Baanwedstrijden 2015

Uitslagen van de MPM-LAAC baanwedstrijden van 25-06-2015.
Bij opmerkingen graag een e-mailtje naar wedstrijden@laactwente.nl

Startnr Naam Resultaat
----- discuswerpen vrouwen -----
21 Hanny Ebbekink-Tukkers 33,06
88 Lichelle Scholing 31,08
173 Ilona Hogenkamp 16,49
----- 400 meter vrouwen -----
184 Pauline Meyer 01:01,65
157 Bo Welgraaf 01:02,60
186 Annika Thebelt 01:09,66
206 Joina Smit DNS
----- 400 meter horden vrouwen -----
31 Femke Frijters 01:01,65
167 Anke Zonderland 01:11,39
----- verspringen vrouwen -----
206 Joina Smit 4,72
159 Susan Wouda 4,67
124 Susan van Sark 4,54
169 Norwien Bruinsma 4,49
88 Lichelle Scholing 4,32
43 Carlijn Jannink 4,16
53 Marjolein Klaren 3,98
----- hoogspringen vrouwen -----
206 Joina Smit 1,50
169 Norwien Bruinsma 1,45
124 Susan van Sark 1,40
53 Marjolein Klaren 1,35
----- kogelstoten vrouwen -----
204 Lieke van den Brink 10,30
88 Lichelle Scholing 10,08
205 Elise Lauret 8,17
173 Ilona Hogenkamp 7,22
----- 100 meter vrouwen -----
204 Lieke van den Brink 13,00
43 Carlijn Jannink 13,85
169 Norwien Bruinsma 13,88
173 Ilona Hogenkamp 14,06
205 Elise Lauret 14,70
----- clubwerpen vrouwen -----
7 Marielle Boers 12,28
----- discuswerpen heren -----
92 Thomas Scheffer 45,98
95 Aiko Staudt 43,08
89 Martin Regtop 41,34
175 Lars Rumawatine 36,75
104 Lars van der Pluijm 35,94
163 Frank Koopmans 34,68
168 Boris Bintanja 32,88
71 Rik Maathuis 30,70
97 Sander Thomas 28,95
91 Emiel Rombouts 27,00
178 Floris Molenkamp 24,55
10 Vince Cairo 23,28
----- polsstokhoogspringen -----
104 Lars van der Pluijm 4,35
174 Jari Kouwen 3,00
168 Boris Bintanja 2,80
91 Emiel Rombouts 2,50
71 Rik Maathuis 2,30
53 Marjolein Klaren 2,10
8 Jerome Brunink 0,00
----- kogelstoten heren -----
92 Thomas Scheffer 13,25
95 Aiko Staudt 12,65
89 Martin Regtop 12,47
10 Vince Cairo 11,38
174 Jari Kouwen 10,77
175 Lars Rumawatine 10,53
178 Floris Molenkamp 9,76
71 Rik Maathuis DNS
----- 100 meter heren -----
15 Tom den Ouden 11,44
190 Stijn Jorissen 11,60
8 Jerome Brunink 11,72
156 Mark Vlutters 11,73
10 Vince Cairo 11,98
185 Sebastian Rehorst 12,09
99 Rene van Benthem 12,18
165 Jelke Sikkenga 12,21
201 Jurre Kleine Wiecherink 12,25
52 Thijmen Klaarenbeek 12,67
183 Rick Heuvel 12,83
84 Nils Oude Lenferink DNS
----- 4 x 100 meter -----
- MPM 46,69
- AvA 34 51,13
----- verspringen heren -----
8 Jerome Brunink 6,26
163 Frank Koopmans 6,03
84 Nils Oude Lenferink 5,75
83 Thomas Mijnders 5,60
174 Jari Kouwen 5,27
99 Rene van Benthem 5,25
----- 400 meter heren -----
120 Branco Van Minnen 49,38
22 Lars Epping 51,60
30 Merijn Exel 51,82
116 Nadim van Minnen 52,19
190 Stijn Jorissen 52,38
201 Jurre Kleine Wiecherink 53,38
199 Vincent te Brake 54,13
171 Lennart Teunissen 54,49
187 Simon Hardt 54,57
197 Casper van Leeningen 55,29
242 Harmen Hoek 55,34
185 Sebastian Rehorst 57,53
52 Thijmen Klaarenbeek 58,02
75 Dylan Meijer 59,20
198 Niels Urgert 59,80
194 Sierk Spits 68,50
----- 400 meter horden heren -----
162 Joost de Jong 55,28
----- hoogspringen heren -----
203 Erwin de Vor 1,95
156 Mark Vlutters 1,90
175 Lars Rumawatine 1,85
174 Jari Kouwen 1,70
----- hinkstapspringen -----
171 Lennart Teunissen 13,51
163 Frank Koopmans 12,79
84 Nils Oude Lenferink 12,54
99 Rene van Benthem 11,09
83 Thomas Mijnders 11,03
182 Clemens Kanne 10,78
166 Rens Stegink 10,39
159 Susan Wouda 9,62
88 Lichelle Scholing 9,35
77 Charlotte Meijers 8,76
164 Louise Taatgen 0,00
----- 2000 meter steeple -----
245 Thijmen Trouw 07:57,9
91 Emiel Rombouts 08:12,2
188 Marieke de Zeeuw 08:40,1
----- 1000 meter -----
176 Jelle Neeft 02:36,23
93 Nils Scheffer 02:41,16
192 Wouter Doesburg 02:41,84
200 Caimin Stevens 02:45,32
86 Philipp Pfeiler 02:45,78
179 Edwin Wissema 02:45,87
70 Chris Lösing 02:46,92
193 Joost Somsen 02:47,70
189 Thijs Onstein 02:48,71
195 Ellis Bebseler 03:06,81
177 Kerstin Embden 03:12,88
181 Jelle Leusink 03:15,88
40 Dorte Heideman 03:16,61
85 Sarah Peerik 03:21,28
170 Chantal Wiggers 03:24,88
191 Amber van Mourik 03:36,30
172 Anja Hofman 03:36,34
105 Eddy van Essen 03:50,87
39 Mark Hammink DNS
98 Elke Tjepkema DNS
----- 5000 meter -----
219 Thijs Theunissen 16:09,80
229 Casper Koelma 16:20,84
232 Arnold Klieverik 16:34,92
223 Detmar Roessink 17:42,80
90 Mark Kleve 17:48,53
240 Ferdi Ubbing 17:49,74
228 Sjoerd Elp 17:52,75
180 Ronnie Leusink 17:57,39
226 Renee van Hoof 18:27,30
192 Wouter Doesburg 18:39,15
82 Lisanne Meulman 18:40,11
225 Robert Leussenkamp 18:42,88
87 Ingrid Prigge 18:54,15
216 Ron Höfte 18:57,47
243 Peter Huirne 19:04,28
207 Gerald Aa 19:05,71
158 Herbert Wijnberg 19:11,81
230 Martin Steenbeeke 19:16,44
233 René Bos 19:17,45
211 Christian Hollanders 19:19,35
210 Iris Ruinemans 19:20,72
208 Rik Hardon 19:20,80
12 Hans Dat 19:25,20
2 Johan Almekinders 19:26,98
94 Yvar Schoorlemmer 19:30,61
37 Jan Grobben 19:54,47
235 Clemens Meuleman 19:55,17
17 Wim Donkers 20:16,22
217 Nick Bergboer 20:17,75
196 Jan Lammers 20:19,90
218 Tim Bergboer 20:28,85
234 Hugo Doest 20:42,42
161 Harold Wiggers 20:47,29
214 Klaas Poortema 20:49,95
241 Stefan Loman 21:21,94
244 Klaas Bonekamp 21:27,07
96 Jan Stroet 21:51,09
238 Erik Nijhof 21:52,87
237 Henk van den Hengel 21:54,03
145 Gerry Visser 21:55,59
105 Eddy van Essen 23:10,52
236 Harry Dessens 23:22,11
231 Pieter Wijnsema 24:17,54
202 Pascal Butterhoff DNF
239 Annet Werger DNF
5 Jonas Amtsfeld DNS
222 Dirk Zeedijk DNS