 16:04
506 Max Oude Luttikhuis TwenteBuzzards U16-2 168e M.sen 16:48 15:46
507 Wesdi Ferhani TwenteBuzzards U16-1 169e M.sen 16:48 15:48
508 Celine van der Sloot Hengelo Ov 7e V.12 16:50 16:20
509 Bo Krouwel Hengelo Ov 41e V.sen 16:51 16:20
510 Jeroen Haafkes Thales 139e M.Tha 16:53 16:02
511 Annemieke Knol Gemeente Hengelo 2 16e V.40 16:54 15:56
512 Lars Brugman Hengelo Ov 170e M.sen 16:54 16:12
513 Remko van den Barselaar G-voetbal Achilles 1 171e M.sen 16:54 15:55
514 Kirsten Greven Marathon Pim Mulier 42e V.sen 16:54 16:21
515 Coen Kraaijenvanger Thales 140e M.Tha 16:55 15:34
516 Arthur Peters Thales 141e M.Tha 16:55 16:48
517 Nicole Bolijn Twickel Hengelo 43e V.sen 16:56 16:19
518 Dick Spijker LAAC Twente 108e M.40 16:56 15:50
519 Dennis Meenhuijs Twickel Hengelo 172e M.sen 16:58 16:11
520 Maureen Brugman Twickel Hengelo 44e V.sen 16:59 16:22
521 Anne Schuppers Twickel Hengelo 45e V.sen 16:59 16:35
522 Peter Jansen Hengelo Ov 109e M.40 17:00 16:28
523 Karina Bakker Y2Miles 12e V.Tha 17:00 16:47
524 Martin Beusekamp Hengelo Ov 110e M.40 17:01 15:32
525 Susan Varenbrink Helders Geweld(ig) 13e V.Tha 17:01 16:52
526 Sjoerd Brandsma Helders Geweld(ig) 142e M.Tha 17:01 16:54
527 Fon Bongaerts Hengelo Ov 173e M.sen 17:01 16:23
528 Edwin Kippers Hengelo Ov 111e M.40 17:01 16:24
529 Mark Pastoor Hengelo Ov 112e M.40 17:02 16:15
530 Herman Giessen van der Helders Geweld(ig) 143e M.Tha 17:02 16:54
531 Jeffrey Prinsen Thales 144e M.Tha 17:02 16:36
532 Monique Lentelink Thales 14e V.Tha 17:03 16:55
533 Roy Nijenkamp Borne 174e M.sen 17:03 16:30
534 Harry Dannenberg Het Prefferd Service 145e M.Tha 17:04 16:34
535 Robert Monninkhoff SWB Midden Twente 175e M.sen 17:04 15:57
536 Rik Sanders Dutch Runners Gold 113e M.40 17:06 16:31
537 Sabine van den Bulk LAAC Twente 46e V.sen 17:06 16:24
538 Marja Bakker Loop je gezond 1 17e V.40 17:06 16:50
539 Anneke Aarten-Heukels Hengelo Ov 18e V.40 17:06 16:18
540 Eric Huisman AKZO 176e M.sen 17:06 15:53
541 Demian Hiemstra Hengelo Ov 177e M.sen 17:07 15:42
542 Lichelle Scholing Marathon Pim Mulier 8e V.12 17:07 16:35
543 Krouwel Hengelo Ov 114e M.40 17:07 17:01
544 Henk Borrink Hengelo Ov 178e M.sen 17:07 16:16
545 Jeroen Koerselman Hengelo Ov 179e M.sen 17:07 16:17
546 Lucas van der Sloot Marathon Pim Mulier 22e M.12 17:09 16:37
547 Bastiaan Scholing Marathon Pim Mulier 23e M.12 17:09 16:37
548 Michel Visser G-voetbal Achilles 1 180e M.sen 17:10 16:10
549 Coen ter Beke G-voetbal Achilles 1 181e M.sen 17:10 16:10
550 Kirstie Reinders Electronica Presteer 15e V.Tha 17:10 16:48
551 Victor Meijer Borne 24e M.12 17:12 16:33
552 Lisa Harms Borne 47e V.sen 17:12 16:02
553 Manon Polderman Twickel Borne 48e V.sen 17:13 16:51
554 Hannah Bakx Twickel Hengelo 49e V.sen 17:14 16:50
555 Lotte van Wezel Marathon Pim Mulier 19e V.40 17:15 17:01
556 Indy Tinsel Thales 146e M.Tha 17:16 17:05
557 Albert Hoeben LAAC Twente 115e M.40 17:17 16:42
558 Stephan Dijkhuizen Wij zijn niet zo sne 182e M.sen 17:17 16:00
559 Johan Schutte Thales 147e M.Tha 17:17 16:25
560 Bibi Timmerman Twickel Hengelo 50e V.sen 17:17 16:54
561 Leon Schuttert Y2Miles 148e M.Tha 17:18 16:51
562 Marie-Louise van Diepen Thales 16e V.Tha 17:20 17:09
563 Gert Hendriks Thales 149e M.Tha 17:20 16:13
564 Ruben Bruggink Thales 150e M.Tha 17:23 16:42
565 Jan Haas Thales 151e M.Tha 17:24 17:00
566 Niek Scholte in't Hoff Thales 152e M.Tha 17:25 16:59
567 Lars Nijhuis Twickel Borne 183e M.sen 17:25 16:44
568 Peter Bleiji Inspired by Running 153e M.Tha 17:25 17:09
569 Kasper ten Thije Twickel Borne 184e M.sen 17:27 16:44
570 David Hoogenraad Thales 154e M.Tha 17:27 16:25
571 Irma Koopman Marathon Pim Mulier 20e V.40 17:29 17:11
572 Mina Jahandad Thales 17e V.Tha 17:29 16:56
573 Marenka Klunder BIG SMILE 18e V.Tha 17:30 17:16
574 Erwin Nijhof Thales 155e M.Tha 17:30 17:10
575 Marian Pluygers Marathon Pim Mulier 21e V.40 17:30 17:20
576 Marieke Kleinsman Twickel Borne 51e V.sen 17:30 17:07
577 Rick Slootweg Twickel Hengelo 185e M.sen 17:30 16:49
578 Jeroen i/d Nieuwenkamp Electronica Presteer 156e M.Tha 17:31 16:37
579 Nina Kelder Twickel Hengelo 52e V.sen 17:32 16:56
580 Mirthe Kroeze Twickel Hengelo 53e V.sen 17:33 16:56
581 Marc Tibben De Zeemijlers 157e M.Tha 17:33 17:02
582 Karel Nolsen LAAC Twente 116e M.40 17:34 17:00
583 Ellen Kemerink LAAC Twente 22e V.40 17:34 17:00
584 Van Oene Marathon Pim Mulier 186e M.sen 17:34 16:47
585 Anouk Benerink Marathon Pim Mulier 9e V.12 17:34 17:02
586 Christianne Visser SISU 54e V.sen 17:35 16:47
587 Saskia Beltman Twickel Hengelo 55e V.sen 17:35 17:11
588 Sanneke Snuverink Zwolle 56e V.sen 17:36 17:09
589 Emma Botter Borne 57e V.sen 17:36 16:26
590 Hedwig ter Brake Weerselo 23e V.40 17:37 17:01
591 Dillen van der Aa Thales 158e M.Tha 17:38 17:11
592 Erik Scholte in't Hoff Thales 159e M.Tha 17:39 17:15
593 Anita Beltman Borne 24e V.40 17:40 17:02
594 Remco Moelard Thales 160e M.Tha 17:41 17:38
595 Martijn Snijders De snijbonen 117e M.40 17:42 16:33
596 Nanda Kokkeler Hengelo Ov 58e V.sen 17:44 16:40
597 Patrick Scholing Hengelo Ov 118e M.40 17:44 17:11
598 Hennie van der Aa Thales 161e M.Tha 17:44 17:17
599 Peter Makaske Enschede 119e M.40 17:45 16:50
600 Sheranie Voorstok Twickel Borne 59e V.sen 17:45 16:55
601 Paula da Costa Hengelo Ov 60e V.sen 17:46 17:42
602 Elwin Keizers Hengelo Ov 187e M.sen 17:46 16:46
603 Herbert Capelle Hengelo Ov 120e M.40 17:46 17:05
604 Bas ter Beek Twickel Hengelo 188e M.sen 17:48 17:08
605 Sanne Ros Twickel Hengelo 61e V.sen 17:48 16:51
606 Lisa Wiegink PWC 62e V.sen 17:48 16:44
607 Boerrigter Bert PWC 189e M.sen 17:48 16:45
608 Marleen Bos Hengelo Ov 10e V.12 17:49 16:51
609 Denny van Tolij Inspired by Running 162e M.Tha 17:51 17:39
610 Ruden Bosch SWB Midden Twente 190e M.sen 17:51 16:43
611 Wopke Kok Marathon Pim Mulier 25e M.12 17:52 17:20
612 Marlien Nijenhuis Inspired by Running 19e V.Tha 17:52 17:26
613 Hans Leusenkamp Hengelo Ov 121e M.40 17:53 17:07
614 Anouk Dalhoeven Oldenzaal 63e V.sen 17:53 16:48
615 Carlos Pineda Y2Miles 163e M.Tha 17:56 16:36
616 Johan Mendoza Y2Miles 164e M.Tha 17:56 16:36
617 Rutger Bosch Rubje 26e M.12 17:56 16:50
618 Jan Nooteboom BIG SMILE 165e M.Tha 17:57 16:57
619 Bé Meerman Rubje 122e M.40 17:57 16:50
620 Thea Kok Marathon Pim Mulier 25e V.40 17:59 17:28
621 Amel Wolterink Thales 20e V.Tha 17:59 17:40
622 Joren Veltman Hengelo Ov 191e M.sen 18:00 16:57
623 Hans Everink Thales 166e M.Tha 18:00 17:08
624 Nelson Miranda Thales 167e M.Tha 18:01 17:09
625 Peter in het Veld G-voetbal Achilles 1 123e M.40 18:02 17:02
626 Henk Zuidberg BIG SMILE 168e M.Tha 18:02 17:01
627 Tara Leferink Thales 21e V.Tha 18:03 17:26
628 Paulien Leferink Thales 22e V.Tha 18:04 17:27
629 Marloes Kuipers-Snijders De snijbonen 64e V.sen 18:05 16:57
630 Els Kleinherenbrink Loopgroep RUN&FUN Tw 65e V.sen 18:05 16:57
631 Maartje Faber Loopgroep RUN&FUN Tw 66e V.sen 18:05 16:58
632 Louise ter Huurne BIG SMILE 23e V.Tha 18:06 17:11
633 Karen Koopman Twickel Borne 67e V.sen 18:07 17:21
634 Lizan Exterkate Twickel Hengelo 68e V.sen 18:07 17:23
635 Jan Marsman Thales 169e M.Tha 18:07 17:15
636 Maike Zijlstra Enschede 69e V.sen 18:08 17:20
637 Anneke Sleper Thales 24e V.Tha 18:08 17:10
638 Jeroen ter Hart Hengelo Ov 192e M.sen 18:08 16:37
639 Bernard Weeink Hengelo Ov 124e M.40 18:09 17:31
640 Edwin Mulder Loopgroep RUN&FUN Tw 125e M.40 18:10 17:39
641 Marlies Borrink Marathon Pim Mulier 11e V.12 18:12 17:21
642 Eline Vlierman Twickel Borne 70e V.sen 18:13 17:28
643 Nicole Lucassen Twickel Hengelo 71e V.sen 18:13 17:26
644 Lisan Groot Ulen Twickel Hengelo 72e V.sen 18:14 17:38
645 Kirsten Oude Alink Twickel Hengelo 73e V.sen 18:14 17:38
646 Lisa Rosendaal LAAC Twente 74e V.sen 18:15 16:49
647 Peter Wennink Y2Miles 170e M.Tha 18:15 16:44
648 Veronique Bijen Weerselo 12e V.12 18:16 16:51
649 Lauret Golbach Borne 75e V.sen 18:20 17:09
650 Mandy Oude Nijhuis Thales 25e V.Tha 18:22 18:07
651 Tymen Langeslag Twickel Hengelo 193e M.sen 18:25 17:37
652 Jolanda Golbach Borne 26e V.40 18:26 18:13
653 Hanneke Olthof Twickel Hengelo 76e V.sen 18:27 17:41
654 Kenneth de Lange Hengelo Ov 126e M.40 18:29 17:08
655 Jan Meulenkamp LAAC Twente 127e M.40 18:30 18:11
656 Henk Jurgens AKZO 128e M.40 18:31 17:16
657 Albertine Bos Hengelo Ov 27e V.40 18:32 17:33
658 Aylin Knepper Y2Miles 26e V.Tha 18:33 18:27
659 Martin Blokhuis Thales 171e M.Tha 18:33 18:07
660 Tom Lansink Haaksbergen 27e M.12 18:35 17:34
661 Bianca Geerdink Thales 27e V.Tha 18:36 17:55
662 Veronique Lansink Haaksbergen 28e V.40 18:36 17:35
663 Els Bosch Rubje 29e V.40 18:38 17:31
664 Fabian Walinga Hengelo Ov 28e M.12 18:38 17:49
665 Sandra Krouwel Hengelo Ov 77e V.sen 18:38 18:07
666 Pim van Kaam Hengelo Ov 29e M.12 18:38 17:49
667 Els Morssink Wij zijn niet zo sne 78e V.sen 18:39 17:22
668 Anika Meijer Hengelo Ov 13e V.12 18:39 17:33
669 Nina Loman Hengelo Ov 14e V.12 18:39 17:33
670 Marcel ter Elst Thales 172e M.Tha 18:39 17:49
671 Erik Schroder AKZO 194e M.sen 18:40 17:24
672 Nancy Kienhuis Hengelo Ov 79e V.sen 18:42 17:41
673 Martin Kok Enschede 129e M.40 18:42 17:26
674 Eddy Frenay Enschede 130e M.40 18:45 17:45
675 Margreet van Harsselaar Haaksbergen 30e V.40 18:45 17:43
676 Frans Oude Kempers Oldenzaal 131e M.40 18:45 17:44
677 Nienke Oude Kempers Overdinkel 80e V.sen 18:46 17:44
678 Sjoerd oude Avenhuis Overdinkel 195e M.sen 18:46 17:41
679 Lisa Bomers Twickel Borne 81e V.sen 18:47 18:02
680 Fatih Meersin G-voetbal Achilles 1 196e M.sen 18:47 17:49
681 Merel Huizinga Twickel Borne 82e V.sen 18:47 18:02
682 Vincent Puntman Hengelo Ov 132e M.40 18:47 17:53
683 Nicole Duinhouwer Thales 28e V.Tha 18:48 18:26
684 Richelle Kreuger Thales 29e V.Tha 18:48 18:21
685 Brenda van Zuilekom-Lezwijn Thales 30e V.Tha 18:48 18:26
686 Jolieke Schutte Twickel Hengelo 83e V.sen 18:48 18:00
687 Lauren Brilhuis Twickel Hengelo 84e V.sen 18:48 18:00
688 Joop Naatje Hengelo Ov 133e M.40 18:49 17:33
689 Mirel Goselink Twickel Hengelo 85e V.sen 18:50 18:03
690 Irene den Ouden Loopgroep RUN&FUN Tw 31e V.40 18:50 18:30
691 Charlotte Wouters Twickel Hengelo 86e V.sen 18:50 18:04
692 M. Wennink Hengelo 134e M.40 18:50 17:45
693 Flip Wennink Hengelo 30e M.12 18:50 17:46
694 Saskia Stemerdink AKZO 32e V.40 18:51 17:40
695 Tobias Elskamp Het Prefferd Service 173e M.Tha 18:51 17:53
696 Harrie Harperink De voORlopers 174e M.Tha 18:51 18:40
697 Marina Stap Haaksbergen 33e V.40 18:52 17:49
698 Anja Hoeben LAAC Twente 34e V.40 18:53 18:19
699 Maaike van Os Borne 87e V.sen 18:54 17:44
700 Roy de Mönnink Loop je gezond 2 135e M.40 18:54 17:53
701 Amber Coppens Twickel Borne 88e V.sen 18:55 18:09
702 Mariëlle van Engelen Enschede 89e V.sen 18:57 17:52
703 Judith Pegge Twickel Borne 90e V.sen 18:57 18:07
704 Hans de Vries Y2Miles 175e M.Tha 18:57 17:39
705 Evert Jan Donker G-voetbal Achilles 1 197e M.sen 19:00 18:01
706 Annerieke Mollink PWC 91e V.sen 19:00 17:57
707 Esther Otten G-voetbal Achilles 1 92e V.sen 19:01 18:01
708 Martijn Harthoorn Almelo 198e M.sen 19:03 18:26
709 Lotte Reekers Step One 93e V.sen 19:04 18:28
710 Eva Koel Hengelo Ov 94e V.sen 19:05 18:08
711 Ria Steensma AKZO 35e V.40 19:07 17:59
712 Jos Blankenvoort Hengelo Ov 136e M.40 19:08 18:38
713 Joëlle Blankestijn Marathon Pim Mulier 15e V.12 19:08 18:17
714 Thirsa Lohuis Marathon Pim Mulier 16e V.12 19:09 18:17
715 Gijs Baake Twickel Hengelo 199e M.sen 19:09 18:19
716 Slot Hengelo 17e V.12 19:11 18:14
717 Slot Hengelo 137e M.40 19:11 18:14
718 Martijn Harmsen Loop je gezond 1 200e M.sen 19:15 18:10
719 Ellen van Kaam Hengelo Ov 36e V.40 19:16 18:25
720 Damy Altena Almelo 31e M.12 19:18 18:24
721 Paul Diepenmaat AKZO 138e M.40 19:19 18:08
722 Irene Zeedijk Thales 31e V.Tha 19:22 18:24
723 Evelien Beens Twickel Hengelo 95e V.sen 19:23 18:14
724 Sylvia Reulink Loopgroep RUN&FUN Tw 37e V.40 19:24 19:04
725 Arjan Miltenburg Loopgroep RUN&FUN Tw 139e M.40 19:24 19:04
726 Marie-José Kloppers Loopgroep RUN&FUN Tw 38e V.40 19:24 18:09
727 Jessica van Haren Hengelo Ov 96e V.sen 19:25 18:46
728 Ans Oosterik Saasveld 39e V.40 19:27 18:29
729 Tessa ten Voorde Twickel Hengelo 97e V.sen 19:27 18:17
730 Brenda Snippers Twickel Borne 98e V.sen 19:27 18:35
731 Hans van Doren Hengelo Ov 140e M.40 19:28 18:17
732 Jelle van Doren Marathon Pim Mulier 32e M.12 19:29 18:18
733 Maria Schutten Inspired by Running 32e V.Tha 19:29 19:04
734 Nynke Klein Horsman Twickel Hengelo 99e V.sen 19:32 18:44
735 Egbert Kroese AKZO 141e M.40 19:34 18:20
736 Esther Moes Hengelo Ov 100e V.sen 19:37 18:46
737 Lydia Jaspers-Berendse Hengelo Ov 40e V.40 19:37 18:45
738 Anouk Menkehorst-Tanke Electronica Presteer 33e V.Tha 19:37 18:41
739 Frank Menkehorst Electronica Presteer 176e M.Tha 19:37 18:40
740 Frank Meijer Hengelo Ov 142e M.40 19:37 19:05
741 Gerda Meijer-Wanschers Hengelo Ov 41e V.40 19:37 19:05
742 Jesse Roos G-voetbal Achilles 1 201e M.sen 19:38 18:38
743 Freddie Kootstra Thales 177e M.Tha 19:38 18:21
744 Jenny Kootstra-Ros Thales 34e V.Tha 19:38 18:22
745 Mattanja Piet Thales 35e V.Tha 19:38 18:21
746 Ben Schoemaker Loop je gezond 3 143e M.40 19:40 18:36
747 Leo Wessels SWB Midden Twente 202e M.sen 19:41 19:28
748 Ingrid Timmermans Enschede 42e V.40 19:43 18:27
749 Franc Soetekouw Thales 178e M.Tha 19:43 18:51
750 Leonieke Lusthusz Twickel Borne 101e V.sen 19:44 19:00
751 Lotte Haarman Twickel Borne 102e V.sen 19:45 19:00
752 Henk Koopman Marathon Pim Mulier 144e M.40 19:45 19:27
753 Marleen Stegeman Twickel Hengelo 103e V.sen 19:46 19:06
754 Jeremy Altena Almelo 33e M.12 19:47 18:53
755 Elles van Leeuwen-Beukema Borne 43e V.40 19:47 19:06
756 Anna van den Hoven Twickel Hengelo 104e V.sen 19:47 19:07
757 Tonny Noordman Hengelo Ov 145e M.40 19:48 18:53
758 Lindy Kamphuis Twickel Hengelo 105e V.sen 19:48 18:59
759 Jan Henk Scharphof AKZO 146e M.40 19:51 18:38
760 Prisca Hamer Hengelo Ov 106e V.sen 19:53 19:02
761 Tineke Nijhof van Leeuwen Borne 44e V.40 19:59 19:21
762 Anouk Makkinga Y2Miles 36e V.Tha 20:00 19:43
763 Michiel van Ooijen Hengelo Ov 147e M.40 20:01 19:21
764 Thea Lohuis Hengelo Ov 45e V.40 20:04 18:49
765 Linda Beekveld Thales 37e V.Tha 20:05 19:56
766 Robert Mekkelholt Thales 179e M.Tha 20:15 19:04
767 Gerrit Mekkelholt Thales 180e M.Tha 20:15 19:05
768 Ilse Jansen AKZO 107e V.sen 20:16 19:03
769 Maaike Nijhof Hengelo Ov 108e V.sen 20:17 18:59
770 Nathalie Ottink Loop je gezond 3 109e V.sen 20:17 19:13
771 Astrid Donderwinkel Gemeente Hengelo 2 110e V.sen 20:17 19:22
772 Marieke van den Berg Gemeente Hengelo 1 111e V.sen 20:18 19:23
773 May Woldberg Twickel Hengelo 112e V.sen 20:18 19:28
774 Marie-Therese Awater-Becker AKZO 46e V.40 20:19 19:05
775 Kimberly van Wezel Hengelo Ov 113e V.sen 20:20 20:08
776 Kristel Fiselier Gemeente Hengelo 1 114e V.sen 20:21 19:26
777 Angele Scholtes Saasveld 47e V.40 20:24 19:26
778 Astrid Scholtens Atletics Nijverdal 115e V.sen 20:24 19:29
779 Johan Oosterloo AKZO 148e M.40 20:26 19:19
780 Yoep Rodenstein Almelo 203e M.sen 20:27 19:01
781 Lex Keijzer Almelo 204e M.sen 20:27 19:01
782 Floor Bosma Twickel Hengelo 116e V.sen 20:28 19:19
783 Mats ter Mors Twickel Borne 205e M.sen 20:28 20:04
784 Irene van de Wiel Y2Miles 38e V.Tha 20:29 19:09
785 Daniek Marcus Twickel Hengelo 117e V.sen 20:31 19:21
786 Wim Zwiers Loop je gezond 4 149e M.40 20:35 19:32
787 Ingrid Hulsbeek Loop je gezond 2 118e V.sen 20:36 19:34
788 Jade Reimert Twickel Hengelo 119e V.sen 20:36 19:47
789 Joris Theunissen Hengelo Ov 206e M.sen 20:37 19:56
790 Nancy Leusenkamp Thales 39e V.Tha 20:38 19:31
791 Inge Kamp Thales 40e V.Tha 20:38 19:31
792 Manon Gellevij Hengelo Ov 120e V.sen 20:40 19:34
793 Gerda Schouwink Thales 41e V.Tha 20:47 19:31
794 Vivian Meijers Thales 42e V.Tha 20:48 20:10
795 Charlotte Meijers Thales 43e V.Tha 20:48 20:10
796 Tess Mallens Hengelo Ov 18e V.12 20:48 19:29
797 Carlotta de Vries Hengelo Ov 19e V.12 20:49 19:29
798 Caroline Meijers Thales 44e V.Tha 20:49 20:11
799 Karin Franken Thales 45e V.Tha 20:53 20:13
800 Janine Kalkhaar Loop je gezond 2 48e V.40 20:57 19:55
801 Louis Rodenstein Almelo 150e M.40 20:59 19:35
802 Mirjan v. Stein Callenf. Loop je gezond 4 49e V.40 21:00 19:58
803 Kim Reerink Wij zijn niet zo sne 121e V.sen 21:01 19:44
804 Mieke v. Stein Callenfels Loop je gezond 3 50e V.40 21:04 20:02
805 Gabrielle Hazewinkel SWB Midden Twente 51e V.40 21:06 20:22
806 Maritta Buijvoets Marathon Pim Mulier 52e V.40 21:06 20:01
807 Daniëlle Teggeler Weerselo 20e V.12 21:08 19:43
808 Sandra van der Aa Almelo 21e V.12 21:10 19:45
809 Evelien Veltman Hengelo Ov 53e V.40 21:13 20:13
810 Lorette Rodenstein Almelo 54e V.40 21:17 19:51
811 Arno Wentink SWB Midden Twente 151e M.40 21:21 20:14
812 John Vossenaar AKZO 152e M.40 21:26 20:14
813 Marieke Schabbink LAAC Twente 122e V.sen 21:32 20:57
814 Heleen Temmink Twickel Hengelo 123e V.sen 21:38 20:53
815 Jan Jacobs De Zeemijlers 181e M.Tha 21:38 20:53
816 Marielle i/d Nieuwenkamp Electronica Presteer 46e V.Tha 21:45 20:51
817 Jos Keizer AKZO 153e M.40 21:52 20:38
818 Myrthe Hoogenraad Thales 47e V.Tha 21:57 20:55
819 Diele Biemold Gemeente Hengelo 2 154e M.40 21:57 21:01
820 Dianne Bruggink Thales 48e V.Tha 22:01 21:19
821 Annie Bunte Hengelo Ov 55e V.40 22:01 20:46
822 Tessa ten Cate Twickel Borne 124e V.sen 22:02 21:17
823 Sandra van de Wiel Y2Miles 49e V.Tha 22:05 20:47
824 Frank van de Wiel Y2Miles 182e M.Tha 22:06 20:46
825 Jan Withag AKZO 155e M.40 22:06 20:54
826 Simone Yallop Loopgroep RUN&FUN Tw 56e V.40 22:08 21:19
827 Margot Vermeulen Hengelo Ov 57e V.40 22:12 21:10
828 Charlotte Besselink Thales 50e V.Tha 22:13 21:12
829 Mirna de Boer BIG SMILE 51e V.Tha 22:14 21:01
830 Evelyn Eijkelenkamp Hengelo Ov 58e V.40 22:17 21:36
831 Bianca Harink Hengevelde 125e V.sen 22:18 21:15
832 Jesus Escalona Y2Miles 183e M.Tha 22:20 20:53
833 Wim de Boer BIG SMILE 184e M.Tha 22:28 21:16
834 Kelly in het Veld Twickel Borne 126e V.sen 22:35 21:51
835 Marianne Bont Enschede 127e V.sen 22:37 21:19
836 Bart Zweep Hengelo Ov 207e M.sen 22:37 21:20
837 Priscilla Penninkhof Twickel Borne 128e V.sen 22:44 22:00
838 Shayla Rhodes Twickel Borne 129e V.sen 22:45 22:01
839 Lily Masmeijer Inspired by Running 52e V.Tha 22:45 21:40
840 Carmen Freriksen Twickel Borne 130e V.sen 22:45 22:00
841 Hans Masmeijer Inspired by Running 185e M.Tha 22:46 21:41
842 Lisette Dijk Twickel Borne 131e V.sen 22:48 21:56
843 Evelien Spel Loop je gezond 3 132e V.sen 23:03 22:00
844 Jos Boerrigter AKZO 156e M.40 23:23 22:09
845 Henk Telgenkamp LAAC Twente 157e M.40 23:23 22:07
846 Martha Guerra Y2Miles 53e V.Tha 23:25 22:06
847 Angela de Vries Y2Miles 54e V.Tha 23:31 22:13
848 Karin de Boer BIG SMILE 55e V.Tha 23:34 22:21
849 Melanie Leuning Loop je gezond 2 133e V.sen 23:37 22:34
850 Jolanda Vossenaar AKZO 59e V.40 23:37 22:21
851 Karen Hendriksen Loop je gezond 2 134e V.sen 23:39 22:36
852 Monique Wilms Hengelo Ov 135e V.sen 23:41 22:37
853 Linda Engels Hengelo Ov 136e V.sen 23:41 22:37
854 Henriette Dijkstra Hengelo Ov 60e V.40 24:00 22:59
855 manuela schulz Y2Miles 56e V.Tha 24:14 23:06
856 Rob Ros Loop je gezond 3 158e M.40 24:23 23:19
857 Mark Ankoné Oldenzaal 208e M.sen 24:31 23:22
858 Clara Rosa Butterowe Enschede 137e V.sen 24:31 23:23
859 Maria-Gabriela Colmenares Y2Miles 57e V.Tha 24:37 23:18
860 Cees Schut AKZO 159e M.40 24:52 23:38
861 Hans Groothuismink AKZO 160e M.40 24:52 23:39
862 Ronald Salazar Y2Miles 186e M.Tha 24:56 23:35
863 Asdrubal Garcia Y2Miles 187e M.Tha 26:12 24:51