Uitslagen Baaninstuif 2021 - 5000 meter

Pos. St.nr. Naam Vereniging Cat. Tijd
1 1309 Jakub Lewandowski AC TION SEN-M 16:09,6
2 1307 Ingmar Neple Onbekend U20-M 16:38,2
3 1310 Lukas Mehl Onbekend U18-M 16:47,8
4 1306 Steven Mengels Onbekend M35 17:36,2
5 1304 Thijs Oude Nijhuis LAAC Twente SEN-M 17:37,7
6 1312 Erwin Metselaar AV Aalsmeer M50 17:45,6
7 1302 Raymond RJG Brunninkhuis LAAC Twente M45 17:48,6
8 1301 Dennis Brandenburg ACO / Van Elderen M40 17:53,1
9 1311 Milan Veenstra AC TION U18-M 17:59,0
10 1305 Wouter Vollenbroek LAAC Twente SEN-M 17:59,1
11 1313 Rob van de Graaf HAC '63 M55 18:03,7
12 1316 Robin Brand LAAC Twente SEN-M 18:21,6
13 1300 Dennis Wisselo AC TION M35 18:22,6
14 1329 Lars van Kempen AV Iphitos JJC 19:00,1
15 1315 Kevin Tibbe AV Atletics Nijverdal SEN-M 19:04,0
16 1298 Bernd Waanders AV Goor '75 M35 19:06,9
17 1330 Cristian Hermelink Marathon Pim Mulier M45 19:39,6
18 1327 Mathijs Nijkamp AV Rijssen SEN-M 19:40,2
19 1319 Thijs Coppelmans Onbekend M35 19:48,7
20 1328 Thomas Huiskes Marathon Pim Mulier JJC 20:01,0
21 1334 Danny Leferink op Reinink Marathon Pim Mulier SEN-M 20:16,3
22 1356 Lev Hoffmann Onbekend JJC 20:52,3
23 1332 André Somhorst AV Haaksbergen M65 21:07,2
24 1325 Berry Pees AV Start '78 M50 21:28,2
25 1322 Aschwin Kruders Onbekend SEN-M 21:54,6
26 1339 Martijn Sanderman Onbekend SEN-M 22:27,1
27 1340 Jan Tijhuis AV Rijssen M60 23:22,1
28 1351 Stephan Kamp AAV SISU M35 23:27,4
29 1352 Ronald Harbrink AV PEC 1910 M40 23:43,5
30 1349 Fokke Gert Spinder Achterhoekse Sport Ver. M50 23:49,2
31 1357 Herbert Schröder LAAC Twente M55 24:17,9
32 1358 Paul Poorthuis LAAC Twente M50 24:31,6
33 1348 Robert-Jan Van Scherpenzeel LAAC Twente M50 24:38,8
34 1341 Rene Kuiper LAAC Twente M50 24:54,3
35 1342 Gerrit Bultman LAAC Twente M60 26:01,4
36 1345 Patrick de Coo LAAC Twente M55 26:20,8
37 1346 Norbert Sinnema Onbekend M40 26:22,5
38 1344 Hans Lenderink LAAC Twente M50 26:36,6
39 1359 Herman Holterman LAAC Twente M65 26:46,0
1303 Wim Westerveld LAAC Twente SEN-M DNS
1324 Thomas Grundel LAAC Twente SEN-M DNS
1331 Vincent Buursen Onbekend SEN-M DNS
1308 Lars Duistermaat AV Archeus M35 DNS
1317 Marc Steenhorst Loopgroep Aart Stigter M40 DNS
1318 Rene Sikkelbein AV Atletics Nijverdal SEN-M DNF
1314 Martijn Schakelaar BB lopers M45 DNF
1333 Hans Dat LAAC Twente M55 DNF
Pos. St.nr. Naam Vereniging Cat. Tijd
1 1337 Titia van der Stelt LAAC Twente SEN-V 19:52,8
2 1336 Colette Gomez LAAC Twente V40 20:35,2
3 1326 Marte Hoitink Marathon Pim Mulier U20-V 20:37,7
4 1338 Celine Spinder Marathon Pim Mulier U18-V 20:59,6
5 1355 Carien Tebbens LAAC Twente V40 23:14,0
6 1350 Anja Hofman LAAC Twente V55 23:22,0
7 1320 Anique Nijhof-Hammerman LAAC Twente V40 23:26,5
8 1353 Lianne Nijkamp AV Rijssen SEN-V 24:16,7
9 1354 Laura Bomers LAAC Twente SEN-V 24:38,0
10 1347 Debby Hoffmann-Lansink LAAC Twente V40 24:47,3
11 1343 Inge Bonvanie LAAC Twente V35 26:45,4
12 1361 Loes Hemmes LAAC Twente SEN-V 30:32,7
1323 Janne Nijhof Marathon Pim Mulier U18-V DNS
1321 Debby Heithuis LAAC Twente SEN-V DNS
1299 Liesbeth Voorthuijsen AV Atletics Nijverdal V35 DNS
1335 Christien Koning Loopgroep Aart Stigter V50 DNS
1360 Gerda Scholten LAAC Twente V65 DNF

De uitslagen zijn ook te zien op Atletiek.nu.

Bekijk en/of download de uitslag van de 5000 meter inclusief rondetijden (Excel, 60,3 kB).